Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bercik92    2202

całe szczęście jakość innych ciągników znacznie wzrosła a ursus buduje nową fabrykę aby sprostać potrzebom nowych klientów 😂🫣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1569

Każdy nowy jakościowo to jest jakaś parodia za kosmiczne pieniądze, bo płacić grubo ponad 0.5 miliona za ciągnik 120 km to gruba przesada a z drugiej strony nie wiem kto to kupuje po tych cenach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195

ja się im nie dziwię... a co mają jd jeździć 🤔🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Mlekpol za luty 28 tyś l

Tł 4.4. Bi 3.3

Cena netto dla vatowca 2.21 zł 

Od kwietnia wraca VAT na mleko tylko nie wiadomo czy ta cena się utrzyma ale pewnie o ten VAT może być obniżka albo i więcej . Wolał bym się dowiedzieć cenę po świętach żeby humoru sobie nie popsuć 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202
ale jest 7%vat na mleko
Ursusc385 napisał:

Każdy nowy jakościowo to jest jakaś parodia za kosmiczne pieniądze, bo płacić grubo ponad 0.5 miliona za ciągnik 120 km to gruba przesada a z drugiej strony nie wiem kto to kupuje po tych cenach 

krowiarze bo kto inny 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12195
Bercik92 napisał:

ale jest 7%vat na mleko

dla rr7% dla vat 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1194

Piątnica dziś radzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1194

Podobno nie za różowo wszędzie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
1 godzinę temu, alfa napisał:

Piątnica dziś radzi 

A słyszałem że do Piątnicy przeszedłeś prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1194

👍 cena została w Piątnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    875

Czyli teraz mlekpol bardzo nie ma wyjścia aby opuścić cenę. Chociaż... Piątnica to inny świat, więc jestem przygotowany na "podwyżkę". Pewnie jakieś -40gr 🤣 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532
4 minuty temu, alfa napisał:

👍 cena została w Piątnicy 

Czyli jednak oddajesz 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202
lepiej późno niż wcale. u mnie z okolicy też jeden duży gospodarz ma przejść do Piątnicy
Grzesiu a jaka będzie cena w mlekpolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    496

Gorszy był kryzys w tamtym roku i Piątnica nie obniżyła to czemu miała by teraz obniżać .

Chyba nie jest tak źle na rynku mleka jak co niektórzy tu wieszczą 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MlekpolLover    85

Też myślę że dużo jest straszenia. Nawet jak już teraz trochę spadnie to ładnie odbije w górę. Ludzie jeść nie przestali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akardin    37

Jak może być źle jak obecnie przy przeliczeniu towarów to cena mleka powinna być taka jak rok temu ok 2.7-2.9 netto ... Każdy kto pieprzy inaczej chyba nie zna się na czytaniu i sprawdzaniu cen ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    604

Jeśli Piątnica utrzymała a Mlekpol obniży, to robimy akcję odpisania na email z obniżką o treści "No, a Piątnica NIE OBNIŻYŁA..." :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2202
grzesiu napisał:

Jak szukasz wróżbity to zły adres. 

z tego co pamiętam to z cb był wróżbita 🤔🫣🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1194
1 godzinę temu, Bercik92 napisał:

lepiej późno niż wcale. u mnie z okolicy też jeden duży gospodarz ma przejść do Piątnicy
Grzesiu a jaka będzie cena w mlekpolu?

Ciekawe czy wezmą . Podobno już koniec z przyjmowaniem tylko 11 wzięli i więcej nie będą brać bo są w szoku jak mleko wzrosło u starych dostawców i jak dalej rośnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj