Joasia19

Jak uwieść Farmera

Polecane posty

Joasia19    0

hej wszystkim - gdzies którymś z tematów na HP poruszłam ten problem ale nie otrzymałam odpowiedzi - więc zakładam osobny temat (zgodnie z sugestiami userów) - pytanie kieruje do wszystkich PANÓW na Af bo problem jest niebagatelny

 

a więc do rzeczy - podoba mi sie chłopak - rolnik - jakoś tak sie złożyło ze jego rodzina mieszka w mojej wsi od niedawna (chyba rok) - no i on mi sie podoba - no i ja chyba jemu też no ale teraz nie wiem - w jaki sposób zwrócić na mnie jego uwagę - no a jeśli mnie już zauwaza to czy wypada aby to dziewczyna wykonała pierwszy krok :rolleyes:

 

Pozdrawiam i POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Czy wypada... hmm twierdze, że nie, ale skąd możesz wiedzieć czy czasami "nie wpadłaś mu w oko" tylko poprostu nie ma odwagi podejść pogadać (z kąd ja to znam :rolleyes: ) Jeżeli Cię zauważa to powiedz mu jak go widzisz "Cześć jak leci?" itp. Z czasem powinno zadziałać (chyba)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

no tylko ze ja jestem potwornie nieśmiała i takie zwykłe CZEŚĆ to dla mnie wyczyn - no i jeszcze jedno nie przeszkadza mi to ze jest Rolnikiem - bo sama z gospodarstwa pochodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

posadź ciągnik w błocie i poproś go aby pomógł go wyciągnąć :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Musisz się zdobyć na odwage tak jak ja próbuje :rolleyes:. Musisz jakoś go zaczepić, skoro on nie dostrzega Ciebie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No to na 99% nie ma odwagi zrobić pierwszego, ważnego kroku. W tym wypadku musisz go wyręczyć, chyba, że jesteś cierpliwa :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie wiadomo, może znajdzie inna dziewczyna która zrobi ten pierwszy krok. Jak Ci zależy to nie czekaj. Może zrób tak jak w filmach, że będziesz szła zachaczysz o niego specjalnie i coś upuścisz :rolleyes: .


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazowszanin    3

Ja tam jestem slaby w te klocki,ale koledzy maja dobre pomysly szczegolnie z tym posadzeniem ciagnika w blotku

Ale wiem z swojego doswiadczenia ze to nie koniecznie kobitka musi zrobic 1 krok,a i radzilbym sie pospieszyc bo istnieje ryzyko konkurencji lub zmiany obiektu zainteresowanie,jak bylo to w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

przecież karzdą regółe sie da złamać np z tym ze chłopak musi rozpocząc.hehe

p.s może nie miejsce ale działa wam normalnie galeria teraz?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
przecież karzdą regółe sie da złamać np z tym ze chłopak musi rozpocząc.hehe

p.s może nie miejsce ale działa wam normalnie galeria teraz?

 

Nie, wyskakuje jakaś wiadomość forum.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

już jest naszczęscie

sory za ot


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
hej wszystkim - gdzies którymś z tematów na HP poruszłam ten problem ale nie otrzymałam odpowiedzi - więc zakładam osobny temat (zgodnie z sugestiami userów) - pytanie kieruje do wszystkich PANÓW na Af bo problem jest niebagatelny

 

a więc do rzeczy - podoba mi sie chłopak - rolnik - jakoś tak sie złożyło ze jego rodzina mieszka w mojej wsi od niedawna (chyba rok) - no i on mi sie podoba - no i ja chyba jemu też no ale teraz nie wiem - w jaki sposób zwrócić na mnie jego uwagę - no a jeśli mnie już zauwaza to czy wypada aby to dziewczyna wykonała pierwszy krok :rolleyes:

 

Pozdrawiam i POMOCY !!!

 

Joasia19 pozwól, że się wypowiem, mimo że kierujesz pytanie do panów.

 

Otóż Ty nic nie musisz robić, żeby zwrócić na siebie jego uwagę. Co najwyżej (jak wcześniej zostało wspomniane)- stwórz mu okoliczności, by Tobie pomógł (np. poprzez nieszczęsne zagrzebanie się gdzieś ciągnikiem- on będzie zachwycony, że będzie mógł się wykazać i Tobie pomóc).

 

W sumie nie wypada, by dziewczyna robiła pierwszy krok- sama masz wątpliwości, więc instynktownie czujesz, że nie powinnaś tego robić; a jemu w ten sposób odebrałabyś pewność siebie.

 

Co najwyżej możesz pierwsza zagaić rozmowę- zwracając się do niego o pomoc, ale zwykłym normalnym tonem głosu, bez żadnego flirtowania czy zalecania się. Można zapytać, czy pomógłby Tobie zamontować jakieś półki w garażu/ w pokoju itp., czy pomógłby Tobie coś przywieźć/ przewieźć/ przepakować/przemalować/ itp. cokolwiek... Sama będziesz wiedziała lepiej, o co go poprosić :lol: . Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
posadź ciągnik w błocie i poproś go aby pomógł go wyciągnąć :rolleyes:

Ty dobre ;):D:) Hehe a Wiec Asiu jezeli masz brata to szybko do niego na kurs nauki jazdy (chyba ze umiesz to jeszcze lepiej) a potem do dziela :) :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Ty dobre ;) :rolleyes: :D Hehe a Wiec Asiu jezeli masz brata to szybko do niego na kurs nauki jazdy (chyba ze umiesz to jeszcze lepiej) a potem do dziela :) :lol:

 

Taa tylko znajdź takie błoto :). Albo np. jedź rowerkiem coś Ci się popsuje i poprosisz go o pomoc :]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Stanij na drodze i lap stopa wtedy kiedy bedzie jechal. I jak sie zatrzyma to sobie pojedziecie itd. itd. :rolleyes: :lol:


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Stanij na drodze i lap stopa wtedy kiedy bedzie jechal. I jak sie zatrzyma to sobie pojedziecie itd. itd. :lol: ;)

szmery, bajery - pompki rowery :rolleyes:

a tak na powznie to bardzo dobry ten temat. I my bedziemy mogli sie spostrzec jakie do nas ,,kobitki" zaloty mają :D


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia19    0

@Kasztank - dzieki za wyczerpującą odpowiedź - naprawde mnie podniosłaś na duchu

 

a do reszty mam kilka odpowiedzi

 

1 - ciągnikiem nie umiem jezdzić - więc opcja z zakopaniem nawet w największe błoto odpada

2 - na rowerze to ostatnio przed nim tylko sobie siary narobiłam więc też odpada

 

więc co ja biedna mam robić - ale bez pośpiechu - to przecież on ma mnie uwieść :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
@Kasztank - dzieki za wyczerpującą odpowiedź - naprawde mnie podniosłaś na duchu

 

a do reszty mam kilka odpowiedzi

 

1 - ciągnikiem nie umiem jezdzić - więc opcja z zakopaniem nawet w największe błoto odpada

2 - na rowerze to ostatnio przed nim tylko sobie siary narobiłam więc też odpada

 

więc co ja biedna mam robić - ale bez pośpiechu - to przecież on ma mnie uwieść :rolleyes:

no i dogódz tu kobiecie :lol:

a z tym rowerem to zapewnie bylo dobre ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
a może go na wygląd weż,skumaj się z kumpelą na ploty i tak na spacer przed jego domem raz czy dwa co jakis czas sie przejdź :rolleyes: heheh nie wiem co doradzic....

i sądząc po zdjeciu uzytkownika bylby to najlepszy pomysl :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys    1

marcin974 i tu sie z Toba zgadzam :rolleyes: na wyglad na pewno by cos zdzialala :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
marcin974 i tu sie z Toba zgadzam ;) na wyglad na pewno by cos zdzialala :D

pamietaj w profilu to nie widac wszystkiego to taka miniaturka :rolleyes:

:) :lol:


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj