MarcinWrona

SIŁOWNIK POMOCNICZY NEW HOLLAND T4.75 POWERSTAR

Polecane posty

MarcinWrona    0

Witam. Chce założyć siłownik pomocniczy do New Holland t4.75 POWERSTAR. Problem jest taki że przy ramieniu mam miejsce na montaż siłownika ale nie mam dolnego mocowania na siłownik takiego które wychodzi fabrycznie z zamontowanym siłownikiem. Poza tym pompa mi popuszcza z maszyna pulsacyjnie w dół. Nie ma problemu z podnoszeniem ale olej się nagrzeje i opada. Ktoś doradzi w tym dwóch tematach? poniżej daje zdjęcie jak to u mnie wygląda i czy da się jakoś zamontować siłownik. W serwisie mają siłownik ale mówią że nie da rady zamontować bo bym musiał wymienić cała pochwę. Dodaje zdjęcie jak to wygląda u mnie a jak z fabrycznie zamocowanym siłownikiem. 

IMG_20220825_170820.jpg

Screenshot_2022-08-25-17-17-08-737_com.android.chrome.jpg

Edytowano przez MarcinWrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peugeot    378

Najpierw napraw wycieki podnośnika , bo skoro opada to są na tłoku albo rozdzielaczu . Zakładanie dodatkowego siłownika nie naprawi opadania . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWrona    0

Witam. Tak będę naprawiał te wycieki bo to podstawa. Ale jak już naprawie chciałem dołożyć siłownik żeby odciążyć podnośnik. A na tym ramieniu nie jest tak że wierci się otwór pod ten sworzeń od siłownika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    121

tak wierci sie, u siebie zakładałem ten dodatkowy siłownik. Tylko ze u mnie było to mocowanie którego o dziwio u Ciebie nie ma. Ten siłownik wspomagajacy to taka zabawka i chyba katalogowo daje z 500kg wiekszy udzwig a kosztuje około 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWrona    0

Witam Cię. U mnie nie ma tego dolnego mocowania i tu jest problem... Nie wie. Czy można dokupić jakiś adapter do tych dolnych śrub co są na zdjęciu. W serwisie oryginalny siłownik mi powiedzieli 3500zl. Zakladales też do takiego samego ciągnika? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario81    121

Cena kosmos za ten siłownik. Ja tez brałem przez serwis ale obdzwoniłem kilka punktów i raitech miał najtaniej. Ponad rok temu płaciłem chyba 1300zł za niego. Nie mam pojecia czy jest jakis adapter bo to wyglada na odlew ale az dziwne zeby u Ciebie tego nie było. Moj to t4.65 2013 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWrona    0

No właśnie lipe mam bo nie mam dolnego mocowania. Tak to byłoby tylko założyć siłownik i tyle. A tak to sam nie wiem jak to zrobić... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jaro86
      Witam. Jakiś miesiąc po wymianie filtrów zapowietrzyl mi się ciągnik. Po odpaleniu ok chodzi. Po pewnym czasie po dodaniu gazu słuchać jak z tych obrotów schodzi wolniej. Teraz znowu stał 2 dni i już miał ciężej odpalić. Tak jak by mu paliwa brakowało. Na obroty ciężej się wkręca i zaczynają te obroty lekko falować. Pomoże ktoś w tym temacie?
    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj