Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Brego

Agregat uprawowo-siewny do NH T5.95

Polecane posty

Brego    0

Witajcie.

Mam pytanie co do agregatu, a mianowicie czy ww. New Holland o mocy 99KM, masie minimalnej 4,250kg i z obciążnikami 500 kg na przodzie poradzi sobie z aktywnym agregatem uprawowo siewnym o szerokości 3m? Jeśli tak to ile ma ważyć taki zestaw? Nie będzie podnosić przodu? Czy nabudowany będzie lepszy?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Brego

Michalmeer    366

Aktywny to jedynie amazonke na bronie wahadłowej i do tego siewnik d8 na hydropaku

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

gospodarz97    130

Co do nadbudowanego to napewno będzie lżej go podnieść, bo cały taki zestaw troche waży :)

Wiadomość z agroFakt.pl

ziuta5636    6

mój nh ma 95km i śmiga z z zestawem 3 metrowym który możesz zobaczyć u mnie w galeri:P i daje rade bez żadnego problemu

z aktywnym to będzie mu raczej ciężko, o udźwig to nie ma się co tak bardzo martwić, gorzej z mocą napewno braknie, ciekawe ile ten ciągnik ma mocy na WOM w nie na kołach lub silniku. pod taki to lepiej 2,5 i trochę zapasu mocy.

sąsiad ma Internationala 105km i chodzi z 2,5m i czasami dymek puści

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Thorod
      Sprzedam Agregat uprawowo siewny Amazone d7 super s. Duza skrzynia, po wymianie łożysk na oryginalne Amazone, sciezki i znaczniki powschodowe, drobny wysiew. Agregat po wymianie przednich tulej, na hydropaku, który jest nieuzywany od nowosci. Wiecej na priv(zdj). stan bdb
      Cena 9900zl

• Przez BaRtEk7710
      Witam mam zamiar kupić (używany) zestaw siewny amazone .Chciał bym abyście podpowiedzieli mi jaka brona będzie lepsza na rędziny do ciągnika 170KM Kg czy Ke .Mam na oku Ke lecz spotkałem się z opiniom że będzie za słaba . Oraz jaki siewnik wybrać mechaniczny czy pneumatyczny z jakim komputerem i jaki model .Dodam że chciał bym siewnik nabudowany
    • Przez rafal4610
      Witam. Mam do Was pytanie. Posiadam stary agregat Bomet z wałkami na łańcuszkach(jak na zdjęciu). Od jakiegoś czasu nosze sie z zamiarem przeróbki "na sztywno" jak w nowszych typach. Pytanie czy kupie gotowe te jarzma ? Bo przejrzałem kilka sklepów w necie i nigdzie nie widze. Jeśli dorobie z pręta gwintowanego 12 to to wytrzyma ?

• Przez karol2306
      Witam

Na sprzedaż agregat w/w. Wszelkie info w ogłoszeniu ew. pod tematem lub prv

Zapraszam
       https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-wal-packera-grano-CID757-IDtGmk9.html
    • Przez Farmer345
      Witam. Jaki agregat uprawowo siewny o szerokości 2,7m  polecacie  do ciągnika MF 6130 mocy 95 km ? Gleby lekkie i średnie również zakamienione. 
      Myślę o takim czymś: https://www.olx.pl/oferta/lekki-agregat-uprawowo-siewny-jaguar-lux-z-hydropakiem-2-7m-dziekan-CID757-IDsjKat.html#1408fb028d  
      Co o tym sądzicie? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.