Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Tak samo jak nam umysł wpiera że w nocy śnieg jest biały tak ty daremno męższczyzn oświecasz powodzenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
11 minut temu, Maverick napisał:

Ja tu nikogo nie podrywam, to raz. A dwa, to mówisz o świadomym umyśle. A ja mówię o zachowaniach "automaczytnych" takich jak strach, adrenalina przed skokiem spadochronowym, czy chociażby wydzielanie śliny podczas wyobrażania sobie, że jesz ultra kwaśną cytrynę. Po prostu nie jesteś tego świadomy dlatego to negujesz. Wiedz że również Twoja reakcja ciała (nie będę mówił co dokładnie) na bodziec zwany piękną dziewczyną, to również atawizm, prezent od natury byś się reprodukował.

 taaa posty Twoje  do Darii brzmią niewinnie  to ów schemat  , jestem świadomy i nie ślinię sie jak nawet cytrynę łyknę na kacu:D ,to zachowanie nad wyraz wyszukane

,az strach pomyśleć jak działa Twój organizm  jak widzisz kobiete  ,można mieć zmysły  wyostrzone ale bez przesady 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
7 minut temu, Daria54321 napisał:

Tak samo jak nam umysł wpiera że w nocy śnieg jest biały tak ty daremno męższczyzn oświecasz powodzenia😘

To już trzeci całus z Twojej strony Dario, myślałaś że nie zauważę? Perfekcyjnie go przemyciłaś. W nocy śnieg nie jest biały, tylko odbija blask księżyca, idealne światło do wieczornych spacerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
21 minut temu, Tomasz78 napisał:

 taaa posty Twoje  do Darii brzmią niewinnie  to ów schemat  , jestem świadomy i nie ślinię sie jak nawet cytrynę łyknę na kacu:D ,to zachowanie nad wyraz wyszukane

,az strach pomyśleć jak działa Twój organizm  jak widzisz kobiete  ,można mieć zmysły  wyostrzone ale bez przesady 

Nie chciałem Ci tego mówić, ale prawdopodobnie masz już tak popalone kubki smakowe od gorzały, że nawet żyletki, ani eternitu byś nie poczuł. Bez urazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@Maverick Twoje posty wyglądają jak by je pisały dwie osoby. :) No chyba że cierpisz na rozdwojenie jaźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

czyli zgadzasz się z moją diagnozą z wczoraj :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ja myślę że  ty Maverick równie  perfekcyjnie skrywasz fakt że jednak marzysz stać się moją ofiarą tak tak ale też się do tego nie przyznasz😜ale już nie wiem którego tak zainteresowałam czy wkurzyłam?🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
6 minut temu, Maverick napisał:

Ciekawa teoria. Zastanowimy się nad tym.

no skonsultuj to ze swoim lekarzem :D

  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

czyli zgadzasz się z moją diagnozą z wczoraj :D

A jaka to była diagnoza bo niechce mi się szukać 🔎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
12 minut temu, Maverick napisał:

Nie chciałem Ci tego mówić, ale prawdopodobnie masz już tak popalone kubki smakowe od gorzały, że nawet żyletki, ani eternitu byś nie poczuł. Bez urazy :)

gorzałkę pije rzadko dlatego cytrynkę łykam  bo ciężko to znoszę  ,więc teoria błędna ,i nie gniewam sie bo oceniasz słabo

27 minut temu, Maverick napisał:

To już trzeci całus z Twojej strony Dario, myślałaś że nie zauważę? Perfekcyjnie go przemyciłaś. W nocy śnieg nie jest biały, tylko odbija blask księżyca, idealne światło do wieczornych spacerów.

i co to nie podryw ? albo wyobrażasz sobie za wiele   ,w Twojej teorii brakuje  słowa fantazja  która ciebie dopadła   ,wiesz starałem sie traktować ciebie poważnie lecz  nie da sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127

Do facetów pisze się inaczej niż do kobiet. Co do oceny, to pamiętaj, że to jest tylko Twoje prywatne zdanie, Starałem się Wam wytłumaczyć wewnętrzny świat kobiet, ale daremno Was oświecam, jak to Daria zauważyła. Skoro nie potrafisz traktować poważnie faktów naukowych, to już nie jest mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

A jaki będzie taki prosty schemat podrywu na forum?

Takie najważniejsze punkty poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029
14 minut temu, Maverick napisał:

Do facetów pisze się inaczej niż do kobiet. Co do oceny, to pamiętaj, że to jest tylko Twoje prywatne zdanie, Starałem się Wam wytłumaczyć wewnętrzny świat kobiet, ale daremno Was oświecam, jak to Daria zauważyła. Skoro nie potrafisz traktować poważnie faktów naukowych, to już nie jest mój problem

to z facetami tez próbowałeś?O.o

a jednak jedziesz książkowo ,(naukowo)

Daria niech sama napisze  ,nie boje sie krytyki 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

18 minut temu, Maverick napisał:

 . Skoro nie potrafisz traktować poważnie faktów naukowych, to już nie jest mój problem

 niby jakie fakty  Ty tu podałeś których nie znamy ? ..wewnętrzny świat kobiet to znają tylko kobiety  

no chyba że jesteś kobietą :D

nauka zawsze się mija z praktyka i tyle ..żaden samiec  przez wieki nie potrzebował nauki bo jej nie było a jednak zdobywał kobiety 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127

Takie tanie odzywki zachowaj dla siebie, inaczej będziesz postrzegany jak zwykły szyderca. Bzdura, nauka nie mija się z praktyką, Anatomia człowieka jest taka sama w książkach jak i na sali operacyjnej. Lekarz nie musi być kobietą, by znać anatomię kobiety. Stać Was panowie na lepsze przykłady

Edytowano przez Maverick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  nie o tym napisałem więc nie upraszczaj ...skoro tak ta nauka jest ważna w tej sprawie  i takie straty ponosimy bo nie mamy wiedzy co tu       twierdziłeś ....to czemu my mamy kobiety a Ty tylko o nich piszesz i marzysz ;)

 

Edytowano przez marko-kolo
  • Like 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
16 minut temu, marko-kolo napisał:

 

 niby jakie fakty  Ty tu podałeś których nie znamy ? ..wewnętrzny świat kobiet to znają tylko kobiety  

no chyba że jesteś kobietą :D

nauka zawsze się mija z praktyka i tyle ..żaden samiec  przez wieki nie potrzebował nauki bo jej nie było a jednak zdobywał kobiety 

Naukowy fakt istnienia podświadomości oraz jego wpływ na dobór partnerów. Nauka była, poprzez obserwację zachowań naturalnych (podświadomych) człowieka, czyli genetycznych wzorców zachowań. Obecnie poprez wpływ mediów i szeroką dezinformację zniekształcono wzorce zachowań doboru. 

A kto powiedział że marzę o kobietach? Ja je mam. A co do ciebie, to jestem pewien, że masz w domu awantury ze strony swojej kobiety. Jesteś wyjątkowym hipokrytą i człowiekiem bardzo wrażliwym na krytykę.

Edytowano przez Maverick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
1 godzinę temu, fenix30 napisał:

@Maverick Twoje posty wyglądają jak by je pisały dwie osoby. :) No chyba że cierpisz na rozdwojenie jaźni :)

To jest domeną innych użytkowników tego forum. ;)

 

@Tomasz78 A Ty wiesz że to nie jest odosobniony przypadek... przekopałam wczoraj internet i jest całe mnóstwo facetów wierzących w te i tym podobne brednie. 

Rozumiem że teoria Maverick'a upadła. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

o widzisz czyli już jaskiniowiec był naukowcem ...a ty tu nam pierdzielisz że my nauki nie znamy :D

toć my naukę w genach mamy ;)

kurna co za zjebka ...a ja myślałem ze już wszystko tu widziałem 

 

łooo pan niewrażliwy się odezwał ...:D

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127

Doloress moja teoria nie upadła, bo jest faktem. Ty jako kobieta masz wrodzony talent do manipulacji i będziesz stała na straży tego by faceci nie dowiedzieli się tego o czym tutaj mówię. Chyba jasnym jest że jako żona będziesz czerpała profity z nieświadomego chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a ja ci powiem że tu każdy ma swoją teorię a ty pier**lisz trzy po trzy jak potłuczony bo nie znalazłeś poklasku  i tyle 

jesteś zwykłym szowinistą i tyle bo boisz się kobiet ...a dlaczego tak jest to zaglądnij sobie w majtki tam masz naukową odpowiedz ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Doloress napisał:

To jest domeną innych użytkowników tego forum. 

Dużo widzisz jak na osobę będącą tak krótko na AF. :) Ja tego nie zaowarzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj