MACIEEK1910

Case 1680-kontrolka feeder

Polecane posty

MACIEEK1910    0

Witam! Panowie mam taki problem iż w case 1680 nie za każdym razem gdy właczam młocarnie nastepnie heder zapala mi się kontrolka feeder. Co może być że się zapala szukałem czujnika ale nie mogę odnaleźć go. gdzieś jakieś łozysko się psuje czy co może być?? W podajniku pochyłym czy co mu dolega.?????

PanJoker    2

Podpinam się pod pytanie bo od tego roku mi również zapaliła się ta kontrolka i zupełnie nie wiem dlaczego...

kubak    0

panowie też tak miałem mi się kabel odczepił przy czujniku a sam czujnik znajduje sie koło lewego koła za pokrywą gdzi jest schowany silnik do wstecznych obrotów sprawdzcie czy wam tez kabelek nie wypadł. Pozdrawiam!

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam

mam problem z obrotami rotora,sytuacja wygląda następująco: po włączeniu separatora i wybraniu obrotów  rotora na wyświetlaczu wskazuje 000 R przy czym to ostatnie zero miga dodam,że ustawienia wiatru są prawidłowe oraz wyświetlają się zaś obroty rotora 000 i nie można ich dodać ani ująć.Co może być przyczyną ?Bardzo proszę o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Damianoxs
      Witam jak w temacie nie działa licznik motogodzin (elektroniczny) nie zapala się. Na krótko był sprawdzany i działa.
      Na lewym 1 pinie około 5V
      Na 2 6V
      Na 3 pinie masa 
      Ostatni 4 pin gdzie brakuje kabelka jest 12v 

• Przez BRADERY
      potrzebna instrukcja obsługi pl.
      ma ktoś może?
    • Przez Gregster
      Koledzy, nie działa mi blokada dyfra w Case 5140 , trochę posprawdzalem multimetrem i sam nie wiem co o tym myśleć, ponieważ jestem noga w mechanice. 
      Mianowicie to zacząłem od elektryki, postanowiłem zmierzyć na kostce czy elektrozawór dostaje prad i wydaje mi się że nie dostaje. 
      Zamieniłem wiec wtyczki , w ta od dyferencjału podłączyłem od tylniego rewersu na której było mierzone 12v i blokada również nie działała. 
      Podmienilem też cewki i cewka od dyfra działała na wstecznym rewersie więc chyba działa. 
      Jutro podmianie cały elektrozawor.
      Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić.
      Może ktoś ogarnia temat albo ma jakieś rady, za wszelką pomoc serdecznie z góry dziękuję. 
      Poniżej linki z pomiaru, być może coś robię źle.
      pomiar prądu na wtyczce dyfra 
      Pomiar ciągłości
    • Przez Gregster
      Koledzy, nie działa mi blokada dyfra w Case 5140 , trochę posprawdzalem multimetrem i sam nie wiem co o tym myśleć, ponieważ jestem noga w mechanice. 
      Mianowicie to zacząłem od elektryki, postanowiłem zmierzyć na kostce czy elektrozawór dostaje prad i wydaje mi się że nie dostaje. 
      Zamieniłem wiec wtyczki , w ta od dyferencjału podłączyłem od tylniego rewersu na której było mierzone 12v i blokada również nie działała. 
      Podmienilem też cewki i cewka od dyfra działała na wstecznym rewersie więc chyba działa. 
      Jutro podmianie cały elektrozawor.
      Nie wiem co jeszcze mogę sprawdzić.
      Może ktoś ogarnia temat albo ma jakieś rady, za wszelką pomoc serdecznie z góry dziękuję. 
      Poniżej linki z pomiaru, być może coś robię źle.
      pomiar prądu na wtyczce dyfra 
      Pomiar ciągłości
    • Przez Rafał01
      Witam rozglądamy się za kombajnem case 1660 lub 1680 i mam pytanie dotyczące kosztów utrzymania czyli serwisy olejowe silnika i tak dalej , równierz jestem ciekaw jak z dostępnością części do takich oto kombajnów .
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj