Maniek1Excalibur

Regenreracja zawieszenia. Firmy i warsztaty

Polecane posty

Witam.

 

Czy ktoś może się orientuje czy w okolicach Rybnika (woj. śląskie) są jakieś firmy, warsztaty prywatne, gdzie regenerują zawieszenia przednia w traktorach? Dokładnie chodzi mi o usuwaniu luzów w zwrotnicach i sworzniu osi. Jeśli ktoś zna i może powiedzieć ile takie coś kosztuje prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Witam.

 

Czy ktoś może się orientuje czy w okolicach Rybnika (woj. śląskie) są jakieś firmy, warsztaty prywatne, gdzie regenerują zawieszenia przednia w traktorach? Dokładnie chodzi mi o usuwaniu luzów w zwrotnicach i sworzniu osi. Jeśli ktoś zna i może powiedzieć ile takie coś kosztuje prosze o odpowiedź.

 

każdy tokarz Ci zrobi przednią oś .Najlepiej zawież do tokarza i sam Ci dorobi tulejki sworznie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

@POL1 dobrze pisze tokarz ci to zrobi mojemu wujkowi robił właśnie takie coś przy ciągniku bo miał luzy wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilb
      witam jak rozebrać zwrotnicew mf 3060 mam problem wynika na wyjeciu sworzni ?? prosze o szybka odpowiedz
    • Przez pablo21
      A wiec mam taki problem w moim MF 3080 ze zawiasy w dzwiach czy tam te tulejki plastikowe co tam sa juz sie wyrobiły i drzwi sie opusciły troche i zamykaja sie tylko na pierwszy zabek w zamku i to do tego z trudnoscia ale nie wiem jak wybic te swoznie które sa w zawiasach? Moze ktos juz to robił w swoim MF albo wie jak to zrobic bo ja probowałem i nie mam pojecia jak sie za to zabrac wogole ani w jedna ani w druga strone nie chce to wyjsc. A i jak potem to sie wybije to co z tym zrobic? Dotoczyc nowe swoznie i tulejki do nich zeby drzwi chodziły dobrze jak nowe? Bede wdzieczny za pomoc jakakolwiek. Moze problem wydaje sie smieszny ale w codziennym uzytkowaniu to przeszkadza.
    • Przez Marek46ha
      Stoję przed wyborem nowej kosiarki dyskowej i zastanawiam się czy warto dopłacić za model z centralnym zawieszenim.
      Łąki takie jak wszędzie - jedne lepsze, równiejsze inne mniej. Raczej wysokich prędkości nie będę osiągał bo mam nieduże działki ( rowy melioracyjne, itp)
      Także zastanawiam się czy napewno potrzebuję centralnego zawieszenia.
      Ktoś może mi podpowiedziec jak to wygląda w praktyce - znajomi mają zwykłe novadisc (poettinger) inni novacat i każdy swój wybór bardzo chwali.
      Ja osobiście celuje miedzy lely 280 M i 280 classic.
    • Przez konradd
      Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.
       
      Jak coś to kontakt na priv.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jak w temacie czy któryś z szanownych forumowiczów miał kiedyś przyjemność oddawać do naprawy hydrostat jak tak to proszę o wskazanie dobrych warsztatów, które zajmują się takimi sprawami. Obecnie w moim przypadku hydrostat jest sprawny ale ma średnie wycieki co mnie bardzo denerwuje, nie wiem czy to jest kwestia wymiany uszczelniaczy ale wolałbym przy tym osobiście nie grzebać.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj