Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 20.10.2018 o 21:55, Tomek001 napisał:

Czy za CAN 27 po 950zł brutto z dostawą warto?

myślę że już chyba lepszej ceny nie będzie do wiosny, mówisz o CAN od Yary? 

osobiście ostatnio nawiązałem kontakt z nowym dostawcą który jest oficjalnym dealerem Grupy Azoty i narazie z tej współpracy jestem zadowolony, opłacam szoferowi gotówką (szofer i auto od dealera) lub przelewem, bez żadnych przedpłat ilości do ok. 10t ale myślę że za całe auto też by nie oczekiwali przedpłaty, ostatnio dotrzymali słowa co do ceny bo zaczęła rosnąć a zamówiłem odpowiednio wcześnie tylko z transportem im nie po drodze było lub nie umieli się dodzwonić do mnie także pełen szacunek, dealer ze Śląska

Opublikowano

  Damasławek  Wlkp .               worki          BB

Saletra amonowa N34 -           1145           1130

Saletrzak    N 27           -            1025           1010

Siarczan  amonu          -             770            750

Mocznik      N 46           -           1440                 

Polifoska  6                  -             1660         1625

Fosforan  18 - 46         -              2010          1995

Sól  Potasowa K- 60      -            1390          1360   

Opublikowano

Przed niedzielą przyjechały nawozy saletra 1050 , saletrzak 950, saletrosan 990 , mocznik 1290 wszystko w bb i cena brutto woj. łódzkie

Opublikowano (edytowane)

saletra 1140 mocznik gruby polski 1370 kizeryt 1280 saletrosan  26 1050 ceny brutto  saletra  świeża dostawa zamawiana  wcześniej a polifoski brakło 

Edytowane przez maniek20
Opublikowano

Takie małe wtrącenie poza konkursem zaczyna się kryzys na świecie giełdy w dół (już zapowiadają dłuzszy czas i nie ma krachu  :) ) i teraz pytanie jak zachowają się surowce rolne mianowicie zboża, bo trochę w magazynie czeka na wyższa cenę ale ... ? 

Opublikowano
2 godziny temu, ASZv3 napisał:

Wchodzą cenniki listopadowe... GA: Pulan / Zaksan nawet po 1100 netto, mocznik 1370, saletrosan 1030, Polifoski sporo i drożej od Ultra stąd tutaj też zapewne podwyżka będzie...

Masz w ofercie RSM? Interesuje mnie 32% i całe auto najlepiej

Opublikowano
2 godziny temu, d4rek napisał:

Takie małe wtrącenie poza konkursem zaczyna się kryzys na świecie giełdy w dół (już zapowiadają dłuzszy czas i nie ma krachu  :) ) i teraz pytanie jak zachowają się surowce rolne mianowicie zboża, bo trochę w magazynie czeka na wyższa cenę ale ... ? 

mogą być różne reakcje, ale to może bardziej straszenie niż miałby być krach. Ceny polecą, jeśli dolar poleci, albo mimo tego wystrzeli cena pszenicy i spadki walut nie odegrają takiej roli.. wróżenie z fusów, ja większość zboża też mam i przynajmniej połowę będę się pozbywał listopad-grudzień, i tak już jestem 100-130zł na tonie do przodu w porównaniu do żniw..

Opublikowano

ile brałeś?

3 godziny temu, robert123farmer napisał:

Masz w ofercie RSM? Interesuje mnie 32% i całe auto najlepiej

Ja nie handluje, tylko informuje co słyszę, a nie podaję jakichś określonych cen ;) Somsiad ma, zapytam ;)

Opublikowano

Ja zamówiłem z placu, cały samochódnie dopiero w listopadzie na nowych cenach więc dziś zamówiłem a czy dobrze zrobiłem to nie wiem. Wiem że błędem ogromnym było to że liczyłem ze cena w październiku już nie pójdzie w górę

Opublikowano

Pszenica 100 do góry azoty też; 

Pszenicy kilka ton saletry 0,5.

Może nie będzie źle.

 

Opublikowano
22 minuty temu, Zapracowany napisał:

Pszenica 100 do góry azoty też; 

Plon 1 tona mniej - 700zł

2 tony mniej  - 1400zł.

Może nie jest tak kolorowo?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
    • Przez Domek96
      Cześć.Chciałbym się dowiedzieć jakie najlepiej zastosować nawóz np.wapno na wiosnę lub po żniwach,klasy gleby IV-VI.Już kilka lat nie było wapnowane.Pozdrawiam
    • Przez mieczownik
      Cześć Na samym początku proszę bardzo Was bez głupich komentarzy 😘 Czy ktos z Was stosował nawóz Prosam FAC z firmy Procam 🙄😏 Jesli tak piszcie w kom 🙄 Czy ktos z obecnych dawal na zboza nawoz w plynie taki jak ;😉😉😉 ENERGY MIX 1 dawka MI ZBOŻE 2 dawka Prosze o pomoc tych ktorzy to stosowali ,ponieważ chciałbym to zastosować i porozmawiać z tymi którzy to stosują
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v