Zaloguj się, aby obserwować  
kuku

predkosciomierz

Polecane posty

kuku    0

witam wszystkich mam renault 133.14 z elektronicznymi zegarami obrotow i predkosci jazdy i wlasnie mam problem z predkosciomiezem. zegar dziala bo pokazuje zera ale nie wskazuje predkosci jazdy moze ma ktos pomysl jaka jest przyczyna tej usterki

Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie znam się na tej marce ale jak masz instrukcję obsługi to powinien być tam gdzieś schemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leman    0

Miałem taki sam problem w aresie 640 tez przestał działać prędkościomierz przyczyną był niesprawny alternator szczotki się skończyły. W sumie zanim weźmiesz się za ten alternator najpierw możesz sprawdzić jeszcze bezpiecznik od podświetlania tablicy i zegarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0277    2

Pod kierownicą sa bezpieczniki,jest taka klapa jak ja otworzysz sa tam dwie czarne pokrywki.Bynajmniej w starszych modelach tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez alojzy110183
      witam. Czy orientuje się ktoś czy w Renault Ares 815 kalibruje się skrzynię biegów ? Jeżeli tak to w jaki sposób ? z góry bardzo dziękuję za informacje i proszę o pomoc
    • Przez einsztain
      Witam, mam problem z aresem 620rz, a mianowicie podczas maksymalnego skętu kołami przestaje działać sprzęgło, ciągnik nie chce ruszyć pomimo włączonego biegu. Wspomaganie również trochę ciężko pracuje a po dodaniu gazu pracuje o wiele lepiej ale mimo to nadal istnieje problem z sprzęgłem. Czy ktoś już miał taki problem i wie co mogło się wydarzyć? 
    • Przez Marecki112
      Witam wszystkich może ktoś wie jak zdemontować kabinę albo chociaż unieść tylna część kabiny są jakieś ukryte śruby czy tylko poduszki przewody i kable ?
    • Przez Ebeebe
      Witam. Pod koniec zeszłego roku zakupiłem właśnie Renault 7514. Podnośnik chodził dobrze, raz na jakiś czas sobie podbił podnośnik do określonej pozycji. Jednak niedawno nagle zaczął puszczać ciśnienie i bardzo szybko podbija do góry, że trzęsie całą kabiną. Być może ktoś wie czym dokładnie jest to spowodowane 
    • Przez misiu1123
      Witam. Temat już przerabiany w renowkach, ale nic nie znalazłem od mojego staruszka. 
      Podnośnik pod obciążeniem się zacina, nie chce opuścić. Dopiero ruszenie dźwignią od hydrauliki spowoduje jego gwałtowne opuszczenie. Gdzie w rozdzielaczu szukać problemu? Mam go na wierzchu  ale nie idzie mi rozebranie go, bo nie wiem w która stronę co ma wyjść, a nie chcę nic tam pokaleczyc. Czy może wiecie, kto regeneruje takie rozdzielacze i jaki to byłby koszt, bo znalazłem nowe rozdzielacze do innych renowek, to cena powaliła mnie na glebę. A może któryś z forumowiczów miałby jakiś schemat podnośnika, oczywiście nie za darmo, bo umarło.  Dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj