Polecane posty

Tomasz0611    5616

 Masz rację, wkradł im się błąd, dla suszy w czasie kopiowania zapomnieli zmienić lub na i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
Dnia 23.02.2024 o 08:46, Jurek87 napisał:

no dwie i pół tony  mokrego żeby kupic same nasiona .....

pszenica i inne zboża też wiele lepiej nie wyjdą jeśli cena spadnie do 500 zł za tonę , tak wiec albo coś się zmieni albo czeka nas wegetacja i brak perspektywy rozwoju 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

oczywiście ze 500 zł  -mała dygresja oczywiście sucha 

i QQ pszenica też 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Jak tam nastroje z opcją zakupu nasion od 450-500zl netto za woreczek?  Nic nie chcą sprowadzić cen na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

Rozmawiałem z przedstawicielką dużego koncernu powiedziała że wyjątkowo dystrybucja ma podpisane umowy uprawniające do zwrotu nasion więc nie ma szans na obniżki chyba że wyłącznośći tam mogą być jakieś korekty .Ale proponuje siać kukurydzę do oporu i zasypiemy ukraińców odwetowo 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

a nie trzeba czasem brać towaru ?

nasion środków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13
23 godziny temu, Navara1988 napisał:

AGROAS umowa nowe zbiory 410 netto 

za suchą czy mokrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcio40    296

W takim szybkim tempie spadków, to i sucha może być w tej cenie

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3531

Jak jesteś pewien to nie siej w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

550- 650 to przedział cen na jesień którą kalkulują przetwórnie powodów do wzrostu nie ma nawet w przypadku suszy natomiast na spadek cen będzie miał ostatecznie wpływ importu którego moim zdaniem nie powstrzymają bo wszyscy boją się odebrać ukrom nadzieja a oni już się czują jak członek UE tyle że nie zdają sobie sprawy że robią ich w członka - ja obstawiam w przedziale czasu ukrainę od Kijowa po Lwów  -wschodnią granicę bo Putin do polskiej granicy nawet nie zamierza dotrzeć a taka ukraińska Mołdawia będzie mu pasowała 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Witam , poleci ktoś jakąś zaprawę na ptaki ? Mesurol podobno wycofany ,a mam zawsze problemz wronami  na polach pod miastem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7594
Dnia 6.03.2024 o 20:33, v11 napisał:

550- 650 to przedział cen na jesień którą kalkulują przetwórnie powodów do wzrostu nie ma nawet w przypadku suszy natomiast na spadek cen będzie miał ostatecznie wpływ importu którego moim zdaniem nie powstrzymają bo wszyscy boją się odebrać ukrom nadzieja a oni już się czują jak członek UE tyle że nie zdają sobie sprawy że robią ich w członka - ja obstawiam w przedziale czasu ukrainę od Kijowa po Lwów  -wschodnią granicę bo Putin do polskiej granicy nawet nie zamierza dotrzeć a taka ukraińska Mołdawia będzie mu pasowała 

Wszystkim sterują żydzi . Tak ma być Polak ma nie lubić Ukraińca i Niemca i na odwrót i bardzo dobrze się sprawdza taki układ .

Cała prawda jest tu .

https://www.facebook.com/reel/3761205960779455

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001
6 godzin temu, Jurek87 napisał:

Witam , poleci ktoś jakąś zaprawę na ptaki ? Mesurol podobno wycofany ,a mam zawsze problemz wronami  na polach pod miastem . 

ziarno QQ zamoczyć w oleju napędowym i rozrzucić na wierzchu po siewie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3531

Chyba najtańszy sposób, u nas na szczęście niem problemu z ptakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
1 minutę temu, miwigos napisał:

Chyba najtańszy sposób, u nas na szczęście niem problemu z ptakami

kumplowi w tamtym roku posiałem to ,zadzwonił  ze coś nie tak bo nie wschodzi :D ,a jak mu mówiłem że na polu czarno od wron to nie widział problemu :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

A ptaszyska są jak siewnik punktowy -kiedyś widziałem jak rzędy podziurkowane jakby jakiś robot z wykrywaczem ziarna szedł Zadnego pudła wszystko trafione 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
Przed chwilą, v11 napisał:

A ptaszyska są jak siewnik punktowy -kiedyś widziałem jak rzędy podziurkowane jakby jakiś robot z wykrywaczem ziarna szedł Zadnego pudła wszystko trafione 

jakby sie dało film tu wrzucić to własnie tak miałem na niektórych polach ,a u kumpla to siarko w ziarko wybrane 2 ha , moze z 15 arów łącznie zostało tak im smakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniaks    9

Woźniak właśnie zaproponował ceny mokrej na nowy zbiór. 

Lasocice - 450 zł/tona

Inne magazyny - 430 zł/tona


Nieźle. Ja przyjąłem sobie do szacunków, że przy cenie 400 zł/tona, muszę nazbierać jakieś 10 ton mokrej, by została co najmniej dopłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matek19    56

Kukurydziana zapomoga wpłynęła, błyskawicznie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

u mnie nic. poczta skladalem.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj