Kerson

MF 5430 2011r dyna 4 problemy ze skrzynią?

Polecane posty

Kerson    0

Witam MF jak w tytule sytuacja tego typu że jadę wszystko git działa wrzucam 4 bieg ostatni półbieg (D) i po przejechaniu może 2km 3km zaczyna migać i pikac 1 ciągnik jedzie normalnie połówki redukuje normalnie wrzucę na 3 bieg przejadę 100m problem znika wrzucam 4 i znowu to samo ostatnio po zredukowaniu na 3 nie chciał wrzucić 4 i przestał jechać musiałem zgasić odpalić i było dobrze na chwilę jak wyżej

Dodam że mam problem z odkręceniem obudowy od filtra oleju hydraulicznego który jest za kołem ktoś nie wiem czy na klej czy co zrobił ale nie ma jak ruszyć tego czy może być przyczyną tych objawów np zatkany przytkany filtr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    40
Te miganie 1 to kod błędu , musisz go odczytać i będzie wiadomo co go boli. Co do filtra ,to nie bój się użyć większej siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerson    0

Powiem ci użyłem tyle siły że już bałem się żeby nie wyrwać go bo rurka 1.5m nie wystarcza i dwóch chłopów a masz może jakaś rozpiskę czy coś żeby rozszyfrować ten kod

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    40
Mam kody do tej serii.Odczytaj ten kod to Ci podam, szybkie miganie oznacza początek, potem liczysz pierwszą i drugą cyfrę kodu.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    443
Napisano (edytowany)

Jakby coś to tam masz 3 filtry hydrauliki. Od przytkania filtra powinna ci się zapalić kontrolka(albo od zepsutego czujnika bo to się zdarza :P). Ogólnie dziwne, mam 5410 z tego samego roku.

Edytowano przez tumiwisizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerson    0
17 minut temu, soko74 napisał:

Mam kody do tej serii.Odczytaj ten kod to Ci podam, szybkie miganie oznacza początek, potem liczysz pierwszą i drugą cyfrę kodu.

O super w poniedziałek się odezwę bo nie ma mnie w domu a muszę przejechać się nim chyba że znajdę miałem gdzieś nagrane ale tak czy tak odezwę sie

12 minut temu, tumiwisizm napisał:

Jakby coś to tam masz 3 filtry hydrauliki. Od przytkania filtra powinna ci się zapalić kontrolka(albo od zepsutego czujnika bo to się zdarza :P). Ogólnie dziwne, mam 5410 z tego samego roku.

Hmm a gdzie są pozostałe dwa bo nie mam niestety rządnej książki od niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumiwisizm    443

Wszystkie są mniej więcej w tym samym miejscu, jeden taki duży pod klapką na 3 śruby imbusowe, jeden mikronowy odkręca się trzymając pionowo klucz i jeden taki długi wykręca się poziomo. Zrobię fotkę to podesle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerson    0
27 minut temu, soko74 napisał:

Mam kody do tej serii.Odczytaj ten kod to Ci podam, szybkie miganie oznacza początek, potem liczysz pierwszą i drugą cyfrę kodu.

Mam krótki filmik to wychodzi na 3 ale dla pewności w poniedziałek przejadę nim się i dam znać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soko74    40

Kod musi być dwucylindrowy.Szybkie miganie początek, potem liczysz pierwszą cyfrę,przerwa i potem druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomekj019    0

Witam potrzebuje pomocy w rozszyfrowaniu kodu błędu. Czy dobrze go odczytuje że to będzie błąd nr. 1.3 czy liczba która miga też ma znaczenie? W załączniku przesyłam film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj