Bonex157

Pomieszczenie za zbiornik

Polecane posty

Bonex157    0

Witam, czy wejscie do pomieszczenia gdzie jest zbiornik na mleko, musi być zrobione od zewnątrz czy może być bezpośrednio z obory? Jak macie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6840
36 minut temu, Karol6130 napisał:

Mam tak i tak

Karol czego Ty nie masz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    426
2 godziny temu, Bonex157 napisał:

Witam, czy wejscie do pomieszczenia gdzie jest zbiornik na mleko, musi być zrobione od zewnątrz czy może być bezpośrednio z obory? Jak macie u siebie

Będziesz zapier....z konwiami czy tam aparatami udojowymi na dwór i dopiero do obory?? Musi być wyjście i do obory i na zewnątrz. Kiedyś nie mogło być wejścia prosto z obory do pomieszczenia ze zbiornikiem i musiał być między obora a chłodnia korytarz z drzwiami, teraz już tego wymogu ( chyba?🤔)nie ma

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonex157    0

No właśnie, gdzie można się dowiedzieć dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    426

W powiatowej weterynarii. Bo Polska jak długa i szeroka tak w każdym urzędzie interpretują te same  przepisy tak jak chcą 🤷

Kiedyś jeszcze musiała być odpowiednia wysokość pomieszczenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7389
1 godzinę temu, Bonex157 napisał:

No właśnie, gdzie można się dowiedzieć dokładnie?

Zadzwoń do weterynarii, przedstaw się, podaj adres. Przyjadą i Ci wytłumaczą 😁

  • Thanks 1
  • Haha 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal2399    38

Rób jak Ci pasuję weterynarii nie musisz się tłumaczyć. Ch*j im do tego.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    3020

Ludzie boją się tej weterynarii, jakby nie wiem w czym doili. Do mnie przyjechali, powiedzieli to i to dobre, tamto poprawić, to zrobić i to wszystko, tylko nie trzeba się mądrzyć, bo tak samo potraktują Ciebie, jak Ty ich 🤷‍♂️

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12243

można też w mleczarni popytać gdzie będzie się odstawiać lub już odstawia....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7389
6 godzin temu, kris91 napisał:

Ludzie boją się tej weterynarii, jakby nie wiem w czym doili. Do mnie przyjechali, powiedzieli to i to dobre, tamto poprawić, to zrobić i to wszystko, tylko nie trzeba się mądrzyć, bo tak samo potraktują Ciebie, jak Ty ich 🤷‍♂️

Akurat co powiat to nowina. 

U nas kilka lat temu przyszedł nowy inspektor po 30stce i chciał być bardziej święty od papieża. 

Tak nas yebał przez pierwszy rok, że chłopy już mieli dość, skargi szły, ujow dostał u każdego i się uspokoił bo zaczął się bać jeździć. Groził, że z policją będzie przyjeżdżał. Po 5 razy co tydzień kontrola kontroli

  • Thanks 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj