Polecane posty

Pigmei    1868
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Powiedz co mój tata cię tak boli. Już któryś raz? Nie masz swojego nigdy nie miałeś nie wiem? Chópie weź się idź lecz czy coś. Nie masz nic do napisania a tylko swoje frustracje wylewasz. Zaraz ci styki popali jak kiedyś i tak sie skońćzą twoje harce. Może żona ma tatę czy coś to się do niej czep.

A jak inaczej? Co tu dużo drążyć?

Płyn lub woda z silnika nie mogą dostać się do odstojnika oleju w mokrym filtrze oleju. Jedynie mogą się dostać z zewnątrz. Jazda przy wilgotnym bardzo powietrzu, deszcz, wlanie przy myciu, wlanie przez kogoś po złości itd.

Woda lub płyn w oleju silnikowym w misce. Pęknięta tuleja, blok, głowica uszczelka pod nią, wymiennik ciepła woda - olej. Lub wlanie przez kogoś do miski inaczej się nie da. 

Teraz to  są frustracje, a jak wczoraj w temacie rzepaku mieliśmy różne podejście to twierdziłeś że ukraińcy mają swoją prawdę  🤦‍♂️

Bądź w końcu jednostandardowy w określeniach.

Co do foty to olej w filtrze można wymienić ewidentnie wilgoć/ woda, Jakakolwiek  nieszczelność nie ma tu znaczenia, to nie hydraulika siłowa.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

A nie mają swoje prawdy. Dla nich prawda jest taka jaką oni widzą. Dla nas prawda jest taka jaką my widzimy. Oni uważają, ze skoro maja wojnę to wszyscy powinni robić co oni chcą. My uważamy, ze ich to nie tłumaczy bo my mamy swoje interesy. Serio tego nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

Gdyby było wszystko dobrze to by nie zrobiło emulsji tylko woda na dole olej u góry to mleko to jakieś ciśnienie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

To ty nie rozumiesz że prawa jest jedna jedynie do niej przypinane  ideologie i wszelkie inne wymysły czynią ją niedorzecznością. Prawda skażona kłamstwem nie jest prawą, jak widać nie kumasz.

Edytowano przez Pigmei
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    650

Cała prawda cała dobę i to jeszcze cyrylica pisana :D


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Prawdy to są trzy jak mawiał pewien znany ksiądz. I daj już spokój z swoimi zwidami. Bo ktoś na UA myśli inaczej w PL inaczej a Francuz jeszcze inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

Zwidy to miałeś ty nawet w tym temacie myląc misę filtra z misą silnika 🤣 Dokładniej rzecz ujmując - biorąc misę  filtra powietrza z olejem za olej silnikowy :P

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ty masz dużo większe zwidy. Więc lepiej jedź na UA agitować za swoja prawda bo póki co trolowac tu przyszedłeś

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Swoją drogą, polecam sprawdzić ile tej wody trzeba żeby takie mleko zrobić. Śmiem twierdzić że to olej dostał się do wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996
samtech84 napisał:

Składaj reklamację na remont silnika. Puściło uszczelnienie na tulejach, tuleja pękła, albo głowica.

Powiedzą, że ciągnik był przegrzany i tyle z reklamacji 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoffer    1156
Napisano (edytowany)

niedoczytalem ze to w filtrze 😁

Edytowano przez scoffer
pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
3 godziny temu, kris91 napisał:

Powiedzą, że ciągnik był przegrzany i tyle z reklamacji 🙄

Gwarancja się skończyła w grudniu tak więc i tak lipton.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinKa    153

Miałes tylko filtr wyczyścić a tu trza silnik robić tak piszą....😁

Nie wiem nie wiem...

Ja bym jednak filtr wyczyścił i jeździł obserwował👍

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
2 godziny temu, MarcinKa napisał:

Miałes tylko filtr wyczyścić a tu trza silnik robić tak piszą....😁

Nie wiem nie wiem...

Ja bym jednak filtr wyczyścił i jeździł obserwował👍

 

Tak zrobię 😁💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

u was tez tak padalo ze do filtra deszczu  nalalo ?? rure miales sciagnieta ?? pod chmurka stoi ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589

Gościu kupił swego czasu nowego zetora 7745 i tak go pucował myjką  że do filtra nalał tyle wody i ta woda mu w zimę zamarzła ciągnik nowy i zapalić nie chciał oczywiście na gwarancji serwis wszystko w porządku,  a ciągnik nie chodzi wzięli go na halę postał noc i woda odmarza i ciągnik odpalił i dopiero po jakimś czasie doszli że to filtr powietrza zalany woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy8011    45
5 godzin temu, jacus napisał:

u was tez tak padalo ze do filtra deszczu  nalalo ?? rure miales sciagnieta ?? pod chmurka stoi ??

No stoi prawie cały czas pod chmurką bo służy do transportu małej koparki, zjeżdża jedynie na miesiąc do domu i wtedy tylko ma dach nad głową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rzepakowiec
      Witam, kupiłem na wiosnę zetora 8145 sprowadzonego z finladii. Na oględzinach wydawało się, że wszystko w porządku chodził równo, ładnie palił pojeździłem trochę wszystko w porządku. Ciśnienie oleju w silniku też ok, przepracował 40mtg i zauważyłem, że ciśnienie na obrotach jalowych spada na około 0,6 0,8 bara. W dodatku z odmy wydobywa się biały dym. Mam jeszcze 9ha do orki oraz uprawy po kukurydzy, więc będę musiał tak robić. Jakieś pomysły co to może być? Na wysokich obrotach ciśnienie jest ponad 2,5. 
    • Przez Papkin
      Kolejny raz problem z Zetorem. Ciągnik zgasł sam z siebie, zacząłem podejrzewać układ paliwowy. Wymieniłem filtry, wyczyściłem odstojnik,odpowietrzylem,dalej nie chciał odpalić. Następnie wyjąłem pompę paliwa i wtryski. Diagnoza zatarta pompa. Zamontowałem pompę po regeneracji i wtryski,odpowietrzylem,pompa podaje paliwo, ciągnik dalej nie chce odpalić. Raczej odpada problem z elektryką już wszystkie przewody sprawdziłem i poczyscilem. Rozrusznik na chwilę obecną u elektryka do sprawdzenia. Plak nie pomaga. Próbowałem też z przesuwaniem pompy w stronę bloku i na zewnątrz. Ma ktoś jakieś pomysły?
       
    • Przez lukasz021086
      Witam. Leci mi olej z pompy wtryskowej. Prawdopodobnie od strony silnika. Ma ktoś pomysł co mogło się stać? 
    • Przez Rzepakowiec
      Cześć, wczoraj przeprowadzałem pierwszą grubszą robotę kupionym na wiosnę 8145. Talerzowalem i kiedy silnik się porządnie nagrzał to ciśnienie spadło do 0,8 na 800 obr/min, przy wyższych obrotach jest ponad 2. Z kolei na zimnym wynosi 4,5 na 800 obr. Wiem, że wraz z nagrzaniem ciśnienie spada, ale czy te 0,8 to nie jest trochę przymało? 
    • Przez Papkin
      Panowie, zdusiłem silnik niechcący przez odcięcie dopływu powietrza. Teraz jakoś dziwnie kręci i nie chce odpalić. Wie ktoś jak zaradzić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj