mlodyrolnik4

Szukam kredytodawcy

Polecane posty

Witam,

Szukająć już chyba wszędzie pomoc dla realizacji moich planów postanowiłem napisać na forum może tu ktoś mi pomoże (moja ostatnia deska ratunku) Otóż poszukuje inwestora lub pozyczkodawcy potrzebuję 150 000 na 2 lata 20% zabezpieczenie hipoteka.Możliwe jest , aby to np 10 rolników pozyczyło mi 15 tyś . Nie wykluczam współpracy z firmami z branży rolniczej reklama na budynkach ,organizowanie pokazow polowych itp. Odsetki jeszcze do negocjacji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

hahaha, chłopie zapomnij o tym temacie i idź obejrzeć coś w telewizji, o czym Ty wogóle piszesz myślisz ktoś od tak da Tobie pożyczkę, zapomnij, i zresztą jakiś biznes plan albo coś takiego masz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

20% :D ?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

wątpię by ktoś z rolników na Af ci pożyczył kasę dziś każdemu jest ona potrzebna i nikt w bank nie chce się bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

Ja ci pozycze ale na wiecej lat :D haha dobry interes :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

No raczej nie wróżę Ci powodzenia Twojego "interesu". Z tego co wyczytałem na twoim profilu, widzę, że jesteś jeszcze młody i nie znasz życia. Założę się, że jak bym chciał w ten sposób co ty pożyczyć tu 1500zł to by mnie wyśmiano a co mowa 150000zł.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest to zaden amber gold ani jakiś system argentyński. zwykły kredyt trzeba mieć zdolność zabezpieczenie mam @fergusonki najpierw miej te pieniądze a póżniej możesz sobie pisać .Nie chcę nikogo oszukać itp.innaczej nie dawałbym ziemi rolnej jako zabezpieczenie. Może jednak znajdzie się ktoś kto mi pomożę.

@Przemko jeli jesteś zainteresowany napisz na pw chętnie opiszę swoje plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Masz genialny pomysł na biznes, zabezpieczenie w postaci gruntów rolnych i żaden bank nie chce Ci udzielić kredytu? Napisz coś więcej na ten temat bo może to być ciekawe. Nie musisz dokładnie go opisywać. Może kogoś zainteresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny bank, Idea Bank daje kredyty do 200 000zł ale zabezpieczenie i trzeba mieć 25 czy 27 lat tak jak kolega wyżej napisał"dzieciakom nie dają" Komercyjne Citi ,DB pseudo banki trzeba mieć zdolność jak sie nie odwrócisz to d.. z tyłu. Napisze nie wiele bo już się zdążyłem oduczyć dzielenia się pomysłami np niekore firmy z branży lubia podkradać pomysły. Planuję się zająć produkcją rolniczą jak również produkcja pelletu z "PKS" lub z slomy w zależnośći od dostepnęgo towaru (pelleciarka jest mobilna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

150 tys jak by nie patrzec to niecale dwie odstawy swinek. ile ty masz lat ze kredytu nie mozesz dostac takiego?


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Kiepską sobie branże wybrałeś. Niedawno jednego z twojej branży, w mojej miejscowości właśnie zlicytowali. Z tego co się orientowałem, to nie ma za dużo chętnych na takie produkty ze strony osób prywatnych. Co najwyżej duże firmy, elektrownie itp. to kupują ale one chcą tego duże ilości jednolitego towaru i kokosów nie płacą. Za 150 tys. to kupisz co najwyżej zabawkę do przydomowej produkcji a nie porządny sprzęt. A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z reszta to juz moja głowa . kolego masz pieniadze pisz na PW właśnie jest duży popyt ale chcociaż cidziennie odstawić tira a nie kupic maszyne 0,5 tony na godz i jeszcze slome wozić itp to się nie opłąca. Lepiej żeby fabryka przyjechała do stogu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

To ty chcesz świadczyć usługi robienia pelletu. Wybacz, ale jak dla mnie za słaby biznes. Chyba, że masz jakiś sposób aby przekonać ludzi, że jest to lepsze od węgla czy drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Im dalej ciągnie się ten temat tym mam większą beke z niego. Sprzedaj ziemie będziesz miał kase ne pelleciarke. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcesz to sobie sprzedaj hhaha wziął i sprzedal no za***iste rady;d beke to ja mam z Cb jak widze twój avatar, jak nie masz kasy to sie nie wpierd i nie nabija j postów to koleo jak masz milion to możesz mi pożyczyć ..W sumie paradoks 150 k nie chca pożyczyc a ten z milionem wyskakuje na milion nie mam zabezpieczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Ja nie wiem czy ty naprawde jesteś taki naiwny dzieciak że myślisz że ktoś Ci pożyczy jakąś kase?? No bez jaj.... Średnia wieku na forum to pewnie poniżej 18 lat wiec co najwyżej mogą pozyczyć Ci na lizaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Ja jestem ciekawy co masz na zabezpieczenie ?


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

150 tys jak by nie patrzec to niecale dwie odstawy swinek. ile ty masz lat ze kredytu nie mozesz dostac takiego?

 

 

 

Nikt się nie pyta ile to odstaw świnek, kolega chce pożyczyć a nie wiedzieć kto jakie ma przychody.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

ciebie tez nikt o zdanie nie pyta.


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj