Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    138

Kobyłka, pępkowe będzie w swoim czasie chociaż można powiedzieć że takie mini już było ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Na razie rozważaliśmy Hestia Hera i Honda ;) ojciec by dał Hestia ja z braćmi Honda to najlepiej jakieś inne i będzie sprawiedliwie.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wymyśl takie jak ci się podoba. Obojętnie na jaką literę.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ale do papierów potrzebne jest imię na taką literę jak ojciec przynajmniej dwa lata temu tak było.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

@ofsik nie koniecznie jeżeli matka ma w paszporcie wpisane imię swojej matki a nie N/N to można nazywać na literę matki źrebaka ;) inaczej jeżeli babka twojego źrebaka ma paszport to możesz go już nazwać od imienia jego matki ;)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

No właśnie imię babki jest nieznane a ojciec Husyt czy jakoś tak.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Dzisiaj po północy oźrebiła się kobyła ;) Oźrebiła się sama bo jak tato przyszedł to było po wszystkim no i oźrebiła się jak zwykle przed terminem, tym razem mamy ogierka (no niestety) no i tu jest zadanie dla forumowiczów bo potrzeba mi imię na literę B ;) Szczęśliwy zwycięzca otrzyma nagrodę :D


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja gdym miał ogierka to nazwałbym go Banan i było by jak w tym kawale ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Co sądzicie o belgach bo ojciec miał i się naciął. Mam na myśli jak się sprawdza w punkcie kopulacyjnym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Może karmi ktoś swoje konie sianokiszonką?? Bo moje się od niedawna przyzwyczaiły, ale nie wiem czy to im na zdrowie pójdzie :) Po kilku dniach niby wszystko ok.


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Znajomy też chciał dawać kiszonkę więc chyba nic im nie będzie, tylko zawsze sobie mówi za rok robimy kiszonkę i tak schodzi.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Moja wcina TMR tyle że musiałem jej to ograniczyć bo zrobiła się kondycja za dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sirKonrado    8

Jeden koleś daje sianokiszonkę od kilku lat koniom zimnokrwistym i nie narzeka, koniom smakuje i dobrze się chowają:) Moja zimnokrwista to na samym sianie i wodzie potrafi się tak upaś że trzeba jej nawet siano ograniczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Ano właśnie ap ropo kiszonek macie jakiś sposób żeby przekonać starego gospodarza do ich robienia??


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Moja kobyłka również bardzo lubi kiszonkę szczególnie z kuku prosto z pryzmy jej najlepiej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164
Jeden koleś daje sianokiszonkę od kilku lat koniom zimnokrwistym i nie narzeka, koniom smakuje i dobrze się chowają;) Moja zimnokrwista to na samym sianie i wodzie potrafi się tak upaś że trzeba jej nawet siano ograniczać

 

Moja tylko na sianie potrafi się upaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Ano właśnie ap ropo kiszonek macie jakiś sposób żeby przekonać starego gospodarza do ich robienia??

Zetnij siano tak żeby nie mogło wyschnąć bo deszcze będzie i jedyny ratunek to sianokiszonka albo siano na gnój ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie pochwale . Mam 6 koni

2 Koniki polskie (klacz i walach)

ogier z licencją małopolski

2 klacze wielkopolskie

1 klacz SP

Roboty dużo, trzeba to kochać bo zysk jakiś szczególnie wielki z nich nie jest ale polecam bo konie to magiczne zwierzęta, można się w nich obłędnie zakochać o czym świadczy spora liczba "koniarzy" w Polsce . Ja sam życ bez koni już nie potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol12
      Czy zastanawialiście się kiedyś nad hodowlą tego typu zwierząt??
      Ja myśle że może być to nasza przyszłość co wy na to??
      Z moich obliczeń do mojej obory wejdzie taki kózek ok. 25sztuk :rolleyes:
      Co dawać kozom??
      Jak użądzić dla nich obore?? i miejsce do dojenia??
       
       
      Pozdrawiam Karol12!!!
    • Przez LukasSch
      Witam mam pytanie około 5 dni temu kupiłem kury nioski wszystko z nimi ok tylko niechcą wyjść z kurnika na wybieg i tu pytanie czy dać im czas czy wyciągnąć je samemu na zewnątrz ? 
    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj