Skocz do zawartości
yacenty

PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

Polecane posty

Pieter1224    0

Witam kolegów. Dzisiaj dostałem telefon w sprawie MGR o dostarczeniu brakujących dokumentów. Myślałem że dostanę poprawki a tu miłe zaskoczenie. Osoba prowadząca powiedziała że postara się jeszcze w tym roku podpisać umowę nr 40xx.

Apolityczny    0

Wniosek o płatność załącznik nr 2

czy jeżeli bierzecie maszyny to musicie przedstawić do wniosku:

1. zaświadczenie o spełnieniu minimalnych standardów co do higieny.... (Pow. lekarz weterynarii)

2. informacje o stanie przestrzegania wymagań ochrony środowiska WIOś

3. pozwolenie zintegrowane (co to wogóle jest ?)

4. opinia powiatowego inspektora sanitarnego co do zgodności z warunkami sanitarnymi....

wniosek na modernizację składałem w I etapie czyli mleczarze ale kupuje tylko maszyny i czy muszę dołączyć ww. załączniki

tylko faktury zakupu maszyn+ dowód rejestracyjny jeżeli maszyna podlega rejestracji no i oczywiście wniosek opłatnośc zaświadczenie o numerze konta oraz wypis z rejestru środków trwałych jeżeli jesteś płatnikiem vat a jezli nie to jakiś inny chyba dokument te punkty Cie nie dotyczą chyba że na mysli maszyny miałes jakieś modernizacje w budynkach.

Wiadomość z agroFakt.pl

CaseIH80    0

Dzisiaj zadzwoniłem do pana prowadzącego wniosek i powiedział że do końca roku powinienem podpisać umowę B) :D a za jakąś godzinkę miła niespodzianka zadzwoniła pani z agencji i na środę mam się stawić na podpisanie umowy :D Województwo mazowiecki nr 23xx :D .

jaro30    10

A ja w mazowieckim nr. poniżej 300 i cisza prędzej się unia rozwali jak ja podpisze tą umowę. Ale to może i lepiej przeczekam kryzys a potem się zobaczy jak to będzie z naszą gospodarką.

pavlo1706    14

Ja mam nr 43** i dotychczas dostałem tylko pismo w czerwcu czy lipcu, że mój wniosek nie mieści się w puli środków.

Od września jestem "na zielonej" i żadnego pisma nie dostałem, a chyba powinni przysłać że jednak się mieszczę?

W mazowieckim ktoś o numerach 4200-4400 dostał takie pismo lub składał poprawki, albo już podpisał umowę?

sterydek    23

@Pawel2606

Ja mam 7x i umowe podpisalem juz we wrzesniu kolega co ma 20x tez nie dawno podpisal umowe, tak ze cos sie dzieje.

• Like 1

wojtas87    0

Numer 104X z KUJ-POM w piątek podpisał umowę teraz do dilera i zamawiać maszyny, a na wiosnę nowym sprzętem w pole.

sebaskorpio    2

dziś złożyłem wniosek o płatność w OR w Kielcach, i stąd moje pytanie, co muszę zrobić aby kontrola która w niedługim czasie do mnie zawita nie miała zastrzeżeń? Dokumenty odnośnie realizacji operacji mam ok, ale słyszałem o jakiejś tablicy (ale od kwoty dofinansowania w wysokości 50 tyś euro, a ja tyle nie mam) czy coś jeszcze powinienem wiedzieć?

Wicherek    9

Też lubelskie .Jest zaproszenie na piątek do podpisania umowy ,nr10xx. Liczyłem że Mikołaj coś przyniesie !

konrad451    3

ja z lubelskiegi nr 25xx maszyny miesiac temu przyprowadzone B) w lubelskim duzo sie dzieje, trzeba czekac cierpliwie a na kazdego przyjdzie kolej ;D pozdro

bizon1    18

Lubelskie, nr 28xx dziś nastąpiło podpisanie umowy.Umów jest podpisanych ok 2500 głównie tych na maszyny i ciągniki natomiast za budowlankę mają się brać po Nowym Roku.Pozdrawiam wszystkich oczekujących.

marulekk    63

tak, właśnie też tak słyszałem, że jak ktoś ma "lekki i nie skomplikowany " wniosek, tzn, same maszyny, ciągnik i nie przesadzone jest z sumą pieniędzy to takie wnioski szybko rozpatrzą w lubelskim

a tak przy okazji przypomniało mi się jak ostatnio byłem w agencji i pani rozpatrująca mój wniosek opowiadała mi jak to jakiś tam farmer ma 10ha, zero produkcji zwierzęcej i zażądał we wniosku 120km ciągnik :blink:

@atech

on miał 10ha zboza i łąk

Edytowano przez marulekk

atech    2

tak, właśnie też tak słyszałem, że jak ktoś ma "lekki i nie skomplikowany " wniosek, tzn, same maszyny, ciągnik i nie przesadzone jest z sumą pieniędzy to takie wnioski szybko rozpatrzą w lubelskim

a tak przy okazji przypomniało mi się jak ostatnio byłem w agencji i pani rozpatrująca mój wniosek opowiadała mi jak to jakiś tam farmer ma 10ha, zero produkcji zwierzęcej i zażądał we wniosku 120km ciągnik :blink:

a jak ma 10 ha redlin z warzywami????

:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez yacenty
      Aktualna dyskusja o cenach ciągników w 2014 roku przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72475-ceny-ciagnikow-2014/page__view__getlastpost

Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach w poprzednim temacie: http://www.agrofoto....nikow-20102011/
    • Przez danielhaker
      Wrzucam cennik który będzie obowiązywał od początku przyszłego miesiąca.

Widzę, że fotki wygasły. Jak będę miał czas to uzupełnię jeszcze raz, ale zaznaczam, że nie mam 2015 (ewentualnie piszcie pw podając maila).
      Jeśli ktoś ma aktualny i zechciałby się nim podzielić na forum to zapraszam do kontaktu
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha