ltz55aluki

siewnik samorobka do QQ

Polecane posty

ltz55aluki    0

witam panowie;)

chcialbym wykonac dla sb siewnik do QQ wiec tak kupilbym 4x siewnik reczny tarczykowy troche zela no i wykonal taki siewnik ;)

czyli tak w granicy 800zl do 1000zl powinienem sie zmiescic;)

a teraz pytanie czy bd to dobre rozwiazanie i czy bd mogł siac punktowo?? czy moze szkoda sie wogole za to zabierac??

prosze o jakies podpowiedzi i odpowiedzi z gory dzieki za wszystko:)

pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

no tak ,on kombinuje w granicach 800-1000zł a ty mu z sekcjami wyjechałeś za 4000 zł ,a poza tym do tych sekcji trzeba jeszcze sprąrzarkę ,czyli +100zł ;) :lol: :lol: :blink: Wg mnie nie opłaca się bawić w takie rzeczy skoro trafiają się siewniki po 2000-2500 zł ;)




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

A sorki niedoczytałem :D myslałem że za komplet 1200zł Za 4tys to można już dobry siewnik punktowy kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

jak chcesz tanio to kup sobie siewnik do buraków gamma i przerób tarcze, widziałem w top agrar, że koleś sobie tak zrobił, może można kupić gotowe tarcze

a ręczny to nie wiem czy może siać punktowo, ja kiedyś miałem pożyczony taki stary ale on nie mógł siać punktowo, jak nowsze to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ltz55aluki    0

aha aha:)

czy moze lepiej wogole nie robic ani nie kupowac siewnika gdyz przyjedzie gosc place 100zl za ha i dziekuje do widzenia nic mnie nie obchodzi oprocz ziarna QQ:)

ale....

moze i oplacaloby sie wykonac jednak siewnik tylko nie wiem czy ziarno znajdowaloby sie w jednakowych odleglosciach od siebie i na jaka glebokosc by to sialo:) rama na te siewniczki nie musibyc przeciez kto wie jaka troche materialu mam i troche dokupilbym a te siewniki to max 450;)

 

tu panowie macie goscia ktory robi takie cos i pisze ze do QQ tez sie nadaje:)

http://allegro.pl/siewnik-do-warzyw-kukurydzy-ziol-zobacz-i1610957110.html

cena 3800 :blink: chyba go pogielo :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYBI55    0

Jeżeli ktoś się orientuję jak to zrobić to proszę mi odpisać, ale tak bardziej rzeczowo, jeśli można.

Edytowano przez ZYBI55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

chcesz to ci powiem jak zrobić z gammy bo ja mam taki zrobiony i mi sieje ładnie mam juz go 5 sezon i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYBI55    0

chcesz to ci powiem jak zrobić z gammy bo ja mam taki zrobiony i mi sieje ładnie mam juz go 5 sezon i jestem zadowolony

No pewnie,że chcę,bo gammę już mam tylko nie wiem co dalej. Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zastanawiam się który zestaw wybrać… 
      sn300 agromasz 
      Fm 400/3 Unia 
      sn agrotom 3 m
      kazdy ma być na aparacie uprawowym biernym,redlice talerzowe, koła kopiujące. Ma to być ciągane DF agrotron 110… 
      sieje głównie facelie, grykę, łubin, groch i czasami jakieś zboże.
      skłaniam się ku Uni bo jest najlżejszy - coś podpowiecie? A może macie jakieś inne swoje typy? Fajny jest gaspardo dama ale na agregacie talerzowym i jest za ciężki 
    • Przez wesley
      czy ktoś z was ma taki siewnik,proszę o opinie na jego temat...
    • Przez Szymi195
      Witam mam pytanie do posiadaczy siewnikow pneumatycznych ciąganych 3metrowych, ciekawi mnie realna wydajnosc siewu zboż siewnikami takiego typu, jaka srednia wydajnosc na godzine lub dziennie moze udac sie wykrecic i jakim koniem?
    • Przez waldemar2401
      Witam. Szukam do Kupienia Siewnika jak ze zdjęcia lub nowszy. Kutnowiak S068/1 Rolmasz. Może ktoś z Koleżanek/Kolegów z Forum wiedzą pocztą pantoflową, bądź mają do sprzedania. Zdjęcie poglądowe. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj