janczar810

Wszystko o PRONAR 82 SA

Polecane posty

seweryn20    825

Nie powiem ci brać czy nie ani za bardzo nie doradzę bo ciągnik przede wszystkim trzeba widzieć w realu a nie na fotkach poza tym unikam dawania takich rad.

Mogę powiedzieć że wygląda ładnie ale też i cena spora.

Opony jeszcze nie są takie złe. Gdybyś kupił ruskie nowe nie były by lepsze mają dość niski bieżnik od nowości. 

Podnośnik nie jest to bezawaryjny bosch tylko ruski monoblok. Jeden chodzi a  drugi wkurza. Zależy jak trafisz.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemekuliski    126

nowy MTZ 920na krzyżaku 80 netto więc tak średnio cenowo ten jeżeli musisz dać nowe opony
może lepiej warto poszukać tańszego egzemplarza i włożyć trochę by wszystko w nim było na glanc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TorukMakto    0

Mam juz jednego Pronara 82SA  i jak na razie to podnosnik dobrze dziala(monoblok) ale zeczywiscie słyszalem ze rożne rzeczy sie dzieja z nimi.

Kupilem 2 lata temu i Panowie tyle co ja w niego wpakowałem to bylby juz nowy.W tym roku była kapitalka silnika.Opony mam w nim na tyle jeszcze orginalne polskie. z duzą iloscia bieznika, ale co z tego jak od środka pękaja i szczypia dętke przez co mam juz 3 łaty na nowej dętce.

Może zeczywiscie dolożyc i kupic nowego tym bardziej, ze ja bym bral do lasu np 952.4 w zabudowie to wychodzi 90tyś netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj