shared

Nietypowa prośba - prezent :)

Polecane posty

shared    0
Napisano (edytowany)

Witam,

 

Na początku może się przywitam, to mój pierwszy post na forum witam wszystkich:), wcześniej okazjinalnie przegladałem sobie tylko - nie jestem rolnikiem.

 

Moi drodzy mam taką prośbę,

 

Zbliża się Komunia Święta mojego chrześniaka, który wychowuje się w małym gospodarstwie. Jego zamiłowaniem oczywiście są traktory i maszyny rolnicze. Prośba jest taka, chciałbym, żeby ktoś zabrał go na jakiś duzy traktor na godzinke na pole żeby pojezdził jako pasażer najlepiej podczas cięzkich prac w polu :) Oczywiście im większy traktor tym większe wrażenie :) Może sezon na ciężkie prace już minął, ale na jakąkolwiek robotę w polu. Wiem, że chłopak na pewno by się cieszył, to byłaby niespodzianka :) W grę wchodzą tereny Brodnicy lub 100km w każdą stronę, dojadę. Termin - najlepiej najbliższe weekendy. Jeśli ktoś jest gotów za jakąś opłatę - myślę, że sie dogadamy. Nie ma to jak radość dziecka :)

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez shared

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189
Napisano (edytowany)

może @shared nie mieszka na wsi i dlatego ma taką prośbę

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieniu    1

przecież pisze że nie mieszka na wsi a chrześniak mieszka w małym gospodarstwie ;) nie stety nie znam nikogo chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shared    0

Niestety Panowie na wsi u niego nie ma nikt ciqgnika wiekszego niz 80KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek420    3

No jak bym był małym dzieckiem też taki prezent by mi się spodobał ;) A nie myślałeś nad jakimś pgr w pobliżu tam mają duże Ciągniki i maszyny, i na pewno szło by się z nimi dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

co jak co ale pomysł masz super :) może w okolicznych wioskach pojeździć i spytać czy ktoś by nie pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mac    78

Z tego co wiem to w twojej okolicy (dokładnie niewiem gdzie), jest duże gospodarstwo użytkownika http://www.agrofoto.pl/forum/user/7984-chips/

Ciągnik ma odpowiednio duży John Deere 8530, w jego galerii są fotki.

Tylko z nim jest dosyć trudny kontakt, bo na AF za często niezagląda , ale napisz do niego może ci odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shared    0

chips ma chyba zapchaną skrzynkę, bo nie można wysłać wiadomości więc temat nadal aktualny :)

 

dzięki za zainteresowanie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj