Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
rolmasz

ZETOR 12145 14145 16145 przełącznik nawiewów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolmasz    6

Witam!

Poszukuje części do zetora, czy wiecie gdzie mogę kupić w dobrej cenie przełącznik do nawiewów w kabinie?

Może ma ktoś kontakt z osobami które oferują części używane do tych ciągników?

pamo84    9

kolego przełącznik od kierunkowskazów kosztował coś trochę ponad 50zł to ten od nawiwów też pewnie coś koło tego czy to za drogo że szukasz używki? myślę że nie warto ale to twoja decyzja

rolmasz    6

no i niestety tu się mylisz, znalazłem na jakieś czeskiej stronie i to za 100zł

Jeśli ktoś ma niepotrzebny to ja chętnie odkupie, jeśli nie to będę musiał zakupić tego nowego za 100zł.

A tak do przypomnienia to przełącznik nawiewów ma 2 czy 3 "biegi" prędkości?

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

mój przełącznik w 12145 ma cztery prędkości jak go dam w lewo jest jeden bieg potem z powrotem wyłączony i kolejno trzy biegi w prawo, mam problem bo zalałem go płynem nagrzewnica grzała może dwa dni i jakby coś się zatkało węże są letnie i nie grzeje, ogrzewanie mam w dachu pompa wody była robiona miesiąc temu bo ciekła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC