Polecane posty

waldek315    2

z której strony wytarł się wałek ? jakiej firmy jest alternator i jaka moc, szczotki z regulatorem to nie problem podejdą pewnie z jakiegoś auta tylko trzeba szukać pod konkretny alternator jeśli możesz podaj producenta moc i jeśli widać jakiś nr cześci to też. A skąd jesteś wogule ?

Edytowano przez waldek315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michasko    1

Wałek wytarł sie od strony pasków, alternator to słowacka ISKRA AEP1528 14V tak pisze na regulatorze. A poza tym też nie pokazuje mi przewaznie obrotow silnika ale to moze jest wina obrotomierza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7225

Wałek wytarł sie od strony pasków, alternator to słowacka ISKRA AEP1528 14V tak pisze na regulatorze. A poza tym też nie pokazuje mi przewaznie obrotow silnika ale to moze jest wina obrotomierza...

 

Bez najmniejszego problemu dostaniesz to w sklepie z częściami samochodowymi, albo w zakładzie regeneracji alternatorów/rozruszników...

 

Wymontuj alternator i zawieź do regeneracji i facet i powie orientacyjny koszt... Ja myślę, że warto naprawić starą poczciwą iskrę, niż dorwać jakiś badziew za 70 zł ze złomu i jeszcze męczyć się z przeróbką mocowań ;)


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105
Napisano (edytowany)

Odświeżam temat 

Kiedy dodaje gazu w MF6190 wartość na obrotomierzu spada i przygasaja światła. Chciałem podciągnąć paski od alternatora ale już brakło napinancza. Na pasku mam wybity nr więc zamówił bym taki sam. Z ciekawości sprawdzam w katalogu i nr się zgadza ale ilość podana że 1 szt. I teraz to mnie zastanowiło bo mam dwa. Ktoś podpowie dlaczego tak jest? Ile pasków występuje fabrycznie? 

Mam 3 typy, jakieś zamienniki. Co sądzicie?

http://agronaprawa.pl/product.php?id_product=7834

https://agrogajda.pl/pasek_klinowy_avx_13x1575_para__2_sztuki-18176i

https://inforolnik.pl/avx-pasek-oznaczenie-avx13x1600-belt-references-case-ih-massey-ferguson-avx13x1600-1537104c1-3582953m91-3617184m91-p-20037.html

 

Edytowano przez plati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj