Polecane posty

agronomek    0

Witam , mam pytanie, czy ktos robil nadstawki do mx 500 tak zeby weszlo do niego 1000kg mocznika?chodzi mi o wytrzymalosc konstrukcji ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

można kupić gotowe nadstawki ale mysle ze do tony troche za słaba konstrukcja , lepiej kupic oryginalny rozsiewacz z mocną ramą:)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1515    10

Trzeba strasznie uwazac bo konstrukcjia moze byc za słaba..Ne lepiej pomyslec o kupnie czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez vegeta23
      Witam.
      Dzisiaj na sam koniec pracy wjeżdżając do garażu tak jak by rozłączyło mi rewers i ciągnik się zatrzymał. Na monitorze wyskoczył komunikat z żółta kontrolką na jakaś sekundę że nawet nie zdarzyłem przeczytać co to było. Dałem rewers na neutral później znów do tylu i ciągnik ruszył.
      Później w CommandCenter sprawdziłem jaki to był błąd i był to
      EPC 523677.02

      Czy mógłby ktoś pomóc w objaśnieniu tego kodu.
      Z góry dzięki i pozdrawiam.

    • Przez pWnedMTZ
      Witam panowie, tak jak w temacie, nigdzie nie mogę znajsc informacji czy brona aktywna Rabewerk wmke można pracować na 1000 obrotow?
    • Przez AchimR
      Wielu z Was posiada te ciągniki, ale wiemy, że niektórym przeszkadza głośna i metaliczna praca silnika. Jeżeli ktoś Wam powiedział, że tak musi być, to zapraszam do obejrzenia filmu.
       
    • Przez podol21
      Witam. Sprzedam agregat podorywkowy Unia Kos 2.6 st. Rok produkcji 2012. Wogóle nie używany. 


    • Przez liber
      Witam wszystkich czy posiada ktoś z was rozsiewacz nawozu pz spectra.Jak on się sprawuje w praktyce
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj