Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM

Polecane posty

konradd    0

Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.

konradd    0

To jest tak jak z wstawianiem części od polskich "rzemieślników" do zagranicznych maszyn. Jedni to robią bo taki mają na to taki pomysł, a inni wstawiają dobrej jakości rzeczy, oryginalne (nie mówię, że reszta do kitu, ale znacznie ciężej dobrać coś odpowiedniego). Różne podejścia. Ja mówię jaka różnica w cenie w dystrybucji Kongskilde'a i tego co ja kupiłem. Więc może nie porównujmy tych rzeczy, bo to zupełnie inna bajka. Bez urazy, ale nie chciałbym od Ciebie kupić maszyny, dlatego szukam maszyn nie używanych u nas ( tak tworzy sie stereotyp). Swoją drogą co ty dokładnie wymieniłeś?? Tam jest 3 częściowe uszczelnienie. Możesz jakoś dokładniej opisać, jestem strasznie ciekawy. Wygląda na to, że ja przepłaciłem. Pozdrawiam

Edytowano przez konradd

Wiadomość z agroFakt.pl

kasiak    15

11 złotych. Uszczelniacz z kilku części zakupiony w Rolczarze koło Pułtuska.

Edytowano przez kasiak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      A wiec mam taki problem w moim MF 3080 ze zawiasy w dzwiach czy tam te tulejki plastikowe co tam sa juz sie wyrobiły i drzwi sie opusciły troche i zamykaja sie tylko na pierwszy zabek w zamku i to do tego z trudnoscia ale nie wiem jak wybic te swoznie które sa w zawiasach? Moze ktos juz to robił w swoim MF albo wie jak to zrobic bo ja probowałem i nie mam pojecia jak sie za to zabrac wogole ani w jedna ani w druga strone nie chce to wyjsc. A i jak potem to sie wybije to co z tym zrobic? Dotoczyc nowe swoznie i tulejki do nich zeby drzwi chodziły dobrze jak nowe? Bede wdzieczny za pomoc jakakolwiek. Moze problem wydaje sie smieszny ale w codziennym uzytkowaniu to przeszkadza.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam jak w temacie czy któryś z szanownych forumowiczów miał kiedyś przyjemność oddawać do naprawy hydrostat jak tak to proszę o wskazanie dobrych warsztatów, które zajmują się takimi sprawami. Obecnie w moim przypadku hydrostat jest sprawny ale ma średnie wycieki co mnie bardzo denerwuje, nie wiem czy to jest kwestia wymiany uszczelniaczy ale wolałbym przy tym osobiście nie grzebać.
    • Przez Bimbollo
      Witam
      Posiadam w gospodarstwie Claas'a Mediona 310 z 2007 roku.
      Ostatnio zauważyliśmy dość spory luz na przekładni kosy i będziemy zabierać się za regenerację, aby ominąć późniejszych kosztów.
      Moje pytanie jest następujące:

"Czy ktoś orientuje się gdzie można zakupić mosiężne tulejki, które 'wybijają się' podczas eksploatacji? Oraz gdzie można zakupić łożyska do tej przekładni?"

Cena nowej przekładni w Claas'ie to około 10 000 zł także sporo
      Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
    • Przez AndrzejMikulewicz
      Witam jestem od niedawna posiadaczem używanego pługa obrotowego cztero skibowego marki kuhn. Nie mam pojęcia jak zmienić szerokość orki skiby z 35cm na 40cm. Może któryś z kolegów miał do czynienia z tym plugiem i wie jak to zrobić?
    • Przez sports2011
      Witam co sądzicie o tym pługu ? http://allegro.pl/plug-overum-4-skibowy-i4464400010.html
      Jakie są w ogóle wasze opinie na temat pługów Overum ? Może polecicie coś innego .Pozdrawiam.