Skocz do zawartości
tomus88xD

ZTS 16245 - podłączenie czujników paliwa pod wskaźnik

Polecane posty

tomus88xD    19

witam, jak podłączyć 2 wskaźniki paliwa pod jeden wskaźnik? to rozwiązanie oryginalne. Są tu 2 przekaźniki które odpowiadają za przełączenie wskazania z pierwszego czujnika na drugi. Problem w tym, że ktoś kiedyś pchał rączki w instalacje przez co ciężko jest mi dojść co do czego. Po podłączeniu na którko 1 i 2 oba działają prawidłowo kwestia w tym jak to wpiąć w przekaźniki żeby pracowało tak jak powinno? w załączniki prowizoryczny schemat

post-21733-0-96005700-1425217329_thumb.jpg

Edytowano przez tomus88xD

szef2206    0

Kurde też potrzebuje pomocy co do tego bo mam podobny problem tylko że u mnie nie ma żadnych kolorów na wskaźniku i kabli ;( jak ktoś ma podlączony prawidłowo wskaźnik do zegara to proszę o pomoc ( odpowiedź, zdjęcie) posiadam traktor ursus 914 ale raczej nie wielka różnica

Wiadomość z agroFakt.pl

tomus88xD    19

i tak i nie.. kończył mi się czas na kombinacje i założyłem drugi wskaźnik, do górnego mam wskaźnik jak w URSUSIE "tank" i jak paliwo się skończy zapala mi się dioda w oryginalnym wskaźniku, dolny działa niezależnie, 2 wskaźniki 2 pływaki, dolny podpięty do kontrolki rezerwy.. brakowało mi kombinacji z tymi przekaźnikami ale kiedyś to rozgryze jak mnie nuda najdzie ;)

arek320i    0

bo ja mam tak ze jak paliwo się kończy w górnym to zaświeca się pomarańczowa kropka we wskaźniku i przeskakuje automatycznie na full zbiornik dolnego a jak w dolnym się kończy to zapala się rezerwa z dystrybutorem... i

tak musze zrobić żeby było bo ja nie popuszczam jak coś mi nie wychodzi to nie daje spokoju z tematem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez skok
      Witam
      czy do dwóch   halogenów w dachu montowanych fabrycznie mogę dołożyć dwie lampy led 27W i zostawić je na tym samym bezpieczniku i włączniku ??
    • Przez dzarjan8111
      Od czego jest  kontrolka zaznaczona na zdjęciu i gdzie powinien znajdować się dokładnie czujnik  ? Pytam bo kable zostały odcięte.

• Przez damian123141
      witam. brak świateł , kierunkowskazów z prawej strony. Co to może być?
      i
    • Przez michas1934
      czy ma ktoś sprawny czujnik orbitrola zetor zts 8245-16245?czy to jest taki sam czujnik jak czujnik stopu od ursusa bo według katalogu to ten sam
    • Przez dareq1994
      witam. nioe wiem co sie dzieje z ładowaniem w ciągniku. założyłem nowy pasek klinowy i dobrze jest naciągnięty. i nadal powyżej 1000 tyś obrotów gaśnie kontrolka ładowania. czy to jest wina alteratora czy inne problemy? dziś podczas odpalenia miałem przebicie na mase w ciągniku. 

BARDZO PROSZE O POMOC