Skocz do zawartości
zimnyLECH

Opalarka.Co kupić?

Polecane posty

zimnyLECH    5

Do tej pory miałem jakąś marketową ale się spaliła i słabo dmuchała.

Jaką polecacie do 100zł,żeby dobrze dmuchała?

Mile widziane linki,dziękuje.

MFrolnik26    94

Odgrzeję trochę temat bo zima się zbliża, a ja potrzebuję niedrogą opalarkę. Co myślicie o celmie op2000 nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jej temat. Jaką opalarkę polecacie do 150 zł?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy do czego i jak często ma być używana. Ja np. potrzebowałem sprzętu z płynną regulacją temperatury i skokową wydatku powietrza. Do sprzętu musiały być łatwo dostępne części. Sprzęt miał być bez wyświetlaczy itp. czarów. Wybór padł na HL1910E. Odpowiedz sobie na te same pytania co ja a szybko wybierzesz odpowiedni sprzęt dla siebie.

FarmerX2    3

Polecam opalarki DeWalt, wprawdzie kosztuje poad 250zł, ale jest porządna, ma regulacje temp. i jest trwała.

Odradzam opalarki Verto, dosłownie po kilku godzinach pracy pękają w niej spirale (są kruche). Zajezdziłem dwie, zanim nie kupiłem DeWalta.

mom    16

Ja jeśli chodzi o elektronarzędzia to bazuje na dewalt'ach nie należą do tanich, ale są trwałe i większy wkład się zwróci bezawaryjnością. Za 250-300 zł kupisz opalarkę z możliwością ustawienia temperatury, a dodatkowo z dużą przepustowością powietrza.

Sam dzisiaj kupiłem małą szlifierkę dewalta za 300zł i jest to trzecia szlifierka tej firmy u mnie (pozostałe większe) i na jedną małą dewalta pali się 6-7 einhella każda za 125zł więc kasa w kieszeni :D

Za marketowe elektronarzędzia dziękuje za słaba moc co przekłada się na wydajność. No i większa awaryjność

@FarmerX2 teraz zaczaiłem że prawie Cb zacytowałem, no ale urządzenia są warte swojej ceny

Edytowano przez mom

michal1993    350

Mi nie potrzebna aż taka droga, ponieważ ma ona służyć okazyjnie do koszulek termokurczliwych i do podgrzewania ciągnika zimą...

asharot    175

Do koszulek termokurczliwych będzie dobra,ale do podgrzewania ciągnika to raczej nie do tego służy grzałka do wody.

wieslaw16    44

Witam,jak nie da rady, ja do odpalania w mrozy jej używam i pięknie zapala, wkładam w kolektor ssący, włączam i momęnt i silnik odpalony bez względu jaki jest mróz ,lepszy jak świeca płomieniowa bo tlenu z kolektora nie wypala który jest przecież niezbędny w silniku, w komorze spalania :rolleyes: Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się