Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

read    4

szukam fosforanu amonu w dobrej cenie narazie 1922 brutto z rabatem import dla 2t jest w wlkp gdzieś taniej?

tomek73    190

mam propozycje,Lubon PK 14+24 po 880 netto w domu, i import NPK 6-20-30 po1340 netto plus transport, jakieś 60 zł chemirol, chyba sie skusze, ale za 2 tygodnie, może jeszcze spadnie cena, tak jak rzepak spada.

Arek    115

Dziś kupiłem 18t import NPK S 8-20-30-3 po 1370 netto z transportem, Chyba taniej nie będzie.

tomek73    190

Ja dziś zamówiłem z Lubonia 14-24 po 880 netto samochód, mniej nie przywiozą,. Podobno Plice wyszły z polifoską 6-20-30 po 1470 netto.

grego    218

Polifoska 6 u mnie 1600brutto z dowozem więc coś poleciało w dół, a czy ktoś wie jak z ceną fosforanu amonu/polidapu?

aro1975    114

yara mila 5-10-30 + 13,5S + 7Ca - moge kupic z odroczona płatnościa do września po 1490zł/t netto - warto?

malycyc    1

Panowie powiem wam tak. Te WSCHODNIE nawozy to jest szajs co wiekszego nie ma!!!! kupiłem na próbę na wiosne NPK 7 20 30 pod kukurydze naszczeście tylko4 tony bo cena była konkurencyja do polifoski. posiałem na nich qq i jest fioletowa! jest jakaś masakra! takiego czegoś jeszcze na polu nie miałem. Dałem te nawozy do badania do stacji chemicznej na fosfor i potas. I wyszło ze fosforu tylko 10 % a potasu 20% z tym że efekt działania to chyba kilkuletni. Panowie nie polecam tych nawozów!! Od lat stosujemy polifoski i są bardzo dobre efekty.

Tomek90    196

Ja dziś zamówiłem z Lubonia 14-24 po 880 netto samochód, mniej nie przywiozą,. Podobno Plice wyszły z polifoską 6-20-30 po 1470 netto.

Jaki to dokładnie nawóz 14-24 bo nie mogę znaleść. Z chemirolu?

skywalker89    39

Panowie powiem wam tak. Te WSCHODNIE nawozy to jest szajs co wiekszego nie ma!!!! kupiłem na próbę na wiosne NPK 7 20 30 pod kukurydze naszczeście tylko4 tony bo cena była konkurencyja do polifoski. posiałem na nich qq i jest fioletowa! jest jakaś masakra! takiego czegoś jeszcze na polu nie miałem. Dałem te nawozy do badania do stacji chemicznej na fosfor i potas. I wyszło ze fosforu tylko 10 % a potasu 20% z tym że efekt działania to chyba kilkuletni. Panowie nie polecam tych nawozów!! Od lat stosujemy polifoski i są bardzo dobre efekty.

ja posiałem na tym nawozie pszenicę jarą i póki co wydaje się, że to będzie najładniejsza jara pszenica od kilku lat.. a dodam jesszcze, że posiana jest na najgorszym kawałku jaki mam czyli V klasa, nawozu dałem po 250kg/ha i nie było widać żadnych niedoborów.. stanowisko po pszenicy ozimej.. Nie wiem, może Tobie trafiła się taka partia, ale mam jeszcze ponad 1,5t tego nawozu to z ciekawości oddam próbkę do badania.

tomek73    190

Tomek czekam na potwierdzenie 14-24, ale tam mi się wydaje że to ten, a taż teraz nic nie mogę znaleść, a przedtem znalazłem w necie.

tomek73    190

Jaki to dokładnie nawóz 14-24 bo nie mogę znaleść. Z chemirolu?

Jednak tak, 14-24 PK z Lubonia, teraz potwierdził po 880 netto w domu, zamówiłem, to jest ich nawóz na wyłączność.

Nawóz 8-20-30 z Rosji mają i jest 3 razy badany na zawartość składników, w Rosji, na granicy, i u nich w firmie i wszystko się zgadza, ma to co piszę. Tak twierdzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Czy może ktoś mi pomóc w rozpoznaniu tych maszyn rolniczych? Poproszę o nazwy, będę bardzo wdzięczna
      1.
      2.
      3.
      4.
      5.
      6.
      7.
      8.
      9.
      10.
      11.

• Przez MultiEko
      Sprzedam nawozy dolistne w cenach producenta- gwarancja najniższych cen, bez pośredników. Przykładowo boramina 7zł/l w detalu, 6,75 w hurcie. Pozostałe produkty w podobnych i niższych cenach.

• Przez maxhack0303
      kupię obornik koński bydlęcy z transportem lub bez najlepiej do 150 km od krakowa
    • Przez Pawel2309
      Mamy do zaoferowania podłoże po pieczarkach, które służy jako nawóz na pole, do sadu lub ogrodu.
      Przywozimy samochodem ciężarowym z naczepą wywrotką popularnie zwaną patelnią o pojemności 40 metrów sześciennych.
      Cena ustalana indywidualnie w zależności od miejsca dostawy jak i zamówionej ilości.

Przybliżona cena za patelnie- 550 zł w okolicach Białej Podlaskiej.

Wszelkich informacji udzielę telefonicznie- 881294622.