Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilb

MF 3060-Demontaż zwrotnicy

Polecane posty

kamilb    5

witam jak rozebrać zwrotnicew mf 3060 mam problem wynika na wyjeciu sworzni ?? prosze o szybka odpowiedz

piterq1991    3

Musisz wybijać wszystkie cztery sworznie. Nie zniszcz łożysk bo w sklepie wołają po 220zł za sztuke.

kraker    1

a dokładniej? bo mi szykuje się wymiana krzyżaków w 3080

MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Wiadomość z agroFakt.pl

piterq1991    3

W moim przypadku trzeba było porządnie grzać tlenem aby one wyszły. Bardzo ciężka sprawa jest z rozebraniem tego.

0DawiD0    0

popieram!!!rozbierałem dziś swoje zwrotnice w 3645 1 wyszła leciutko ale następne bez grzania gazem się nieobyło,oriętuje się ktoś czy jest szansa uratowania półosi która wchodzi w mechanizm różnicowy poniewarz mam ukręconą 2cm od końca

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Musisz wybijać wszystkie cztery sworznie. Nie zniszcz łożysk bo w sklepie wołają po 220zł za sztuke.

Ja kupiłem po 100 zł/szt, u Korbanka faktycznie ponad 200 :D . Przy okazji warto dorobić smarowanie łożysk, w moim nie było smarowania i łożyska się skończyły :D .

kraker    1

My także wymienialiśmy łożyska w zwrotnicy. Faktycznie u korbanka cena to ok 200zł/szt, a my kupiliśmy po 40zł/szt. U nas zniszczone były tylko dolne łożyska, górne były jak nowe. My zrobiliśmy ściągacz ze śruby i wyszło elegancko, nie trzeba było niczym grzać.

host05    1

Dokładnie ja wyciągałem dwa razy wystarczy ściągacz ze śrubt dorobić bo w sworzniach są gwinty.

wystarczy dobty płaskownik z dziurą na końcach jakieś dystanse żeby sworzeń miał się gdzie wyciągać i elegancko wychodzą tylko uważaj żeby gwintu nie ukręcić bo lipa będzie najlepiej pomagać młotkiem z drugiej strony oczywiście rozważnie.

pozdro

kraker    1

my zrobiliśmy ten ściągacz głównie z pręta gwintowanego "14", długiej nakrętki do niego (tak jakby 3 razem zespawać, do kupienia w sklepie) oraz troszkę złomu żeby zaparcie było

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez diaz34
      Witam, problem polega na tym ze ciagnik jak sie rozgrzeje traci moc i wydaje mi sie ze niechodzi na wszystkich cylindrach, wczesniej nigdy tak sie nie dzialo, dodam ze z odmy dymi troche jak sie rozgrzeje i czuc dziwny zapach lecz olej nie widze zeby ubywal. Ostatnio zostal zamontowany tur a i zostala odlaczona sprezarka powietrza lecz to chyba nie ma zadnego zwiazku ?
    • Przez Szuwar93
      Witam mam problem z przednim napędem w fendt 311 lsa turbomatik gdy udzwigne dźwignie do włączenia napędu zaraz opada spowrotem a zaczynało się to stopniowo przy pracy czasem się wyłączala aż do tego stopnia że nie może już załączyć. I teraz jeszcze do tego przy pracy z większym obciążeniem tak jak by pali sprzęgło (wiem to turbomatik) a nie moge wiecznie but w podloge. Jestem na etapie wymiany oleju bo chyba najlepiej od tego zacząć i pytam jaki polecicie może pomoże licze na pomoc a nie krytyke z góry dzięki 

• Przez Arturo1610
      Witam. Potrzebuje nowe koła zębate od napędu podbieracza do przyczepy zbierajacej mengele law 360. Może ktoś posiada coś takiego do sprzedania albo ma jakieś namiary na sklep z takimi cześciami ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Do tematu dodaje zdj trybów ktore zostały uszkodzone

• Przez maniek05
      witam mam problem załącza mi się przedni napęd i  dwa koła ciągną wszystko wyłączone samoczynnie elektrozawór czyszczony tylko po założeniu go spowrotem cewka była gorąca i nie chciał się włączyć ale jakoś się włączył  może miał ktoś taki przypadek .
    • Przez maniek05
      witam mam problem załącza mi się przedni napęd i  dwa koła ciągną wszystko wyłączone samoczynnie się włancza  elektrozawór czyszczony tylko po założeniu go spowrotem cewka była gorąca i nie chciał się włączyć ale jakoś się włączył  może miał ktoś taki przypadek .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.