Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MariuszDe    376

Znowu sukces Mlekovity😁https://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/kolejny-rekord-przychodow-co-planuje-zarzad-mlekovity,221583.html

27 minut temu, sacrable napisał:

Przy 20 tys i dobrych parametrach wyszłoby w marcu około 1.80 netto

A rzeczywiście przy max to i białku +20tys za luty wychodziło 1,95netto a za marzec -15 także tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
8 godzin temu, sacrable napisał:

OSM Końskie - Polmlek od 01.04.2023 plus 50 groszy minimum względem ceny z marca.

A widziałeś już umowę? Jaki okres wypowiedzenia? :d bo dadzą nowe czy przez te pół roku jeszcze nie ?

Edytowano przez ubogiwladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Widziałem cennik, aneksy będą wkrótce. Polmlek w swoich umowach ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Jak będzie w tym przypadku - nie wiem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3931

Półmlek płaci tyle ile wynegocjujesz i zależnie od tego z czym przystepujesz do negocjacji ( ilość) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan1972    41
32 minuty temu, sacrable napisał:

Widziałem cennik, aneksy będą wkrótce. Polmlek w swoich umowach ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Jak będzie w tym przypadku - nie wiem jeszcze.

Bardzo dobrze, że pojawia się duża dobra mleczarnia. Chcą płacić 50 gr więcej to przy 20 tys litrów to aż 10 tys miesięcznie a rocznie 120 tys. Będzie konkurencja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Szkoda ze tak z rotr em nie zrobili. Właściciele kasę z udziałów dostaną plus cena jednak do góry i zakład będzie działał. A w rotrze kasy z udziałów nie ch*ja, w zakladzie hula wiatr, chyba, bo w sumie nie mam pojęcia co tam się dzieje teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
1 godzinę temu, MariuszDe napisał:

😁

 

1 godzinę temu, MariuszDe napisał:

😁

A rzeczywiście przy max to i białku +20tys za luty wychodziło 1,95netto a za marzec -15 także tak jak piszesz

Myślałem, że gorzej. Sam mam w sumie niewiele lepsza cenę, przy białku 3.5/t4.2, chyba delikatnie powyżej 2zl netto. 

Z tym, że marzec to już słabo jak jeszcze minus 15gr.

Edytowano przez Nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1832
23 minuty temu, vodz napisał:

Szkoda ze tak z rotr em nie zrobili. Właściciele kasę z udziałów dostaną plus cena jednak do góry i zakład będzie działał. A w rotrze kasy z udziałów nie ch*ja, w zakladzie hula wiatr, chyba, bo w sumie nie mam pojęcia co tam się dzieje teraz.

Co ty porownujesz rotr z długami bez perspektyw o matko chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Oj pogadać sobie nie mozna:p chodzi mi o to ze można było kwestie rotru w odpowiednim momencie rozwiązać inaczej, przed długami i kiedy dostawcy jeszcze byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1832
21 minut temu, vodz napisał:

Oj pogadać sobie nie mozna:p chodzi mi o to ze można było kwestie rotru w odpowiednim momencie rozwiązać inaczej, przed długami i kiedy dostawcy jeszcze byli

To stuprocentowa prawda, rada nadzorcza z imienia i nazwiska powinna do końca życia być wypisana w lokalnych gazetach za doprowadzenie do takiego stanu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2695

Spójrz na mapę w jakim kraju żyjesz.

Tu złodziejstwo jest miarą obrotności 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Widziałem cennik polmleku , przy max parametrach i max ilości 2,5 zł.  Tylko nie napisane było czy brutto czy netto . 

Max ilość pow 25 tyś. Cena jak na nasze świętokrzyskie realia to chyba najlepsza ze wszystkich . Na pewno najlepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    376

Żałujesz że odszedłeś?😉a tak na serio to nie przesadzał bym z tym super Polmlekiem wiem że tam żeby mieć dobrą cenę to trzeba dzwonić i ustalać indywidualnie bo inaczej cudów nie ma...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42
ubogiwladek napisał:

Widziałem cennik polmleku , przy max parametrach i max ilości 2,5 zł.  Tylko nie napisane było czy brutto czy netto . 

Max ilość pow 25 tyś. Cena jak na nasze świętokrzyskie realia to chyba najlepsza ze wszystkich . Na pewno najlepsza 

Netto z tego co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198
4 minuty temu, MariuszDe napisał:

Żałujesz że odszedłeś?😉a tak na serio to nie przesadzał bym z tym super Polmlekiem wiem że tam żeby mieć dobrą cenę to trzeba dzwonić i ustalać indywidualnie bo inaczej cudów nie ma...

Zawsze mogę wrócić :D jeżdżą już z polmleku po okolicy. Dopóki nie będzie walnego i nie zagłosują delegaci za przejęciem to musi się pokazać:d ciekawe jak później będzie 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2207

Ale odciągają później za mleko? Bo np. U nas w mlekpolu czasem kierowca coś przywiezie z nabiału za który trzeba zapłacić a najgorsze jest to że najczęściej dają to co im nie idzie np jakieś śmietanki do kawy czy mleko zsiadłe... 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik0465    13
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Zepsułeś mi święta 😁

Faktura będzie po świętach 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    758

Kierowca cie nie lubi przez to lipę Ci daje. U mnie zawsze jest z 5 kostek masła z 1kg sera i jakieś serki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj