vegeta23

John Deere 6330 Premium - błąd EPC

Polecane posty

vegeta23    2

Witam.
Dzisiaj na sam koniec pracy wjeżdżając do garażu tak jak by rozłączyło mi rewers i ciągnik się zatrzymał. Na monitorze wyskoczył komunikat z żółta kontrolką na jakaś sekundę że nawet nie zdarzyłem przeczytać co to było. Dałem rewers na neutral później znów do tylu i ciągnik ruszył.
Później w CommandCenter sprawdziłem jaki to był błąd i był to
EPC 523677.02


Czy mógłby ktoś pomóc w objaśnieniu tego kodu.
Z góry dzięki i pozdrawiam.

20190318_184538.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Mógłbyś poradzić mi coś więcej ?

Podczas gdy wyskoczył ten komunikat prawdę mówiąc nawet nie używałem guzika wysprzęglania na dźwigni zmiany biegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Podbijam. Moze ktos cos poradzic?

Dodam ze tego samego dnia wczesniej podczas pracy w polu wlaczajac swiatla robocze ciagnik tez mi sie raz zatrzymal, rewers na zero i znow do przodu i bylo ok lecz nie zaóważyłem zadnego bledu. Pozniej robiac kolejna probe podczas wlaczania swiatel roboczych ciagnik na sekunde schodzil z obrotow i spowrotem wkrecal sie na zadane. 

Edytowano przez vegeta23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

w dwóch adresech w epc musisz mieć 1 żeby to sprzęgło działało lub w obu 0 żeby go nie było to chyba 167 i 168 adres w trybie technicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta23    2

Niestety nic mi to nie mówi. Co to miało by oznaczać? ;/


A tak swoją drogą to sprzęgło w lewarku zmiany biegów działa więc też dziwne że wgl. wywaliło ten błąd.

Dzisiaj pomierzyłem sobie miernikiem napięcia. Myślałem może ze akumulator albo alternator się kończy lub jakieś problemy z ładowaniem ze względu na to zatrzymanie gdy włączyłem światła robocze i późniejsze zejścia z obrotów gdy je znów włączałem.

Na mierniku czy to z oświetleniem czy bez cały czas 14.2v więc niby ok, natomiast na wyświetlaczu Command Center bez oświetlenia 14 - 13,7 z oświetleniem 13,1 - 13,5 może tu coś jest nie tak. Dziwne ze wyniki się nie pokrywają.

Co do tego forum gościu narobił chyba jakiś "wędek" tylko na jakiej zasadzie i w której skrzynce? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj