Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel1981prezesik

schemat układu dwuobwodowego pneumatycznego zetor zts16245

Polecane posty

Witam poszukuje jakiegoś schematu jak podłączyć dwuobwodowy układ pneumatyczny w zts zwracam się tu do tych co mają ztsa 16245 z dwuobwodowym układem .Liczę na pomoc i jakieś zdjęcia jak to połączyć też z jednoobwodowym układem bo jest mi potrzebny ten układ do przyczep

Wiadomość z agroFakt.pl

Nikita_Bennet    100

jest to na forum poruszane bo pytałem jak to zrobić w moim 10145.

Nie pamiętam w który temat ale wiem że jest.

Potrzebny Ci będzie zawór od przyczepy i przewody.

EDIT

poszukałem i masz:

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/28094-co-myslicie-o-przyczepach-samochodowych/page__st__80

5 strona

Edytowano przez Nikita_Bennet

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez piotr_
      Witam,
      mam pytanie, czy może ktoś z was orientuje się w tym temacie, tj. instalacji hamulców pneumatycznych do przyczep w zetorze 8540. Wiem że były takie instalację ponieważ krajowe zetory taką posiadają ale jest ich niewiele i interesuje mnie czy można taką instalacje założyć do zetora sprowadzonego który posiada już sprężarkę, ktoś to już zakładał? jaki koszt? co potrzebne? co trzeba kupić? zetory sprowadzane posiadają instalacje hamulców hydraulicznych do przyczep, ja chce pneumatyczne
    • Przez mds212
      Mam zetora od dwoch lat i postanowilem wkoncu zrobic wyjscie hamulcy do przyczep. Wiem ze powinno cos z wyrownywacza wychozic i wyciagac zawor pnematyczny ale u mnie nic takiego nie ma. Cała pnematyke mam.Byłby ktos taki miły i pokazał zdjecia jak to powinno wygladac to połaczenie albo opisał. Czy dostane jescze te czescialbo jak trzeba bedzie nowy wyrownywacz?
    • Przez pawelchmiel91
      Witam. Mam problem z pneumatyką w Zetorze 10540, 1997r. Ciągnik w ogóle nie podaje powietrza na przyczepę. Czy to jest wina zaworu hamulcowego w ciągniku? Ma ktoś jakiś pomyśł? Miał ktoś podobny problem? Można byłoby kupić zawór ale jest to koszt 1000 zl... Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z Was mi coś doradził
    • Przez wojtekmi12
      Witam. Ostatnio ojciec zakupił w dobrym stanie d-35 z bardzo dobrymi hamulcami pneumatycznymi(dwa duże silowniki na obu osiach). Kłopot w tym, że ciapek nie ma pneumatyki.I tu pytanie czy bardziej opłaca się robić pneumatykę w ciapku czy hydraulike w ciapku i przyczepie. No i jaki koszt takiej zabawy?