Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM

Polecane posty

konradd    0

Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.

konradd    0

To jest tak jak z wstawianiem części od polskich "rzemieślników" do zagranicznych maszyn. Jedni to robią bo taki mają na to taki pomysł, a inni wstawiają dobrej jakości rzeczy, oryginalne (nie mówię, że reszta do kitu, ale znacznie ciężej dobrać coś odpowiedniego). Różne podejścia. Ja mówię jaka różnica w cenie w dystrybucji Kongskilde'a i tego co ja kupiłem. Więc może nie porównujmy tych rzeczy, bo to zupełnie inna bajka. Bez urazy, ale nie chciałbym od Ciebie kupić maszyny, dlatego szukam maszyn nie używanych u nas ( tak tworzy sie stereotyp). Swoją drogą co ty dokładnie wymieniłeś?? Tam jest 3 częściowe uszczelnienie. Możesz jakoś dokładniej opisać, jestem strasznie ciekawy. Wygląda na to, że ja przepłaciłem. Pozdrawiam

Edytowano przez konradd

Wiadomość z agroFakt.pl

kasiak    14

11 złotych. Uszczelniacz z kilku części zakupiony w Rolczarze koło Pułtuska.

Edytowano przez kasiak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować