DarekGrzebyk

Kombajn ziemniaczany wisent

Polecane posty

Witam potrzebuje zdjęcia jak powinna być założona tasma ta większa w kombajnie ziemniaczanym wisent . Starszy typ kombajnu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
22 minuty temu, DarekGrzebyk napisał:

Witam potrzebuje zdjęcia jak powinna być założona tasma ta większa w kombajnie ziemniaczanym wisent . Starszy typ kombajnu .

Jaki model? Zdjęcie zapodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No OK.O jaką taśmę chodzi?Co to jest większa taśma?

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty też tak piszesz że h....wie jak odpowiedzieć.Przeciez jest założona a przynajmniej tak wynika że zdjęcia.Pisz co się stało.Zerwala się? Czy nie robi tego co powinna?Zapycha się staję w robocie czy co?Za język trzeba cię ciągnąć,to mnie ma zależeć czy tobie do h....a.Pie....e takie,to wogule twoje zdjęcie?

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No to czemu nie wstawiasz zdjęcia problemu tylko bierzesz zdjęcia z internetu.Tasma ma chodzić wokół odsiewacza..Towar z lemiesza wraz z porostem ma spadać najpierw na tą taśmę.Przed lemieszem te tasmy chodzą na jednej rolce zwrotnej.Ogulnie system jest poroniony bo taśma oddzielacza porostu nie dość że niewiele daje (chyba że w metrowej komosie kopiesz)to jeszcze uszkadza odsiewacz .

Edytowano przez marcin19071980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pasio
      Witam!!
       
      Jeśli to nie tajemnica, to chciałby się dowiedzieć jakie stosujecie nawozy przed sadzeniem ziemniaków? jakie dawki? Ja stosuję Fosforan oraz sól potasową.
    • Przez ozzy321
      Panowie zawsze robię kopiec na cześć ziemniakow tak jak robił to mój dziadek i tata rozkładając słomę i przysypując ziemią. Chodzi mi po głowie ażeby na uformowany kopiec zamiast rozkładać luźna słomę i przysypywac ziemia poukładać kostki z prasy i przykryć to plandeka. Praktykował ktoś takie rozwiązanie?
    • Przez damianmatys
      Kupie nie dużą ilość sadzeniaka Owacji lub ewentualnie jadalny.
    • Przez kamil456748
      Witam, poszukuje opinii o wagoworkownicy półautomatycznej do warzyw firmy MAVARK. Jest tutaj może użytkownik tej maszyny? Cena ok. 15k jest dość atrakcyjna a pracę na pewno ułatwiła by taka maszyna.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj