Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
11 minut temu, PAN88 napisał:

A nie  90 już  Grójec?

A nie śledzę na bieżąco cen

Opublikowano
8 minut temu, Rolnik1973 napisał:

Weź się @12Pafnucy nie morduj z tym pisaniem bo i tak nic nie widać

Wlej czarnego tuszu

Do moderatora z tym nie do mnie.

Część postów pojawia się po jakimś czasie.

Wyłącz powiadomienia i nie będzie tego że coś napisałem.

 

Opublikowano
8 minut temu, pedro2 napisał:

Jutro pryskando się szykuje. Niby bez deszczu i 30km/h. Ale gorzej, że w polu mokro miejscami... Będzie zemsta 

Muszę jeszcze jeden opryskiwacz zrobić. Wcześniej nie wjeżdżałem tam, bo było mokro. Teraz będzie pewnie lepiej..... 

  • Haha 1
Opublikowano (edytowane)

Z takimi zdolnościami kulinarnymi kobieta miała by dobrze z tobą 

Świeży pieczony chlebek by czekał na nią po pracy 

Edytowane przez mf362
Opublikowano
Przed chwilą, mf362 napisał:

Z takimi zdolnościami kulinarnymi kobieta miała by dobrze z tobą 

Świeży pieczony chlebek by czekał na nią po pracy 

Następny co myśli, że jakbym miał babę to bym dalej pichcił a jeszcze w dodatku by do pracy chodziła 🙄

  • Haha 3
Opublikowano
3 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Następny co myśli, że jakbym miał babę to bym dalej pichcił a jeszcze w dodatku by do pracy chodziła 🙄

To co by robiła? Kury skubła i zające pitwała?

Opublikowano
1 minutę temu, Kowalsky30 napisał:

To co by robiła? Kury skubła i zające pitwała?

Łorawioczku/winnetou/lemie/lemiku/ikarusie, nie interesuj się nie swoimi sprawami.

4 minuty temu, mf362 napisał:

Mój wujek mawia tak że jest za równouprawnieniem ale baby miejsce  jest w  kuchnia i morda w kubeł. 

No, ja lepiej nie będę pisał o tym równouprawnieniu...

  • Like 2
Opublikowano
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

Tego to nie potrafię zrozumieć jak można płacić za łażenie/zwiedzanie lub po prostu leżenie w innym miejscu niż własne włości.

Uszanuj że każdy jest inny poprostu. Mi sprawia przyjemność zwiedzanie. Tobie króliki. Nikomu nic do tego

  • Like 1
Opublikowano
3 godziny temu, gregor1284 napisał:

Schludnie choć nasrane?

Niektóre mają jakąś obsesję z tym sprzątaniem. W ksiunzkach piszą, że to rodzaj nerwicy. Moja sąsiadka cały dzień chodzi z miotłą ( dobrze, że nie lata) Jak już wszystko wyzamiata to idzie na drogę i asfalt zamiata. Może nawet śpi z tą miotłą

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez radekz200
      Witam zostałem wybrany do założenia nowego tematu pogody na przyszły 2026 rok 
    • Przez konteno
      Pytania ,porady , ciekawe spostrzeżenia i ogólnie  wymiana poglądów w kwesti maszyn widywanych na portalach ogłoszeniowych.
    • Przez radekz200
      w związku z wygraniem prezydentury 😛
    • Przez wjmarcia
      Witam.
      Przymierzam się do wymiany kotła CO w domu mieszkalnym na ten ekologiczny . Ofert na rynku i producentów jest wielu. Ceny w przybliżeniu też nie odbiegają od siebie. Proszę o opinie czy ktoś taki piec posiada i jak się spisuje. Z uwagi na zmieniające się ceny opału poszukuję pieca w którym spale drewno sosnowe, węgiel, bez podajnika, lub z podajnikiem pelet,  zboża, lub ekogroszek. Szukam pieca, który będzie miał jak najmniej elementów eksploatacyjnych które będę musiał wymieniać (mam na myśli jakieś przegrody ceramiczne ) i łatwego w czyszczeniu. Wymiary pieca powinny być takie aby swobodnie go załadować drewnem czy węglem przy spalaniu zasypowym. Pozdrawiam
      Piec będzie pracował grawitacyjnie w obiegu otwartym w starej instalacji w której jest około 250 litrów wody. W chwili obecnej nie rozważam zamontowania buforu.
    • Przez qwerty123
      Witam.
      Czy ktoś ma podobne odczucia jak ja? Jakość paliwa w tym roku to jest żenada. Starsze ciągniki typu c360 jak wiadomo im nie robi to różnicy ale nowsze sprzęty z elektroniką przy tej jakości paliwa i w tych warunkach najzwyczajniej nie działają. Wali po kilka błędów na raz. Winą oczywiście jest jakość paliwa nie przystosowanego do tych temperatur. Najlepsze jest to, że zazwyczaj unikam stacji nie brandowanych i tych z dala od większego ruchu ale w tym roku nie widzę żadnej różnicy. Co najgorsze tankuję zazwyczaj na Orlen, w kilku różnych punktach, w tym roku bez różnicy. Ktoś ma podobne refleksje?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v