gobi12

Ładowarka CAT TH62 Awaria.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gobi12    0

Hej.

Mam nadzieję, że ktoś mi podsunie jakiś pomysł co mogło się stać.

Jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej CAT TH62 z `97 roku. W ostatni czwartek podczas pracy doszło do jakiejś awarii.

Jechałem na wstecznym kiedy ładowarka nagle staneła, nie zgasła tylko się zatrzymała. Jako, że to było na środku lokalnej drogi, to

odepchnąłem się łyżką z drogi na swoje pole, po czym niewiele myśląc zgasiłem maszynę. Teraz problemem jest to, że nie chce zapilić, zachwuje się tak jakby była na biegu (nigdy się jej nie dało na biegu odpalic). Sprawdziłem główne bezpieczniki, ale wszystko wydaje się byc w porządku. Macie jakiś pomysł co mogło sie stać?

Z góry dzięki za pomysł.

Edytowano przez razor275
Błąd w tytule tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

rozumiem ze skrzynię masz mechaniczną tylo jak masz sprzęgło przy każdym biegu wciskasz sprzęgło? rewers masz elekto hydrauliczny? nie znam tej maszynyn ale często jest sprzęgło hydrokinetyczn i raczej powinna zakręcic chyba że próbuje zapinać od razu oba kierunki, lub zatarła się skrzynia lub padł ci akumulator rozrusznik przyczyn może być miliony

napisz coś wiecej o niej


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin8410    1

<p>Sprawdz czujnik obciążenia siedzenia operatora lub przekaznik rozruchowy

Edytowano przez marcin8410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gobi12    0

rozumiem ze skrzynię masz mechaniczną tylo jak masz sprzęgło przy każdym biegu wciskasz sprzęgło? rewers masz elekto hydrauliczny? nie znam tej maszynyn ale często jest sprzęgło hydrokinetyczn i raczej powinna zakręcic chyba że próbuje zapinać od razu oba kierunki, lub zatarła się skrzynia lub padł ci akumulator rozrusznik przyczyn może być miliony

napisz coś wiecej o niej

 

Nie, nie wciskam sprzęgła bo nie mam takeigo pedała, Jest elektorniczne. Znaczy biegami steruję rączką przy kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

Ja bym sprawdził przekaźniki(cewki) te takie duże plastikowe koło bezpieczników pozamieniał je np miejscami i zobaczył wtedy, miałem kiedyś podobny problem.

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gobi12    0

Gdzie to się znajduje? Jedyne bezpieczniki o jakich wiem mam przy siedzeniu, sprawdziłem je i wszytkie są raczej dobre.

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

No ciężko mi to stwierdzić bo mam inną ładowarkę, u mnie były razem z bezpiecznikami.


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj