dariusz86

[KUPIĘ] rozsiewacz do nawozów VICON lub AMAZONE lub BOGBALLE

Polecane posty

dariusz86    16

Dzień dobry,

Zakupię rozsiewacz do nawozów firmy VICON. Interesują mnie mniejsze modele, takie max do 1000l ale nie mniejsze niż 500 - 600l, tak aby wszedł mi big bag mocznika. Szukam czegoś w ładnym stanie, nie zgnitego, zadbanego, bez luzów. Jedyne wymagania jakie mam to hydraulika. Może ktoś ma albo zajmuje się sprowadzaniem maszyn i byłby w stanie pomóc. Budżet to tak max 8000zł. Z tego co przeglądam ogłoszenia to one tak stoją między 5 a 8 tysięcy. Jak będzie naprawdę jakiś wyjątkowo ładny to wiadomo że dorzucę ale nie chcę przekraczać kwoty 9000 - 9500zł. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej jeśli ktoś coś takiego posiada. Był niedawno do sprzedania ładny egzemplarz od pierwszego właściciela za 7000zł i zrobiłem wielki błąd że nie dokonałem rezerwacji. Planowałem w sobotę pojechać obejrzeć a ogłoszenie już zdjęte, rozsiewacz poszedł. Stał 2 dni :(. Także szukam dalej. 

Edytowano przez dariusz86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

Nią, ja miałem Ps200 do sądu. Poszedł bardzo szybko ale tam wchodziło 150kg mocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Agrest napisał:

ja miałem Ps200 do sądu.

...i co sąd orzekł?🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25629

A dej spokój. Brak sił na autokorektę. Tu jeszcze idzie się kapnąć o co biega, ale czasami to cuda wianki wychodzą

No ale zobacz, nawet taka auto korekta chce wyrugować chłopa i wszystko co z rolnictwem związane. Dla niej sad nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dariusz86    16

Chyba jednak odpuszczam vicona. Zasięgnąłem opinii kilku osób w tym człowieka który je serwisuje i okazuje się że one mają słaby punkt w postaci przekładki która jest delikatna. A jej wymiana to połowa rozsiewacza. Dodatkowo ustawienie go jest dość ciężkie. Dlatego wracam do poszukiwań ładnej amazonki albo bogballe. Z bogballe modele L1/L2. Mogą mieć nawet i 2000l bo one w standardzie wychodziły jako 1000l a reszta to nadstawki które mogę zdjąć i sprzedać :). Właśnie mi wczoraj znowu ktoś sprzątnął sprzed nosa L1 Plus. Jakbyście słyszeli że ktoś takie coś ma w ładnym stanie, bez korozji to dajcie znać. Ewentualnie może ktoś sprowadza i jest w stanie ściągnąć taki rozsiewacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj