TomaszGaus

Same Antares 110 II Sprzegło

Polecane posty

TomaszGaus    0

Witam mam pytanko. Sprzegło nowe łopatkowe załozone docisk nowy wszystko gładkie, slizga się przy duzym obciążeniu. Moje pytanie co może być niby nigdzie nie widać oleju, możliwe ze wysprzeglik lekko dociska? A może szukać przyczyny gdzie indziej, zastanawiałem się czy mozna założyć pełna tarcze sprzegłowo ale gdzie ją znaleść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a luz jałowy masz jakiś na pedale? zluzuj na drucie między pompką a pedałem, może kiedyś ktoś kręcił nim bez pojęcia i teraz na nowym sprzęgle delikatnie dociska łożysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszGaus    0

ciągnik rusza jak się całkiem sprzegło puści, możliwe że ktoś podkręcał. Sprawdzę tak jak pisałeś a potem zobaczymy dalej :)

Edytowano przez TomaszGaus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomaszGaus    0
Dnia 6.11.2022 o 02:56, Agrorozkminiacz napisał:

a luz jałowy masz jakiś na pedale? zluzuj na drucie między pompką a pedałem, może kiedyś ktoś kręcił nim bez pojęcia i teraz na nowym sprzęgle delikatnie dociska łożysko

jednak popuściłem że od połowy pedał brał, nie ma efektu rozjadę zobaczę czy gdzieś się nie sączy może nie widać a kilka kropel może zrobić robotę, chyba że coś jeszcze w skrzyni może być za to odpowiedzialne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj