Soolider

Deutz- Fahr Agrotron 150-Kody błędów z opisami

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiefal1    1

Witam, wie ktoś co oznacz błąd 62 w deutz fahr agroplus 100,dodam że nie działa rewers elektrohydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz problem z ciśnieniem albo go nie ma albo czujnik walnięty


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiefal1    1
1 godzinę temu, piotrbm_211320 napisał:

masz problem z ciśnieniem albo go nie ma albo czujnik walnięty

Dodam ze ostatnio jezdzilem nim 3 tygodnie temu i było ok a wczoraj chciale przestawic w garazu i takie cyrki ze rewers nie wbija i kontrolka miga

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a filtry masz świeże ?


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Cześć, Posiadam ciągnik Deutz 5100C z roku 2015.

Mam błąd T106 - serwis powiedział tylko że ukl. hamulcowy prawa strona i nic więcej.

Ktoś mi pomoże gdzie szukać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie w układzie hamulcowym po prawej stronie


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star    0

Witam mam problem agrotron 100  obroty spadają po przejechaniu kilku set metruw  ucina do 1800 niedziała predkośćiomież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne że do 1800 powinno ograniczyć do 1500 dzieje się tak jak nie działa czujnik prędkości kół lub centralka ma uszkodzone oprogramowanie


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vissarq    0

Ciągnik agrotron 4.80. Wyświetla się błąd F4, po zapaleniu się błędu nie da się jechać. Zaczął też trochę poszarpywać przed tym jak przestaje reagować skrzynia. Miałem ten problem około roku temu, ale znikł i nie pojawiał się do dziś, traktor zazwyczaj wykonuje lekkie pracę jest na kołach 11.2 do międzyrzędzi. Problem pojawił się  przy cięższej pracy po kilku przejazdach z talerzowką, gdyż główny ciągnik zaniemogł. Podobne objawy miał po wrzuceniu półbiegu H, wtedy poluzowała się kostka na elektrozaworze od tego półbiegu, był to błąd 81 jeżeli komuś może się przydać ten kod błędu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vissarq    0
16 godzin temu, Vissarq napisał:

Ciągnik agrotron 4.80. Wyświetla się błąd F4, po zapaleniu się błędu nie da się jechać. Zaczął też trochę poszarpywać przed tym jak przestaje reagować skrzynia. Miałem ten problem około roku temu, ale znikł i nie pojawiał się do dziś, traktor zazwyczaj wykonuje lekkie pracę jest na kołach 11.2 do międzyrzędzi. Problem pojawił się  przy cięższej pracy po kilku przejazdach z talerzowką, gdyż główny ciągnik zaniemogł. Podobne objawy miał po wrzuceniu półbiegu H, wtedy poluzowała się kostka na elektrozaworze od tego półbiegu, był to błąd 81 jeżeli komuś może się przydać ten kod błędu. 

Dowiedziałem się, że był to błąd elektrozaworu, przy próbie dostania się do elektrozaworów zauważyłem, że przyczyną był przetarty kabel. Wiązka ocierała się o rurkę i 2 kabelki trzymały się na kilku drucikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Uszkodzony kabel, słaby styk. Zmierz jakie napięcie dochodzi do sterownika ehr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MACIEEK1910    0
Dnia 17.11.2022 o 08:07, Arek napisał:

Uszkodzony kabel, słaby styk. Zmierz jakie napięcie dochodzi do sterownika ehr.

Skąd idzie zasilanie do sterownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontotv996    0

Witam, 

W agroton120 / agroplus 120 2011rok wyświetla błąd T108 czy ma ktoś rozpiskę błędów?

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj