Adriane77

Nie działające wspomaganie kierownicy new Holland t6010 delta

Polecane posty

Adriane77    1

Witam jak ciągnik stoi przy minusowych temperaturach to wyskakuje mi taki błąd i nie mogę ruszyć kierownicą dopiero muszę go zgasić i zapalić i dopiero tak za czwartym razem zacznie chodzić jak jest temperatura dodatnia jest ok

Gdzie szukać przyczyny?

IMG20231202110331.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Przyczyn może być wiele, słaba pompa i słabo zasysa olej jakąś nie szczelność ja mam podobnie w Deutz-Fahr jak pochodzi chwilę dłuższą to działa a na szybko nie. Nie wiem czy warto grzebać a olej kiedy zmieniałeś bo to nieraz wystarczy i filtry problem ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

sprawdź olej bo wspomaganie zasilane jest olejem ze skrzyni oraz po odpaleniu poczekaj z minutę dwie niech się trochę zagrzeje tak już jest a nie od razu ogień to nie ruski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriane77    1
34 minuty temu, gotchisc napisał:

sprawdź olej bo wspomaganie zasilane jest olejem ze skrzyni oraz po odpaleniu poczekaj z minutę dwie niech się trochę zagrzeje tak już jest a nie od razu ogień to nie ruski

 Oleju jest max . Czyli jak piszczy błąd to go nie gasić tylko niech chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adriane77    1
2 godziny temu, Leniwiec1 napisał:

Spróbuj chyba że naprawdę długo to będzie trwało a filtry kiedy zmieniałeś 

Nie dawno go kupiłem ale poprzedni właściciel mówił że rok temu ale pewności nie ma że zmienił jedynie co mi się nie podoba to że ma założone donaldsony a nie orginalne ma to jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5024

Nie powinno mieć. Może za gęsty olej, i wywala jakiś błąd.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaro_1    128

u mnie w fendzie 410 też jak jest zimno wyskakuje błąd ze wspomaganiem, jest to związane ze zbyt małym przepływem oleju do układu kierowniczego, u mnie błąd nie zapala się samoczynnie po odpaleniu tylko jak ruszę kierownicą albo podniosę tura, rozwiązanie jest proste, po odpaleniu nie ruszać ciągnika, niech się olej rozgrzeje, jak koledzy piszę to nie władymirec czy c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5024
5 godzin temu, Adriane77 napisał:

Nie dawno go kupiłem ale poprzedni właściciel mówił że rok temu ale pewności nie ma że zmienił jedynie co mi się nie podoba to że ma założone donaldsony a nie orginalne ma to jakiś wpływ?

a jaki olej wlał poprzedni właściciel? Może taki co nie specjalnie pracuje w niskich temperaturach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzesiekc
      Witam czy ma ktoś schemat lub wie jak złożyć membranę zaworu wabco od pneumatyki ? 

    • Przez ppiotr
      Po rozgrzaniu ciągnika zanikają hamulce, pedał wpada w podłogę a następnego dnia  hamulce już są, i tak codziennie, może ktoś miał tak w T4 ?
    • Przez adam1968z
      Witam mam pytanie czy w NH 8260 można jakoś obejść zmostkować czy coś podobnego sworznie siły uciągu bo wywala błąd nr 14 i nie działa EHR. Proszę o podpowiedzi.
    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj