Polecane posty

Farpro    12
adamowicz84 napisał:

Panowie zbliża się koniec miesiąca jak tam z cena 🤔, osm Gostyń cena na czerwiec plus 17gr 🤑

plus 17 do jakiej kwoty ? niektórzy może po obniżkach beda mieli więcej w tym Gostyniu zamieszNiw było niezłe.


plus 17 do jakiej kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisu    17
9 godzin temu, Farpro napisał:

plus 17 do jakiej kwoty ? niektórzy może po obniżkach beda mieli więcej w tym Gostyniu zamieszNiw było niezłe.

 

plus 17 do jakiej kwoty?

 

do 1,55 brutto dokładają 17 groszy tak ze szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3932

Szału nie ma ale najważniejsze że jest odbicie w górę a nie cały czas w dół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejmian90    159

W tamtym roku prasa NH kosztowała w granicach 115-120 tyś brutto a w tym poniżej 150 ciężko znaleźć. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
subiektywny    38
2 godziny temu, dejmian90 napisał:

W tamtym roku prasa NH kosztowała w granicach 115-120 tyś brutto a w tym poniżej 150 ciężko znaleźć. 

A mleko o połowę w dół, z pewnością ilosc sprzedaży maszyn tez zmaleje 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    79

już widać, , że sprzedaż maleje i są oferty na 0%

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3006
Dnia 23.05.2023 o 18:20, Zibifarmer napisał:

Parę gorszych miesięcy i mleczarnię padają jedna za drugą. Bardzo źle...

Wygląda na to że będą tylko molochy które będą przejmować za koleją wszystkie zakłady za pół darmo. 

Ile tam płacą aktualnie? 

Nie za pół darmo tylko za darmo bo spółdzielnie się poprostu łączą jak jest taka wola 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agro sieć Drobin wiecej maszyn stoi niz zawsze w Płońsku Polagra zapełniona Nh, Polagra jak na poświętne w Dni Pola wystawi swoje sprzęty to nikt nic wiecej nie przywiezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradek88    109
24 minuty temu, radekz200 napisał:

dostaliście nowe rachunki za prąd? 😱

Ja dostałem, mając fotowoltaike od bodajze 20 stycznia przyszło teraz  do zapłaty 4 tys zł. Masakra a co najlepsze mam wyprodukowane tyle że powinienem jedynie zapłacić od 20 stycznia do 23 lutego czyli momentu w którym fotowoltaiki nie miałem, licząc nawet wyższa kwotę to max 2 tys powinno być do zaplaty. Oczywiście odliczając 15% tego co zabiera Energa. A jak u Ciebie??? Jaja kwota i za jaki okres??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Tak drogo się zrobiło z prądem? Ja dostałem rozliczenie od grudnia do końca marca lekko ponad 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2208
radekz200 napisał:

dostaliście nowe rachunki za prąd? 😱

Tak teraz płacimy tyle ile 10 lat temu wynosiła minimalna krajowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056
51 minut temu, konradek88 napisał:

Ja dostałem, mając fotowoltaike od bodajze 20 stycznia przyszło teraz  do zapłaty 4 tys zł. Masakra a co najlepsze mam wyprodukowane tyle że powinienem jedynie zapłacić od 20 stycznia do 23 lutego czyli momentu w którym fotowoltaiki nie miałem, licząc nawet wyższa kwotę to max 2 tys powinno być do zaplaty. Oczywiście odliczając 15% tego co zabiera Energa. A jak u Ciebie??? Jaja kwota i za jaki okres??? 

tauron tak robil w bambuko malo rozgarnetych..

wyliczali oplaty tak jak bym nie mial paneli-jeden telefon , zmiana rachunki z 900 na oplate za przylacz 

 

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Ja mam cały czas 80 zł za dwa miesiące. Tylko teraz jakoś nie przysyłali długo i przysłali za 4 miesiące odrazu. Mam instalacje na starych zasadach. 

A jak już temat fv. Ma ktoś na starych zasadach przyłączana np w listopadzie? Jak to wtedy jest bo chyba na nowy okres rozliczeniowy nie wykorzystany wyprodukowany  prąd nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7252
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

dostaliście nowe rachunki za prąd? 😱

Jo, wczoraj. Stówka nadpłaty i rachunki z 270 na 250. Wniosku nie składałem 

Rzucaj krukwy 🤪

Edytowano przez pedro2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    758

U mnie jak ostatnia faktura była za grudzień tak teraz cisza. Może lepiej bo fotowoltaike mam od września podłączona to teraz mi obniży rachunek jak zrobia za pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9980
10 godzin temu, radekz200 napisał:

a kiedy oni nalicza te zamrożenie cen do 3000 ? 

A zrobiłeś już wniosek ? 

Babka na infolini mi powiedziała że po złożeniu wniosku zrobią korektę faktury.

Przyszedł rachunek i już bez różnicy czy dzienna czy nocna taryfa równo po 0.7 zł 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6734
51 minut temu, szymon09875 napisał:

A zrobiłeś już wniosek ? 

Babka na infolini mi powiedziała że po złożeniu wniosku zrobią korektę faktury.

Przyszedł rachunek i już bez różnicy czy dzienna czy nocna taryfa równo po 0.7 zł 

już dawno w kwietniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217

U mnie fotowoltaika działa ostatnio na pół gwizdka, a jak ładna pogoda to mało co pracuje. Za duże napięcie na linii, mimo że w okolicy nie ma dużo instalacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrz18    295

Teraz niech tak każdy co napisał tu o swoich rachunkach za prąd dopisze cenę mleka jaką otrzymał żeby jakiś pożytek z was był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3056

z jednego kw powinno produkowac z 0,7 przy dobrej pogodzie.

10 godzin temu, PawelWlkp napisał:

Ja mam cały czas 80 zł za dwa miesiące. Tylko teraz jakoś nie przysyłali długo i przysłali za 4 miesiące odrazu. Mam instalacje na starych zasadach. 

A jak już temat fv. Ma ktoś na starych zasadach przyłączana np w listopadzie? Jak to wtedy jest bo chyba na nowy okres rozliczeniowy nie wykorzystany wyprodukowany  prąd nie przechodzi.

ja mam na starych zasadach ponad rok-z tamtego okresu zostalo mi tylko 180 kwh , gdy dostane nastepna fakture to sie okaze..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj