marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MTZ1    0

To ja wam opowiem historie, byłem na weselu u kuzynki wychodzę z sali a na korytarzu stoi popielniczka a przy niej trzy nawet ładne laski i kopcą ile wlezie a ja nagłos (takie ładne dziewczyny a popielniczki z siebie robią) zmierzyły mię wzrokom a ja nic i wyszedłem na zewnątrz sali. Ale mi się dostało bo jak chciałem z nimi zatańczyć to mi odmówiły! Ale też już ich nie widziałem z papierosem do końca wesela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

łe no to pół drogi już za tobą i powodzenia życzę :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Może się ukrywały albo zmądrzały?? :(


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tak, źle to ująłem :( Wiem, że piwo jest nawet dobre na zdrowie, ale przede wszystkim jest dla ludzi !! Jak widzę dziewczynę np na jakimś festynie, imprezie lub przyjęciu z jakimś alkoholem to wiadome, że od razu jej nie przekreślam :) Ale jak widzę dziewczynę paradującą po ulicy z piwem lub innym alkoholem to nie mieści mi się to w głowie :/ Kilka razy na własne oczy widziałem spite kobiety/młode dziewczyny leżące pod stolikami. Nie polecam tego widoku...dla mnie to najniższa klasa społeczna (jeśli chodzi o kobiety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czyli kolego @skiet135 jest Tobą zainteresowana. Teraz od Ciebie zależy jak to rozegrasz. Ale jak napisał @jakub16 pół drogi masz już za sobą. Teraz pójdzie z górki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
ja wypić lubię.ale nie aż tyle żeby podać na łeb.wódki nie lubię tak od czasu do czasu lubię sobie ze 2 piwka strzelić.a papierosów nie znoszę.kiedyś do takiej jednej chciałem zagadać jak była sama w parku ale jak podchodziłem do niej to wyciągnęła papierosa.tak mnie to odrzuciło że z miejsca przestała mi się podobać...

 

 

Heh minie nawet nie odrzuca jak dziewczyna pali. Jak mi się podoba oczywiście.

 

Chociaż ja sam ostatnio zaczynam mieć ochote na fajke...


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Tzn. tak, źle to ująłem :( Wiem, że piwo jest nawet dobre na zdrowie, ale przede wszystkim jest dla ludzi !! Jak widzę dziewczynę np na jakimś festynie, imprezie lub przyjęciu z jakimś alkoholem to wiadome, że od razu jej nie przekreślam :) Ale jak widzę dziewczynę paradującą po ulicy z piwem lub innym alkoholem to nie mieści mi się to w głowie :/ Kilka razy na własne oczy widziałem spite kobiety/młode dziewczyny leżące pod stolikami. Nie polecam tego widoku...dla mnie to najniższa klasa społeczna (jeśli chodzi o kobiety)

Tutaj się całkowicie z Tobą zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63
Dlatego nie palę :) Bo to wstrętne!!!!!!

Co to za przyjemność śmierdzieć jak "stary trampek"??? :angry: :):(

martina Tym razem pisze bardzo serio . Wczesniej pisałem ile mam lat ,a teraz napisze całkiem serio; Podziwiam Ciebie za b ardzo Szczere,glądy, chciałbym w przyszłoci aby mój 16 letni syn poznał tak szerą i odwazna wswoich poglądach dziewczyne taką jak ty (myśle ze to nie tylko maska dla neta.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

takiej to ze świecą szukać i w dodatku takiej pięknej :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Swą góralkę szukać . to ja wyrwałem dokładnie tyle lat temu co ma martina , ale z co ona pisze to takich dziewczyn w dzisiejszych czasach ze świecąc ( 14 latki w gimnazjum z--- dzą w c e).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja tak ostatnio do jednej zagaduje i pytam co tam robiłaś w weekend no mówiła i potem pyta mnie a ja odpowiadam nic ciekawego na pewno byś nie chciała tego robić (chodziło o rozwożenie obornika) mi było wstyd się przyznać no bo wiadomo a ona tak naciskała to jej powiedziałem ze obornik woziłem a ona na to "to te krowie kupy ze słoma" to mnie normalnie zatkało bo ona gospodarstwa nie ma i potem mówi ze to nie takie straszne i ze kiedyś pracowała u dziadka no gospodarce. już kiedyś ze sobą próbowaliśmy ale się kontakt urwał jak wyszedłem z gimnazjum bo ona jest 2 lata młodsza ale teraz wszystko wraca do stanu starej znajomości i myślę ze się uda :(


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

jakub16 wszystko przed tobą , myśl pozytywnie ,a na pewno będzie dobrze, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
ja również nie palę i tez nie lubię jak dziewczyna pali. A co do alkoholu to zawsze trzeba znać umiar.

A ja nie jestem ideałem :( Pale a i dziuba też lubie umoczyć :) nieprzeszkadza mi ze dziewczyna pali :) wszystko jest dla ludzi...


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Palisz i dlatego ci to nie przeszkadza. Ja nie pale (choć kilka fajek w życiu wypaliłem) i mi to przeszkadza.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

?? proszę po polsku ;p


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884

smalisz panewki do jakiejs panny? o to koledze chodziło


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Bujnąć- w przełożeniu na prosty polski znaczy zakochać się bądź zauroczyć :(

 

 

 

 

A co do mnie to Studniówka udała się super, szczególnie dzisiejsze poprawiny :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
andrzej2110 Czy ty aby sie nie bujnąłeś?

po czym takie wnioski wyciągnąłeś?bo myślę że z tego co tu piszemy nie można powiedzieć że się zakochał.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahah jak się rzucili z odp i to nawet prawidłowymi. :(

 

Ale nie odp na to pytanie :)

Poza tym żeby coś konkretnie powiedzieć to trzeba by się bliżej poznać a najlepiej to poznać się w realu a nie tylko na kompie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Koledzy(chyba mogę tak pisać )kiedy u mnie były te czasy?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj