FINN

Internetowy Klub "AgroFotowiczek"

Polecane posty

iwona2lena    19
Napisano (edytowany)

@nikolajjj co do kolorów to mi się podoba z decorala "stepy bengalu" u syna w pokoju jest taki beż, kawa z mlekiem (dużą ilością mleka). Dużo zależy też od koloru mebli jak ciemne to dawać jasne kolory, jak jasne meble to ciemniejszy kolor. A zostawiasz te meble co masz czy kupujesz nowe?

U mnie też większość rzeczy na wierzchu - nie zawsze jest gdzie schować - a jak są to się szybko brudzą <_<

Ha ha widzę że też masz naczepiane przedłużaczy w starej chałupie tak jest jedno gniazdko na cały pokój, u mnie też tak było a teraz w dużym pokoju mam 7 podwójnych i teraz mi nie brakuje miejsca ;)

Ładną masz tę kuchnię 2 okna przestronnie.

Tu jest moje okno w kuchni kiedyś robiłam zdjęcie firanki, takie kolory mam obecnie w kuchni a meble w takim kolorze jak ta szafka na ścianie.

http://foto3.m.onet....087,21,19,0.jpg

 

Jak przyjadę z weekendu i ogarnę trochę kuchnie (po tym remoncie wszędzie biały kurz :wacko: ) to zrobię foty i tu wrzucę.

Edytowano przez iwona2lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

nikolajj piekarnik tez i tz..babe do wciagania oparow i dymu z smazenia tez beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

@Nikolajj co do kolorow to do kuchni ja bym wybrala pastelowy w kolorze jasnym zoltym. Takim jak masz juz przy suficie.

 

A co do pralki BEKO to tez fajnie wygladaja, tylko ze jak sie zajade do sklepow w Rzeszowie, ta jakies male wybory sa sprzetu AGD a to niby sklepy agd.

 

 

Co do przedluzaczy to moj jest na to uczulony.

 

I nad blatem kuchennym zrobil mi 3podwojne a w pokojach to minimum 5podwojnych i do tego jeszcze gniazdka sterowane do lampek nocnych Tak zeby tylko przedluzaczy nie bylo

 

 

@Iwonka trzecia szuflada w zmywarce na sztucce to moim zdaniem nie praktyczne, niby jest szuflada, ale koszyk w zupelnosci wystarcza.

 

 

A jak jest trzecia szuflada to chyba miejsca na wieksze gary nie ma. tego nie wiem ale tak mi sie zdaje.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Bananku ja chcę właśnie tym jasnym brzoskwiniowym pomalować, tylko ne wiem czy całość z sufitem, czy sufit biały zostawić.

 

Iwona, przedłużacze są poprowadzone z siły, ale jak mówiłam to tylko tymczasowa kuchnia, z pokoju została przerobiona w dwa dni. Nawet nie malowałam. Szafki są nowe - nie będę ich zmieniać, dokupię tylko nad pralkę jedną i jeśli zdecyduję się na zmywarkę, to przemebluje dolne szafki. Te dwa okna to moje zmora, bo wychodzą na południe i zachód i latem grzeje słońce od 10 do 17 i mam 26 stopni w kuchni. Nawet żaluzje nie pomagają.

Jak dostawimy mieszkanie to ta kuchnia nadaje się do generalnego remontu zerwanie podłogi, zdarcie farby do tynku, wyrównanie sufitu.

 

Ja kupuje sprzęt w sklepach internetowych. Dowóz masz gratis i ceny z reguły niższe o 200zł. Np pralkę kupiłam za 1200 9kg, a w sklepie stacjonarnym w tej cenie była 7kg. Płytę gazową, okap, lodówkę, pralkę, mikrowelę, nawet zlew kupiłam w sklepach internetowych. Polecam Oleole i neo24. Spaliła mi się mikrowela, to dostałam nową. Teraz kupuję piekarnik i tez przez internet. Jak mam wątpliwości, to ide do sklepu, pooglądam, doradzę się i kupuje przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Sufit zostaw bialy. To czyli to kuchnia tymczasowa??? no jak to tymczasowa i tak pieknie wyszla to jakà bedziesz miec ta stalà???? ;)

 

Jak bedziesz juz robic nowa kuchnie to nie zapomnij o gniazdkach, Ma ich byc multum przynajmniej 3podwojne nad blatem kuchennym. Bo zauwazylam ze nad pralka nie masz gniazdek a tam moglo by cos stac. A w kuchni gniazdek nigdy za wiele.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona2lena    19

@nikolajjj sufit zdecydowanie biały. Ja też kupiłam przez internet gazówkę, piekarnik, i zmywarkę. Z internetowym zakupem jest tak jak mówisz :)Ja też uważam że w kuchni gniazdek musi być. Zmywarkę i piekarnik, lodówkę to najlepiej tak podłączyć żeby nie było widać ale w razie burzy móc wyłączyć z gniazdka. Ja te rzeczy mam podłączone w narożnej szafce pod gazówką, a zmywarkę pod zlewem. Więc w razie w. (burzy) wszystko mogę szybko powyłączać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Umieram dziewczyny, niech ktoś mnie dobije. Byłam u dentysty. Usuwanie ropnego torbiela z dwoma korzeniami. Cięte dziąsło i czyszczenie kości górnej szczęki. 5 szwów + wygląd jakby mnie mąż obił. znieczulenie zamiast działać 6 godz. działało godzinę.

 

Czyli jednak biały sufit.

Teraz maż trochę zrobi porządku z kablami.

A w nowej kuchni gniazdka będą jak trzeba, Te do tymczasowych sprzętów (robot, mikser, itp) to będą na listwie wysuwanej z blatu. A do sprzętów typu lodówka to będą sprytnie ukryte. Płytę gazową kupię na szkle, szerszą niż ta obecna.

pytasz Bananku jak bedzie w nowej kuchni....blat będzie granitowy, zlew też - podwieszany. Lodówkę, piekarnik i mikrowelę planuję zabudować w panelu ściennym. Wszystko będzie na jednej ścianie, ukryte, razem z regałem cargo. A między szafkami górnymi i dolnymi będą szklane płytki. Korpusy obecnych szafek wykorzystam, a fronty chcę zrobić z połysku - tylko nie wiem czy białe czy czerwone. W szafkach będą kasze cargo.

Ale do tego jeszcze parę lat (byłoby szybciej, tylko ciągnik kupiony - wiecie jak jest), dlatego muszę podszlifować obecną kuchnię. Żeby się nie wstydzić gości przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

O @Nikolajj to TY bogata. Ja o granicie to moge pomarzyc.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

E tam bogata. Kup w sklepie to pójdziesz z torbami, a u producenta granitów to za pół ceny dostaniesz. Trzeba sobie radzić. ja nie lubię w błoto wyrzucać pieniędzy na zbędne bajery. Jak pisałam za obecną kuchnię z osprzętem wydałam niecałe 2000zł. Z meblami, podłogą, zlewem, okapem, płytą gazową (pralkę dokupiłam rok później)

Mąż jak chce coś kupić, to podaje wymiary i puszcza mnie na internet i zawsze znajdę mu tą rzecz za połowę ceny lub taniej niż w sklepie. śmieje się, ze mnie ze jestem jak pies gończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

2tys czy 20tys???? Ja blat kuchenny bede miec z plyty laminowanej


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

No właśnie 2000 zł słownie dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To TY mi mowisz 2tys jak moj mi powiedzial ze koszt calej mojej kuchni ze wszystkim sprzetem AGD wyniesie go 30-35tys.

 

I dobrze napisalam JEGO wyniesie :D nie mnie ;)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

To powiedziałam, że to kuchnia prowizoryczna. Sztuką jest mało wydać, żeby ładnie wyglądało. Cieszę się, że mi się to udało - nieskromnie powiem, ale wnoszę tak z waszych komentarzy. Dostałam do reki 2000 od męża i jak ci starczy to zrobimy, a jak nie to nie. Ale ta druga już tak tanio nie pójdzie. Bo same kosze cargo to koszt ok 5-7 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

a wstaw link te cargo

 

 

 

juz nie trzeba mam te meble

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Niestety największe koszty generuje sprzęt AGD

 

Koś tam jeszcze pisał o suficie w tym samym kolorze co ściany, zdecydowanie odradzam, wyjdzie nam taki bunkier, najlepiej pomalować na biało :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No ale jak to mowia JAK SIE CHCE SMACZNIE I WYKWINTNIE JESC to jednak ten caly sprzed AGD jest potrzebny.

 

A w kuchni powinna byc LODOWKA, PRALKA, ZMYWARKA, PIEKARNIK, MIKROFALA, OKAP KUCHENNY, KUCHENNKA GAZOWA lub INDUKCYJNA. i to jest podstawa co jest potrzebna a do tego jeszcze jakis CZAJNIK ELEKTR, KRAJALNICA, KAWCIOR. jakis ROBOT KUCHENNY

 

No i to tak sie zbiera do kupy i ponad 10tys wychodzi


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

No bez tego sprzętu w kuchni ani rusz. A te 10tyś to tak od biedy. Starczy albo nie. a najlepsze że teraz takie buble robią. Dawniej sprzęt działał 20 lat.

Ja teraz mam pralkę w kuchni, ale w przyszłości nie będę jej tam wstawiać. Mam patent na łazienkę z ukrytą za ścianką pralnią. Mój ojciec coś takiego zrobił w jednym domu. Jak się wchodzi do łazienki to w ogóle tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No tak od biedy 10tys bo normalnie to 15tys

 

No w mojej lazience @Nikolaj pralke jak wstawisz to juz nie wejdziesz do tej lazienki . Bo lazienka ma 0.9m X 2.3m


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

To faktycznie gigantyczna łazienka :blink: :lol:

Ciekawe gdzie @Iwonę wcięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

gigantyczna bedzie na pietrze, a to na parterze mialbyc w orginale tylko kibel, ale moj przestawil drzwi wybil sciane druga zmurowal i zrobil brodzik wstawil mebel z umywalka i lustro z kinkietami i jeszcze kibelek z szafka.

 

i z takiego kibelka powstala mala lazieneczka na szybki prysznic

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Czyli jednak masz gdzie pralkę wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Napisano (edytowany)

Albo kuchnia albo laznia :D

 

no Iwonke wcielo

 

 

Apropos dziewczyny jak to macie w lazienkach??????

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolajjj   
Gość nikolajjj

Staro. Nie jest może tragicznie, bo płytki całkiem ładne (bordowe), ale nie lubię tej łazienki. Swoją będę miała, tak jak i kuchnię, jak dostawimy mieszkanie. Lepiej pochwal się swoją - uwielbiam oglądać nowo urządzone mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Gdzies mi wcielo zdjecia na kompie i na necie. Znajde to wstawie.

 

Niby mala ta lazieneczka ale praktyczna.

 

Plytki zielone i takie pod zielen wpadajace (2kolory) . Ale jak wlacze ledy w suficie to lazienka jest ciemno zielona a kabina prysznicowa niebieska.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona2lena    19

Cześć dziewczyny :) Łączę się z Tobą w bólu @nikolajjj, ja też zaliczyłam dziś "doktora" <_< Byłam u ortopedy wywaliło mi wodę w kolanie i musiałam mieć punkcję ( co nie było przyjemne i bez znieczulenia) wbił mi igłę w kolano i upuścił z 4 strzykawki 25 ml płynu. Ja mam dwie łazienki jedną u góry na poddaszu ok. 10m2 na niebiesko i na dole do remontu. Jutro wam foty wstawię bo muszę zdjęć poszukać. Na poddaszu mam wannę a na dole chcę zrobić prysznic. Ale to jak będą pieniądze i też zaszaleję może nie z marmurem ale też będzie ładnie ;) co do AGD ja ostatnio zaszalałam i kupiłam sobie TERMOMIX jakieś 4170zł ale robi "cuda" najlepszy jest ajerkoniak - nigdzie nie kupisz lepszego - wyrabia ciasta chleb, gotuje na parze i takie tam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj