Skocz do zawartości
robotyziemne

Problem z rewersem JD7700 Power Quad

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Quad
atomik    145

aha a mozesz powiedzieć jak się tego używa w praktyce ? poza tym że ma zasadę działania jak plak czy samostart bo zawiera eter pierwszy raz się spotykam z taka instalacją .

Pod kierownicą z prawej masz stacyjkę a z lewej jest przycisk uruchamiający dawkę samostartu. Przyciskasz przycisk i urządzenie podaje dawkę do filtra powietrza. Postaram się fotkę wrzucić w najbliższym czasie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Marszewo    0

Koledzy,powiedzcie jak poradzic sobie z uszkodzonymi przełączmikami EHR na błotniku,oba mam zniszczone.Czy ..Robotyziemne " poradziłeś sobie z nimi,czy można je zastąpić innymi przełącznikami.?

Dodam, że nowe u dilera kosztują 480 zł,za jeden ,to zdecydowanie za drogo.

szmyra    0

Witam, też mam mały problem w jd 6600, dokładnie z rewersem. Mianowicie kiedy przełączam rewers do przodu to zaczyna ruszać z lekkim opóźnieniem mniej wiecej 6-8s, do tyłu rusza od razu i tak jest cały czas bez zmian, na zimnym i ciepłym silniku, co więcej ciągnik ciągnie normalnie i nie jest tez tak, że powoli rusza przez te 6s tylko ruszy w raz po upływie tego czasu jakbym dopiero załączył jazdę do przodu, dzieje sie tak tez niezależnie czy ruszam z luzu czy od razu z tyłu do przodu. Generalnie cignik sie dobrze sprawuje i nie odniosłem wrażenia żeby tarcze ślizgały pod dużym obciążeniem co więcej poprzednik mówił że wymieniał już tarcze i pokazywał mi stare. Więc moje pytanie brzmi czy jest możliwe żeby było coś przypchane lub czy zużyte filtry mogą tez powodowac taki objaw albo co by to mogło być? Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

konrad055    32

Ja mam tak samo z reversem w 6800 do przodu rusza płynnie a do tyłu to tak agresywnie da sie to jakoś wyregulować?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się