Polecane posty

slawek74    12228

jak się zbada to się będzie wiedziało na co 🤭😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1800
Napisano (edytowany)

Jak teraz ceny w hurcie? Zamawiał ktoś?

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    423
6 minut temu, PAN88 napisał:

w nurcie? Zamawiał ktoś?

Nurt zwyżkowy cały czas. Niby rudy obiecywał po 5,19 a tu cena bliska 7. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1800
Napisano (edytowany)

Dzisiaj 5.29 było . Ale @ZetorMisio rudy nie powiedział ile za te 5,19.może będzie 5.19 ale w ojro lub 5.19 za pół litra?. U mnie Orlen Kałuszyn ON 9.94 po drodze do stolicy w dużo miejsc taką cenę widziałem 

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1800

@robert1226 do mnie to? Jeżeli tak to napisz w czym majacze. Za 10 minut będę koło CPN w kaluszynie przejeżdżał to zrobić Ci zdjęcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12228
PAN88 napisał:

Dzisiaj 5.29 było . Ale @ZetorMisio rudy nie powiedział ile za te 5,19.może będzie 5.19 ale w ojro lub 5.19 za pół litra?. U mnie Orlen Kałuszyn ON 9.94 po drodze do stolicy w dużo miejsc taką cenę widziałem 

gdzie masz te prawie 10zł za litr 🤔🤭🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1614
8 minut temu, PAN88 napisał:

@robert1226 do mnie to? Jeżeli tak to napisz w czym majacze. Za 10 minut będę koło CPN w kaluszynie przejeżdżał to zrobić Ci zdjęcie 

To co 9,94 masz paliwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1800
Napisano (edytowany)
25 minut temu, robert1226 napisał:

To co 9,94 masz paliwo ?

No nie ale po 5.19 też nie ma. Pisałem że teraz rudemu bez różnicy ile będzie on teraz 4 lata przy korycie. 9.94 to nie jest dwukrotność 5.19. dwukrotność w tym przypadku to 5.19×2 to wychodzi 10.38

 

 

A co będzie to się zobaczy 

Na razie żadna z 100 obietnic na 100dni rządu nie jest wprowadzona. I wcale nie bronie tym wpisem wodza Jarosława

Edytowano przez PAN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys111    105

Załatwimy strajkujących rolników ceną paliwa. A teraz ruszają prace w polu więc podniesiemy cenę o odechce wam się strajków.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    358

Jechalem w niedziele do stolicy to najtaniej było w Sokołowie Podlaskim na stacji Topaz po 6.34 a u mnie 50km mam do Sokołowa i wszystkie stacje 6.74.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1366

Zerknąłem do paliwa ON TIR kupowane z pół roku temu, i  w wiaderku nie widać różnicy pomiedzy b7, wydaje mis ie że powinno byc bardziej  zielono-niebieskie a ono  klarowne ale jakby ktoś opału dolał 1l na wiadro , u was jaki ma kolor   On tir


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    113
Marcinrolnik2022 napisał:

ON 7.09, BP Przasnysz. Nieważne jaki,jest i koniec.

A miało wszystko być po 5,19

To miało być 0,5 litra po 5,19 pewnie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
Napisano (edytowany)
Dnia 28.02.2024 o 15:45, Marcinrolnik2022 napisał:

ON 7.09, BP Przasnysz. Nieważne jaki,jest i koniec.

Tusk spełnił obietnicę z przed chyba 12 lat po wyborach ,,teraz paliwo może być po 7 złotych"😅

Jeśli w takim tempie będzie spełniał swoje obietnice-przenośne , to ja nie dożyję nawet do połowy tych zapowiadanych 100 konkretów.😆

Edytowano przez witejus
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12449

Przecież za poprzedniej władzy było i po 8zł.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1846
Napisano (edytowany)

Przez 2 tyg staniało w hurcie 20gr

Edytowano przez Mateusz1q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7330
14 godzin temu, GABBER85 napisał:

Zerknąłem do paliwa ON TIR kupowane z pół roku temu, i  w wiaderku nie widać różnicy pomiedzy b7, wydaje mis ie że powinno byc bardziej  zielono-niebieskie a ono  klarowne ale jakby ktoś opału dolał 1l na wiadro , u was jaki ma kolor   On tir

To jest to samo B7. Tylko instrybutor z napisem on tir ma większą wydajność żeby nie stać pół dnia przy tankowaniu tysiąc litrów do ciężarówki. I przewód i pistolet grubszy. Do kanistra to ta faja chyba nie wlezie


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, 6465 napisał:

Przecież za poprzedniej władzy było i po 8zł.

Tylko za Kaczora ropa na giełdzie była po 120 dolarów. I wtedy on był po 7.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj