kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PATr    409

Nie no co ty, przecież te ciągniki po 100 tysięcy zł,  10 letnie to mają po 5 tysięcy mth góra... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21

Panowie planuję zakupic case 130 puma chodzi mi o cene i jakie najlepsze wyposarzenie a i traktor bd pracowal z turem pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

chodzą słuchy, że Księżopolski z Tworek ma być dealerem NH, Bielecki subdealerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21
Dnia 21.12.2017 o 19:56, kocur666 napisał:

Panowie planuję zakupic case 130 puma chodzi mi o cene i jakie najlepsze wyposarzenie a i traktor bd pracowal z turem pzdr

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petro11    29

Czy Puma 200 pociągnie tyle co John 7730? Bo wydaje mi się że jest mniejszy Case i zwinniejszy chyba że się mylę. Bo szukam coś powyżej 200km żeby uciąg miało dobry np. kompaktora 6m pociągnąć, a i do rozsiewacza bądź opryskiwacza podpiąć w razie konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur666    21
Dnia 21.12.2017 o 19:56, kocur666 napisał:

Panowie planuję zakupic case 130 puma chodzi mi o cene i jakie najlepsze wyposarzenie a i traktor bd pracowal z turem pzdr

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82
6 godzin temu, alvaroalvaro78 napisał:

Co do tego uciągu to jednak zielony to  ciągnik gabarytowo i i wagowo sporo większy...

Poczytaj dowiedz sie  .... potem pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Jaki ciągnik z przedziału 65-85 km do pracy z ładowaczem. Z wyposażenia zależy mi na rewersie hydrau/elektro, klimatyzacji. 

W jakiej cenie netto są ciągniki z tego przedziału? Obojętnie czy Case czy NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudinho11    208
Ja za Steyr'a 4085 Hi-lo ( 86km) Wyposażenie dodatkowe: - tur 6a ursusa, łyżka, krokodyl -ehr -3 pary hydro -skrzynia 24/24 -wom 540/540eco/1000 - podnośnik 4400 kg - pompa 64l/min (ta większa) - wzmacniana przednia i tylna oś jest ona przy turze i mocniejszym podnośniku -zaczep hitch -obciążniki tylne koła - opony 11.2/28 i 13.6/38 ( chyba nie pamiętam dokładnie) Dałem ok 160 netto plus tur 22 netto. Dokładnie nie pamiętam bo fakturę mam inaczej wypisaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104
Co było by lepiej wybrac do średnich prac i Tura? Luxxum 100 czy Najmniejszego Maxxuma 115?

Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boskipl    2

Moim zdaniem jeżeli niewielka różnica w cenie to Maxxum. Zależy co masz na myśli mówiąc średnie prace... bo w uprawie jakoś mi się nie widzi ten 3,4L silnik w luxxumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
4 godziny temu, Karol323 napisał:

Co było by lepiej wybrac do średnich prac i Tura? Luxxum 100 czy Najmniejszego Maxxuma 115?

Do TUR-a to polecam Luxxum, zakręca w miejscu, dużo oszczędniejszy i zrobi to samo co Maxxum. Jak siejesz kukurydze to w rzędach na oponach 480 r 38 się zmieścisz. Znam osoby co maja te ciągniki tylko że w kolorach Steyra (Multi i Profi) i prawda jest taka że Profi stoi, a Multi pracuje z tymi samymi maszynami co jego większy brat i równie dobrze sobie radzi pomimo tego że ma mniejszy silnik. Chyba że masz jeszcze duża prase z rotorem to w tym przypadku tylko Maxxium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiekbz2    9

Byłęm dziś w Case w Górnie i pytałem o nowego Farmalla 75A. Są niby skłądane we włoszech kabiny tylko z Turcji. W porównaniu do poprzedniego modelu została poprawiona skrzynia biegów wchodzi gładko, poprawione zwolnice (takie jak w poprzednim modelu 85C) i brak dpf. Bedzie na placu marzec/kwiecień wiec pojade zobaczyć jak to chodzi. Cena jaką mi powiedział ze szkrzynia 12x12 komplet obciążników rewers mechaniczny klimatyzacja to około 105tyś netto. 

Edytowano przez misiekbz2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

Orientuje sie ktoś za ile T5.120 w ful opcji bo mam ofertę od dilera ale do full opcji troche brakuje a cena troszku wysoka sie wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Tzn Ile? Jaki rok? Zamawiana czy z placu? Full opcja czyli przedni WOM ośka GPS? 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caryx321    2

No chodzi o nowy egzemplarz interesuje mnie full opcja ale wlasnie bez GPS i tych innych monitorów bo to nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez suf
      witam wszystkich, poszukuję New Holland Clayson 8070, jeśli ktoś jest zainteresowany sprzedażą to proszę o wiadomość, dzięki
    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj