Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Regeneracja siłownika hyradulicznego pługa OVERUM

Polecane posty

konradd    0

Miałem problem z lejącymi siłownikami zabezpieczającymi przy swoim pługu OVERUM Xcelsior CX 390 H. Wymieniłem uszczelnienie i teraz nie leje zupełnie no i można podbić ciśnienie. Jeśli by ktoś potrzebował to mam namiar gdzie jest sporo taniej niż w Polsce, bo w Polsce za 1 komplet to ok. 290 zł a tam już można za 170 zł kupić. Towar jest bardzo dobrej jakości bo ja po zregerowaniu śmigam i nie mam zupełnie problemów.

Jak coś to kontakt na priv.

konradd    0

To jest tak jak z wstawianiem części od polskich "rzemieślników" do zagranicznych maszyn. Jedni to robią bo taki mają na to taki pomysł, a inni wstawiają dobrej jakości rzeczy, oryginalne (nie mówię, że reszta do kitu, ale znacznie ciężej dobrać coś odpowiedniego). Różne podejścia. Ja mówię jaka różnica w cenie w dystrybucji Kongskilde'a i tego co ja kupiłem. Więc może nie porównujmy tych rzeczy, bo to zupełnie inna bajka. Bez urazy, ale nie chciałbym od Ciebie kupić maszyny, dlatego szukam maszyn nie używanych u nas ( tak tworzy sie stereotyp). Swoją drogą co ty dokładnie wymieniłeś?? Tam jest 3 częściowe uszczelnienie. Możesz jakoś dokładniej opisać, jestem strasznie ciekawy. Wygląda na to, że ja przepłaciłem. Pozdrawiam

Edytowano przez konradd

Wiadomość z agroFakt.pl

kasiak    17

11 złotych. Uszczelniacz z kilku części zakupiony w Rolczarze koło Pułtuska.

Edytowano przez kasiak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      A wiec mam taki problem w moim MF 3080 ze zawiasy w dzwiach czy tam te tulejki plastikowe co tam sa juz sie wyrobiły i drzwi sie opusciły troche i zamykaja sie tylko na pierwszy zabek w zamku i to do tego z trudnoscia ale nie wiem jak wybic te swoznie które sa w zawiasach? Moze ktos juz to robił w swoim MF albo wie jak to zrobic bo ja probowałem i nie mam pojecia jak sie za to zabrac wogole ani w jedna ani w druga strone nie chce to wyjsc. A i jak potem to sie wybije to co z tym zrobic? Dotoczyc nowe swoznie i tulejki do nich zeby drzwi chodziły dobrze jak nowe? Bede wdzieczny za pomoc jakakolwiek. Moze problem wydaje sie smieszny ale w codziennym uzytkowaniu to przeszkadza.
    • Przez sports2011
      Witam co sądzicie o tym pługu ? http://allegro.pl/plug-overum-4-skibowy-i4464400010.html
      Jakie są w ogóle wasze opinie na temat pługów Overum ? Może polecicie coś innego .Pozdrawiam.
    • Przez slepy78
      Witam
      W którym miejscu na pługu np.grudziądz doczepia się łańcuch aby dobrze przeorać gorczycę?

czy może ktoś zaznaczyć na obrazku?
    • Przez ernestproxima90
      Jaki pług wybrac do ciągnika zetor proxima plus 90 . budżet to15 000 zl
    • Przez Tuning221
      Witam, kupiłem pług Fiskars(agrolux/overum) nowego typu, szukam i szukam na internecie i nigdzie nic takiego nie ma ! kiedyś znalazłem jedynie Massey fergusona, który miał niemalże identycznie rozwiązane zabezpieczenia i budowę(o MF nie ma mowy na tabliczce czy naklejkach).

Jezeli wiecie co kolwiek o tym pługu(jak orze, jak z czesciami, od czego czesci pasują,jak to ogolnie wyglada) to prosze o informacje poniżej

Załączam jeszcze zdjęcia mojego pługa.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.