Skocz do zawartości
MACIEEK1910

Case 1680-kontrolka feeder

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
MACIEEK1910    0

Witam! Panowie mam taki problem iż w case 1680 nie za każdym razem gdy właczam młocarnie nastepnie heder zapala mi się kontrolka feeder. Co może być że się zapala szukałem czujnika ale nie mogę odnaleźć go. gdzieś jakieś łozysko się psuje czy co może być?? W podajniku pochyłym czy co mu dolega.?????

PanJoker    2

Podpinam się pod pytanie bo od tego roku mi również zapaliła się ta kontrolka i zupełnie nie wiem dlaczego...

kubak    0

panowie też tak miałem mi się kabel odczepił przy czujniku a sam czujnik znajduje sie koło lewego koła za pokrywą gdzi jest schowany silnik do wstecznych obrotów sprawdzcie czy wam tez kabelek nie wypadł. Pozdrawiam!

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam

mam problem z obrotami rotora,sytuacja wygląda następująco: po włączeniu separatora i wybraniu obrotów  rotora na wyświetlaczu wskazuje 000 R przy czym to ostatnie zero miga dodam,że ustawienia wiatru są prawidłowe oraz wyświetlają się zaś obroty rotora 000 i nie można ich dodać ani ująć.Co może być przyczyną ?Bardzo proszę o pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BRADERY
      case 2188 witam . problem jest taki : po zakupie kombajnu zauważyłem że była przesunięta tabliczka z podzialką , wskazówka i śruby ograniczające minimum też ruszane a wskazanie na monitorze nie działa . kosze tak jak jest ale wiem że nie jest to tak jak być powinno . niestety z instrukcją nie wiele można z ty zrobić .może ktoś by był tak uprzejmy i zrobił by pomiar gdy wskazówka jest na zero
    • Przez ZbigniewK
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem Case 1420. W tym roku będą to moje pierwsze żniwa z tym kombajnem i w związku z tym mam do was kilka pytań. Mianowicie, wyjechałem nim pierwszy raz w pole aby sprawdzić jak maszyna działa i zaobserwowałem kilka problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić.
      -> Kombajn tnie słomę, (sieczkarnia jest schowana, nie chcę, żeby była pocięta). Zauważyłem, że jest pocięta bardzo drobno już na rotorze. 
      -> Słabo czyści zborze, w zbiorniku jest pełno kłosów
      Bardzo proszę was o pomoc, jakieś rady co zrobić, ewentualnie, jeśli moglibyście przyjechać i pokazać co i jak, lub zaprosić mnie do siebie aby wyjaśnić jak wszystko dobrze ustawić. 
    • Przez borsuk1891
      Witam wszystkich.Potrzebuję docisk sprzęgła i tarczę sprzęgła do Case 923. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć . Może ktoś pomoże. Z góry dziękuję.

• Przez tomasz89
      Jestem nowym użytkownikiem AF. Szukam informacji na temat IH 923. Nie znalazłem na forum informacji na ten temat a mam możliwość kupna tego kombajnu. Bardzo mi sie podoba jest w idealnym stanie za nieduże pieniądze. Proszę użytkowniów o wszelkie informacje i opinie na jego temat. Np. czy heder ok 3m nie jest za mały, ponieważ ten egzemplarz posiada taki właśnie. Słyszałem też że nie są zbyt awaryjne. To prawda?
      Z góry dziękuję za pomoc. :lol:
    • Przez benio1967
      Witam,proszę o poradę od czego dopasować górną tulejkę napędu podsiewacza w ihc 531.otwór jej ma 20mm,na zewnątrz 40mm,długość 40mm.Jest to rurka oblana gumą.Gdy złożyłem same tulejki gumowe od bizona to szybko mi się powycierały.Proszę o poradę.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.