marcin974

Pytanie dla uwodzicieli

Polecane posty

mantas    0

i co z tego że d*pą kręci na zabawie?;) uwierz mi że lepiej mieć tą jedyną, i się zabawić w domu (a dlaczego w domu to się sami domyślcie :P ) :)) zabawa z miłości jest przyjemniejsza;) o wiele, wiele bardziej przyjemniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hehe Finek ale ze kreci to jedno a dalej to drugie na dysce kazda kreci ;) pozdro dla zolniezyka i przyszlego rolnika :P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

dokładnie finek masz racje.. 16-20 lat to za wcześnie na stały związek.. trzeba sie wyszaleć za młodu niż potem robić "skok w bok" ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SzTyWnY    0

no niby tak ale jak juz masz taką co jestes z nią na "tak" to wg mnie troche głupio, bo jednak ona cie obdarza jakims zaufaniem a ty to zniszczysz i zranisz ją. Co innego jak jestes singiel ;) ale też trzeba uwazac bo juz słyszałem takie opinie ze panny (te normalne) nie sa za takimi co sobie szukali na jedną noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

no jak juz masz te jedyna to raczej nie wypada..

u mnie w okolicy to zadnej normalnej takiej co by farmera chciała to nie ma;/


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Wiecie co miałem taką fajną dziewczynę zabujałem sie w niej, niby ona we mnie i wiecie co spytałem sie może po roku chodzenia ze sobą, chodziliśmy na zabawy często i zapytałem sie w sobotę jak zwykle weekend, czy pójdzie ze mną na zabawę, do klubu ona że nie bo nie może. No to ja z kumplami do baru trochę wypiliśmy i poszliśmy na zabawę do klubu patrzę a ona tam z innym sie całuje i co dziewczyny są jeszcze gorsze od chłopaków (co niektóre) więc najpierw przypi****** dla chłopaka (dalej nie bedę opowiadał długa historia) ja jej powiedziałem kilka niemiłych słów i ona powiedziała że koniec z nami to ja sie roześmiałem że trochę ludzi sie na nas popatrzyło. Więc od tego momentu uważam że do 18 roku życia będę szalał i jak to sie mówi dziewczyna na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Finek jesli uzyles swojej calej mocy to wspolczuje temu chlopakowi nic mu nie bylo ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Mocy ja nie mam tylko siłę a chłopakowi zrobiłem tylko limo pod okiem i krew poszła z nosa , dobrze że nosa nie połamałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7
..No to ja z kumplami do baru trochę wypiliśmy i poszliśmy na zabawę do klubu..

hehe no to po tych %%% to niewiele mogł zdziałac ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no tak chcialem dodac efektow z ta mocom ;) no to dobrze mu zrobiles cwaniakowi


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

hehe no to po tych %%% to niewiele mogł zdziałac tongue.gif

 

hehe zdziwiłbyś sie co mogę zdziałać mam dobry łeb a 4 piwka to nie dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

a ile mozesz zdziałac to nie chce wiedziec..

ale nie o tym mamy tu pisac tylko o problemach z uwodzeniem ;)


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

Z uwodzeniem nie ma problemu to zależy tylko od kobiety czy sie podobasz jej czy nie i jaki urok na niej wywrzesz ;) Ale na pewno na pierwszej randce nie mów jej że jesteś rolnikiem ,ale chociaż jak cie po kocha to i zaakceptuje twoje zainteresowanie/zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Czasem fajnie jak laseczka ci dupcią pokręci, wypnie biust i wycałuje na jakiejś imprezie, co impreza to inna i się tak nie nudzi a takie niewinne zabawy są nie raz lepsze od samego seksu. ;) hehe Kilku doświadczonych już ziomków to potwierdziło. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Witam, tak czytam co tu piszecie i chciałem powiedzieć że z tymi imprezami , pannami na jedną noc i%%% to się wreszcie znudzi ;)

Ja też szalałem kiedyś po imprezach ... Teraz wole jechać do dziewczyny na wieczór, wypić z teściem % i jestem zadowolony, grunt to wzajemne zrozumienie ale jak już się ma tą dziewczyne i komuś na niej zależy to powinien ją szanować. Wtedy może liczyć za szacunek i zaufanie drógiej strony <ja narazie nie narzekam> :) Ale do poważnego związku trzeda dorosnąć, życze powodzenia wszystkim uwodzicielom :P


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

no pomożcie mi to zaprosze wszystkich z af na wesele

 

 

 

 

ja bede belowym ( roznosił procenty)


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Podjąłem próbę zdobycia informacji o takiej jednej i udało sie. ;) Znam jej imię i nazwisko, nr gg, gdzie mieszka i do jakiej klasy chodzi ( ona do IIa a ja do IIb) i mamy razem niemiecki. Więc napisałem do niej podszywając się pod jej koleżankę i przeprowadziłem mały wywiad. I dowiedziałem sie że jej się nie podobam. Po sylwestrze mam zamiar zacząć od gatki typu "co było zadane z niemca". Co o tym myślicie jakieś rady? O czym z nią potem pisać?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

e to raczej nie pomoże bo jak sie jej nie podobasz to chyba przez tydzien zdania nie zmieni ale próbuj próbuj może akurat ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

ja bym to rozegrał inaczej patrick345. podeszedłbym do niej przedstawił sie(ale nie tak oficjalnie) i poprosił żeby mi wytłumaczyła zadanie z niemca bo akumulatory mi w weidemannie wysiadły i cały gnój musiałem wypychac ręcznie ;) B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

KrzychuM

to wyprobuj Twoj sposob i opowiesz wrazenia ok a na przyszlosc polec koledze cos porzytecznego ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Taki sposob jak mowi KrzychuM jest najlepszy nie dosc ze sie kolo niepodoba sie dla laski,to jeszcze owa laska wezmie Cie w obroty i narobi ci takiej lipy z kolezankami ze w szkole nie pokarzesz sie z 2 tygodnie.Oto przyklady z zycia.

Ja preferuje narazie nacieszyc sie szybkim towarem czyli laski szybkoobrotowe!!!!!!!!!! hehehe


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
e to raczej nie pomoże bo jak sie jej nie podobasz to chyba przez tydzien zdania nie zmieni ale próbuj próbuj może akurat B)

 

No to nie wsyzstko się podobać, bo np. taka ankaJD**** nie wiem co widzi w wyglądzie jednego buraka co to nie wiem z kąd i gdzie go znaleźli, ale z nim jest i raczej nie zapowiada sie zeby to sie zmieniło a wiec tak ja myśle ze to zadanie jest dobre normalnie poproś o pomoc ją jak sie zgodzi no to fajnie zróbcie te zadania coraz dłużej i kilka razy, przez pare dni, moze sie zakocha w tobie tylko wtedy musisz sie zachowywac jakoś nie wyskakuj że przewieziesz ja ciapkiem i że pojedziecie na koniec swiata. Może akurat ktoregos pięknego dnia będzie robic zadanie z niemca a ona zlapie cię za ręke i powie Kocham Cie B)

 

 

 

 

Teraz ja.

Więc tak, ja nie wiem, juz ta nia jest tym pajacem no i tak sie złozyło w szkole ze słyszałem jak gadał ten palant z kumplami stał ja też sie dołączyłem do dyskusji. No i pajac tam gadał że Ania nie będzie mogła przyjechać do niego na sylwestra a planował świńskie rzeczy i jeszcze mówic to na forum. Dzis z nią pisałem i sie dowidziałem że jest sama z kuzynka w domu przez całego sylwka we dwie. Jakis nietakt tutaj jest, żeby jeszcze ona do niego, to on do niej by mógl jechać a nie napewno sie schla jak świnia do nieprzytomności. No ale cóz, to sie nazywa związek SMS i szatnia, ale jej nie daruje za to co w szatni zrobiła z nim, to bym sie nie ździwił jak by sie *** w domu u niej ale on nie przyjedzie b osie boi w nocy jeździć, moze ja podjade B) podobno maja jakieś %% na wieczor dziewczyny B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
No to nie wsyzstko się podobać, bo np. taka ankaJD**** nie wiem co widzi w wyglądzie jednego buraka co to nie wiem z kąd i gdzie go znaleźli, ale z nim jest i raczej nie zapowiada sie zeby to sie zmieniło a wiec tak ja myśle ze to zadanie jest dobre normalnie poproś o pomoc ją jak sie zgodzi no to fajnie zróbcie te zadania coraz dłużej i kilka razy, przez pare dni, moze sie zakocha w tobie tylko wtedy musisz sie zachowywac jakoś nie wyskakuj że przewieziesz ja ciapkiem i że pojedziecie na koniec swiata. Może akurat ktoregos pięknego dnia będzie robic zadanie z niemca a ona zlapie cię za ręke i powie Kocham Cie B)

 

Żeby te zadania się udały to trzeba by było wkręcić jeszcze w to facetke od niemca żeby nas poprzsadzała z dziewczynami tylko że sama facetka może za dużo na lekcji powiedzieć.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj