Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Brego

Agregat uprawowo-siewny do NH T5.95

Polecane posty

Brego    0

Witajcie.

Mam pytanie co do agregatu, a mianowicie czy ww. New Holland o mocy 99KM, masie minimalnej 4,250kg i z obciążnikami 500 kg na przodzie poradzi sobie z aktywnym agregatem uprawowo siewnym o szerokości 3m? Jeśli tak to ile ma ważyć taki zestaw? Nie będzie podnosić przodu? Czy nabudowany będzie lepszy?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Brego

Michalmeer    366

Aktywny to jedynie amazonke na bronie wahadłowej i do tego siewnik d8 na hydropaku

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

ziuta5636    6

mój nh ma 95km i śmiga z z zestawem 3 metrowym który możesz zobaczyć u mnie w galeri:P i daje rade bez żadnego problemu

z aktywnym to będzie mu raczej ciężko, o udźwig to nie ma się co tak bardzo martwić, gorzej z mocą napewno braknie, ciekawe ile ten ciągnik ma mocy na WOM w nie na kołach lub silniku. pod taki to lepiej 2,5 i trochę zapasu mocy.

sąsiad ma Internationala 105km i chodzi z 2,5m i czasami dymek puści

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinKa
      Witam,mam na sprzedaż agregat aktywny Euroma.
      Jest to lekka maszyna,posiada wał rurkowy.Zęby uprawiające długie ,nie starte.Brak luzów oraz wycieków.
      Nie ma hydropaku ani zawiesia do siewnika.

Pracował na małym gospodarstwie z ciągnikiem C-360.Maszyna bez zastrzeżeń,śmiało mogę polecić.

Zmieniłem z powodu zakupu innego z hydropakiem. Zdjęcia postaram się wstawić a jak potrzeba wyślę zainteresowanym.
      Cena 5000 do neg.

Tel 693 706 906 albo 601 892 527.
    • Przez memek26
      panowie do new holland tl 90 chcę kupić agregat uprawowo siewny ? jaki zapewne 2,5m nie wiem czy podnieśie z wałem rurowym packera moze kupić nadbudoway ?
    • Przez leon8875
      Pottinger Vitasem 302ADD + Lion303(siewnik mechaniczny) czy Kverneland NGM101 + siewnik DA(siewnik pneumatyczny)   jeden i drugi jest  w granicach 110 tyś  tylko nie wiem które rozwiązanie będzie lepsze bo nigdy nie stosowałem siewnika pneumatycznego,  a dmuchawa jest zasilana elektrycznie.
    • Przez dejek
      Witam mam Case 4220 i case farmal 75c i te ciągniki dadzą sobie radę z agregatem rabe 2.4,  11 łap? 
    • Przez dejek
       Witam posiadam ciągniki case 4220 i faramll 75c czy ciągniki poradzą sobie z agregatem o szerokości 2.4 , 11łap? Można by odkręcić dwie skrajne łapy wtedy będzie miał 9 agragat marki rabe.