Zaloguj się, aby obserwować  
pawel9981112

Case 885 xl cięgła podnosik nie opada

Polecane posty

andrzej78    588
Napisano (edytowany)

Czy nie opada zarówno obciążony jak i bez obciążania ?

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588
Napisano (edytowany)

Mam teorię , tu masz link do instrukcji , w zakładce ( dokumentacja ). Trzeba wybrać model 385 do 885 .

http://vieilles.soupapes.free.fr/?page=tracteur&marque=Case International

trzeba zdemontować podłogę pod siedzeniem ( jeżeli ma kabinę) , zdemontować blaszana pokrywę w korpusie podnośnika. Możne być konieczne zdemontowanie przewodu hydraulicznego.

 

 

Screenshot_20240331-212646~2.png

Zgodnie z rys. 161 należy wkręcić w prawo kluczem sześciokątnym  ( chyba 3 mm) znajdującego się pomiędzy widełkami wkręta , na początek o pół ,a jeżeli nie pomoże to dalej o pół obrotu . Nie można tego wkręta wkręcić zbyt daleko bo podnośnik będzie skakał w górnej pozycji. Można na ten mały gwint , na końcu nanieść kroplę farby aby wkręt się sam nie wykręcał. Wkręt służy do regulacji iglicy zaworu upustowego , wręcanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara ,zwiększa czułość zaworu.

Screenshot_20240331-213705~2 (1).png

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MFargo
      witam wie ktoś jaka jest długość paska do chłodnicy bo u mnie są zdarte numery i jest bardzo zmęczony.  
    • Przez maxtronix
      Poszukuję kplt. wtryskiwaczy do belarusa 820 bez turbo z roku 2007. nr wtryskiwacza to: 171-01 azpi.
    • Przez Rolnik_98765
      Cześć,
      Wyrobił mi się jeden przycisk. Macie jakieś tanie pomysły jak na to zaradzić?
      Wiem, że są zamienniki całej nakładki.

    • Przez max6666
      Witam 
      Szukam katalogu części do skrzyni w/w modelu. Wiem że skrzynia występowała również w ZTS18345 oraz 1934 jest to skrzynia 8 biegowa.
    • Przez benalizah
      Witam Wszystkich,
       
      Poszukuję szyby lewych drzwi do ciągnika Prokmar df 504, będę bardzo wdzięczny za pomoc w jej znalezieniu lub jeśli ktoś chcę taką sprzedać chętnie odkupię 
       
      Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj