Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Qwazi    8258
4 minuty temu, malaczarna napisał:

Smacznego. Obiad na. Śniadanie?

Dziękuję 🙂. Codziennie takie śniadanie. Albo barszcz, albo zalewajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8258
2 minuty temu, HF86 napisał:

a rano lepsiejszy odpas

Ponoć po wieczornym odpasie lepsze...przyrosty🤔😉

Na wieczorne śniadanie były kanapki z wedliną i surowa papryka czerwona...lubiem😋

2 minuty temu, 12Pafnucy napisał:

Zbyszek, Ty chcesz mi smaka😋 narobić chyba...jak królik Tomkowi🤭

13 minut temu, 6465 napisał:

On nie ma dla mnie litości. Co i rusz podrażni Mo żołądek jakim zdjęciem 😋

Też mnie podrażnia fotkami słoniny...na trzy palce 😋

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4466
21 minut temu, Qwazi napisał:

Ponoć po wieczornym odpasie lepsze...przyrosty🤔😉

Na wieczorne śniadanie były kanapki z wedliną i surowa papryka czerwona...lubiem😋

Zbyszek, Ty chcesz mi smaka😋 narobić chyba...jak królik Tomkowi🤭

Też mnie podrażnia fotkami słoniny...na trzy palce 😋

Jeżeli lubisz paprykę to muszę Ci kiedyś podesłać przepis bardzo prosty na ,, Salsę z papryki" na kanapki🤤🤤🤤

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8258

Ślij Przemysław...wydamy stosowne dyspozycje...córce🤷...z żoną nie będę zadzierał lepi🤔🤭...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4466
Przed chwilą, Qwazi napisał:

Ślij Przemysław...wydamy stosowne dyspozycje...córce🤷...z żoną nie będę zadzierał lepi🤔🤭...

Żona jak spróbuje .....🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8258

To licz się z tym, że będziesz moje bydło musiał obrządzić🤷🤭...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4466
3 minuty temu, Qwazi napisał:

To licz się z tym, że będziesz moje bydło musiał obrządzić🤷🤭...

To już żeś pojadł...🤨😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14274
13 minut temu, Qwazi napisał:

Ślij Przemysław...wydamy stosowne dyspozycje...córce🤷...z żoną nie będę zadzierał lepi🤔🤭...

Ty jak mój somsiad? Był dziś i mówi że kobita przyzwolenia nie daje na zakup paszowozu a miałby lżej. Mówię co Ty się będziesz jej pytał, kryć już i tak nie kryjesz a wszystko w oborze robisz sam. Pójdzie to pójdzie, jedna gęba mniej do wyżywienia 😁 pasowało go jeszcze napoic ale i tak raczej sie pokloca 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4964
1 godzinę temu, Szymi40 napisał:

Mąż  do żony-  chcesz  kolację na czystym talerzu  czy  umytym... No  oczywiście że na czystym-,   Ej   a jest jakaś  różnica  =    Umyty jest ze  zmywarki a  czysty  pies  wylizał. 🤪

Co Cię śmieszy? 500zł za prosię, drugie 500 rzeźnik - masarz (pewna informacja, z teraz), chowaj to ponad pół roku, ile zje ziemniaków, śruty, choć jeden worek koncentratu i koszt taki, że się bardziej opłaci zrobić rzut porządnych brojlerów albo 5 indyków, które sam zabijesz i przerobisz a do tego nie musisz się z tym jakoś kryć.

Słońce świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710
55 minut temu, HF86 napisał:

może śniadanie miał na kolację🤭

a rano lepsiejszy odpas 

W nocy lepiej przybierają. Śniadanie dostał i do roboty bez obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8258
6 minut temu, Baks00 napisał:

To już żeś pojadł...🤨😉

Dawej...i tak zanim byś dojechał, to bym ogarnął jakoś...przecież by był koncert na całą gminę 🤦

 

4 minuty temu, gregor1284 napisał:

Ty jak mój somsiad? Był dziś i mówi że kobita przyzwolenia nie daje na zakup paszowozu a miałby lżej. Mówię co Ty się będziesz jej pytał, kryć już i tak nie kryjesz a wszystko w oborze robisz sam. Pójdzie to pójdzie, jedna gęba mniej do wyżywienia 😁 pasowało go jeszcze napoic ale i tak raczej sie pokloca 

No toMieciu nie do końca jak twój sąsiad, bo nie robię wszystkiego sam w oborze...moją nieocenioną malżonka też tam działa...litrów pilnuje😉...no i z tym kryciem to tez...niezgodność taka 🤷...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1567

Witajcie. Dzień przecudowny,tylko -1 na termometrze. Od wczoraj "urlop", że się tak wyrażę. Najgorsze z rana dzieci do szkoły wybrać,jedno chce spać,drugie nie chce wcale iść, ale się udało. Roboty od uja i nie wiadomo za co się brać. Same sprawy porządkowe, temat z powidłami chyba będę musiał przyspieszyć. Już wiem że...

https://allegro.pl/oferta/poidlo-dla-bydla-konia-zeliwne-z-zaworem-rurowym-12431904713

https://allegro.pl/oferta/poidlo-z-zaworem-rurowym-dla-bydla-i-koni-pm5-r-12333946516

https://allegro.pl/oferta/poidlo-miskowe-dla-bydla-3l-14660298780

https://allegro.pl/oferta/poidlo-dla-bydla-koni-oryginalne-macro-pool-pm-5-7571893993

te poidła u krów mi się nie sprawdza bo chce mocować do ściany a tu nie ma dostępu żeby śruby przełożyć,jedynie w tych zielonych z rurowym i językiem pm5 dwie śruby górne tylko by były i po dwie jakieś może krótsze.

Chyba będzie trzeba pływakowe dla krów pozakładać tego typu

 https://allegro.pl/oferta/poidlo-plywakowe-zeliwne-4l-dla-bydla-koni-12243123494

A dla młodzieży co łbami do korytarza to które najlepiej z tamtych odrzucanych przeze mnie dla krow? Pomożecie dobrać najlepsze? Jako słupy to dwuteownik i coś tam majstry mają rzeźbić mocowania.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1384
1 godzinę temu, konteno napisał:

komuś z was tez letnie B7 pozamarzało w traktorach ? 

u mnie w baku pływa etykieta smalec wyborowy - pewnie sie wytrącił

Edytowano przez GABBER85

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14274
7 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Co Cię śmieszy? 500zł za prosię, drugie 500 rzeźnik - masarz (pewna informacja, z teraz), chowaj to ponad pół roku, ile zje ziemniaków, śruty, choć jeden worek koncentratu i koszt taki, że się bardziej opłaci zrobić rzut porządnych brojlerów albo 5 indyków, które sam zabijesz i przerobisz a do tego nie musisz się z tym jakoś kryć.

Słońce świeci.

100 za popełnienie morderstwa z rozebraniem. Plus jakieś alko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710
59 minut temu, Qwazi napisał:

Dziękuję 🙂. Codziennie takie śniadanie. Albo barszcz, albo zalewajka...

Nie moje klimaty. Choć czasem mój tata sobie życzył zalewajka w poście  ale to byl chleb z cebulą zalany woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14274
5 minut temu, Belaruss820 napisał:

Witajcie. Dzień przecudowny,tylko -1 na termometrze. Od wczoraj "urlop", że się tak wyrażę. Najgorsze z rana dzieci do szkoły wybrać,jedno chce spać,drugie nie chce wcale iść, ale się udało. Roboty od uja i nie wiadomo za co się brać. Same sprawy porządkowe, temat z powidłami chyba będę musiał przyspieszyć. Już wiem że...

https://allegro.pl/oferta/poidlo-dla-bydla-konia-zeliwne-z-zaworem-rurowym-12431904713

https://allegro.pl/oferta/poidlo-z-zaworem-rurowym-dla-bydla-i-koni-pm5-r-12333946516

https://allegro.pl/oferta/poidlo-miskowe-dla-bydla-3l-14660298780

https://allegro.pl/oferta/poidlo-dla-bydla-koni-oryginalne-macro-pool-pm-5-7571893993

te poidła u krów mi się nie sprawdza bo chce mocować do ściany a tu nie ma dostępu żeby śruby przełożyć,jedynie w tych zielonych z rurowym i językiem pm5 dwie śruby górne tylko by były i po dwie jakieś może krótsze.

Chyba będzie trzeba pływakowe dla krów pozakładać tego typu

 https://allegro.pl/oferta/poidlo-plywakowe-zeliwne-4l-dla-bydla-koni-12243123494

A dla młodzieży co łbami do korytarza to które najlepiej z tamtych odrzucanych przeze mnie dla krow? Pomożecie dobrać najlepsze? Jako słupy to dwuteownik i coś tam majstry mają rzeźbić mocowania.

 

To Ty o traktorze z nawi myślałeś a bydlaki wiadrem poisz? Kotwa segmentowa i mocujesz do ściany 

8 minut temu, Qwazi napisał:

Dawej...i tak zanim byś dojechał, to bym ogarnął jakoś...przecież by był koncert na całą gminę 🤦

 

No toMieciu nie do końca jak twój sąsiad, bo nie robię wszystkiego sam w oborze...moją nieocenioną malżonka też tam działa...litrów pilnuje😉...no i z tym kryciem to tez...niezgodność taka 🤷...

Nie wiem. Zatyra się chłop ale jak toto myśleć nie potrafi to co zrobisz. Te pole przez drogę to pasowało by capnąć 🤔

Edytowano przez gregor1284

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1567
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

To Ty o traktorze z nawi myślałeś a bydlaki wiadrem poisz?

U mnie krowy wychodzą do wody na zewnątrz,ale juz mi się nie chce zimą je wypuszczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14274
6 minut temu, malaczarna napisał:

Nie moje klimaty. Choć czasem mój tata sobie życzył zalewajka w poście  ale to byl chleb z cebulą zalany woda

Dziwne jakieś to danie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1710
Przed chwilą, gregor1284 napisał:

Dziwne jakieś to danie. 

Ochyda. Chleb zalany gotowana woda z cebula

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Co Cię śmieszy? 500zł za prosię, drugie 500 rzeźnik - masarz (pewna informacja, z teraz), chowaj to ponad pół roku, ile zje ziemniaków, śruty, choć jeden worek koncentratu i koszt taki, że się bardziej opłaci zrobić rzut porządnych brojlerów albo 5 indyków, które sam zabijesz i przerobisz a do tego nie musisz się z tym jakoś kryć.

Słońce świeci.

Coś drogie to prosie 🤔 widzę że nawet za 300 zł można kupić. I wieprzowina smaczniejsza od kurzyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj