łukasz

Steyr CVT

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
łukasz    29

steyr jest firma należąca do CNH niestety ciągniki tej marki niesą sprzedawane w polsce dlaczego :(:) ?????

steyr cvt jest to odpowiednik case cvx i new hollanda tvt wydaje mi się że to dobry ciągnik a w co możecie o nim powiedzieć ????

tu macie link do filmu z nim YouTube - steyr CVT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Chyba to dobry ciągnik. Jest nawet ładniejszy od tvt i vvx to jest moje zdanie.Jakby tak jeszcze sprzedawali je w polsce :(:)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

ciekawe czy steyr na swoją oficjalną strone internetową ?

 

 

 

 

 

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

ma oto ona http://www.steyr-traktoren.com/

nie no naprawdę szkoda że steyr niejest sprzedawany w polsce to są naprawdę ładne ciągniki mają super wyposażenie i były by o wiele tańsze od new holland-ów i cas-ów moze kiedyś zostanie wprowadzony do sprzedaży w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

http://steyrfanpage.st.funpic.de/4images/d...php?image_id=62

na silosie, na tej stronce jest również wiecej fotek, natrafiłem na nią przez przypadek.

Z kąd wnioski że Stayery są tańsze od case i NH? macie jakies informacje, i konkretne ceny? Podzielcie się.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Jeżeli chodzi o markę STEYR są to super ciągniki nie ma im co zarzucać oraz świetnie wyposażone, sam posiadam dwa modele.

 

NH i Case są produkowane w Austrii w fabryce Steyera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A jak jest z dostępem części do tych ciągników (zapewne zdarza się to b. rzadko, ale coż)?

Czy może pasują od NH czy Case?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Większość części nie pasuje. A jeżeli chodzi o dostępność to spotkałem się z paroma punktami oferującymi części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

witam|! mam pytanie zakupilem wlasnie steyra 8130 z 1988 ma ktos taka maszyne jak mu sie spisuje,skad zalatwia czesci i najwazniejsze czy ma instrukcje obslogi od tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Ja mam dwa STEYR-y, spisują się świetnie, chodź mają parę lat to spisują się świetnie o wiele lepiej niż inne ciągniki. Sporadycznie się zdażają usterki w nich a jak już to przywoże części z Austrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

moge wiedziec jakie modele masz? mialbys mozliwosc zalatwienia mi instrukcji obsl. od 8130? wlasnie wszedzie czyutam to pisze ze steyr sa to jedne z lepszych ciagnikow lub najlepszych. ja sie zdecydowalem przede wszystkim dziekli szybkiej skrzyni 50km/h tylko szkoda ze na pelnych obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Ja mam STEYR 8080 i 50 bo na to co potrzebuję są wystarczające. Ja w 8080 ma założoną 45km/h. Z instrukcją będą problemy jak się orientowałem to cena do takiego wynosi 45-50 euro. A w czym potrzebujesz pomocy, może będę Ci w stanie pomóc. Ale z doświadczenia wiem że STEYR-y mało kiedy się psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

to jest praktycznie to samo co NH tvt i CASE cvx o ile sie nie pomyliłem w modelach :P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

cchialbym ogolnie wiedziec gdzie co jest i do czego slozy bo nie bardzo sie orientuje. jak narazie to cieknie tylko z prawego tloczka przy chamulcu. nie wiem ktory flitr jest od czego dokladnie i jaki olej mu lac?! ja mam go podczepiac tylko do lasu pod wyciagarke i przyczepe do drzewa. ma 7200mtg chyba to nie duzo jak na taki ciagniczek? jutro bede sprawdzal dokladnie go co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

trzeba sie było pchać w steyera :P? w polsce cięzko z częsciami....do jelonka by było od ręki


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Powiem Ci że ja nie żałuję zakupu STEYR-a. JD może znana marka ale nic cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Bardzo możliwe ze w następnym tygodniu bede mial T7540, bede mógł cos wiecej powiedziec, i zapodac wrażenia z pracy nim, może ktos doradzic czy warto brac łącznik górny regulowany hydraulicznie?


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

wiem ze ten steyr nie jednego jd przezyje :P czesci sa tylko na zamowienie ale czuje ze nie bede czesto ich zamawial :P mam jeszcze pyatnie. kolo blokady noznej jest taki lewarek ktory wsowa sie 3 razy jak dam go na srodek to wieci mi sie kontolka od hydrauliki i lampka stop moze wiesz od czego to jest (zdaje mi sie ze od przedniego napedu ale czy to moze byc blokada obu kol?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

hehe jd spokojnie biją 10 tys mth bez remontów i jadą dalej :P może steyerr to tez udana konstrukcja?nie wiem ;P


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

Jeżeli ta dzwignia wysuwa się 3 razy to najprawdopodobniej jest to do ustawienia podnośnika. Gdy jest wepchnięta na sam dół(poz. 1) to jest tryb NORMAL(czyli przeważnie powinna być w tej pozycji), jak ją dżwigniesz na środek(poz. 2) wtedy masz tryb TIEF(tak jakoś) służy on przeważnie do orania, a jak dźwigniesz do samej góry to wtedy jest tryb LARGE(mogę się mylić co do nazwy) i służy on do przewozu ciężkich rzeczy na podnośniku.

 

 

A jak wyglądają u ciebie przełączniki po lewej stronie siedzenia??

 

Mój ma już 13 500mth i wymieniałem tylko lampy jak w lesie potukłem:)

 

A z takich większych wymian to włącznik świateł i końcówki od wtryskiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabia16    0

po lewej stronie nie ma zadnych dzwigni oprocz ustawiania szybkosci walka(540-1000) i chamulca recznego. a ma steyr cos takiego jak naped na ostro(czyli blokada na wszystkie kola? bo wiem ze jedne ciagniki to maja a jedne nie. i poszla mi chyba uszczelka pod glowica bo mam male wycieki plynu :P

 

aha ten steyr chodzil pod jakas maszyna co potrzebowala duzo oleju h bo ma pod blotnikami dwa zbiorniki dorobione w sumie gdzies na 35 litrow. najwazniejsze ze radio juz gra a reszte powoli doprowadze do porzadku. a jd moze i jest dobry ale nie dogonil bym nim na drodze steyr-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yasiu    0

A do czego ty używasz ten ciągnik?

 

A dałbyś radę zrobić mu parę zdjęć? W kabinie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszPL
      Witam. 
      Od zimy tego roku gdy były mrozy -20 stopni zaczęły pojawiać mi się kody błędów w traktorze STEYR 185CVT 
      Kody błędów: 18255 i 18254 
      Czy ktoś może wie co te błędy oznaczają? 
    • Przez Farmerek1234
      Witam czy robił ktoś z hamulcami w steyr jak to najlepiej rozebrać i jak się do tego wziąść
    • Przez pawlak2507
      Kupię kompletny zaczep dolny do steyr 6135 profi 
    • Przez adamo18
      Witam, mam problem z Kompaktem 75. Przy rozgrzaniu ciągnika i przy skręcaniu kierownicą w miejscu slychac dziwne otarcia przy różnych stopniach.
      Serwis wymienił przód uszczelki gumy ,tulejki , lecz problem nadal pozostał. Serwis umywa ręce że już wszystko zrobione i przy odbieraniu na zimnym nic sie nie dzieje.
      Jak postępować , jak się zachować ?
    • Przez pawelns88
      Witam zamierzam kupić traktor Steyr 8120 1986r szóstka czy ma może ktoś taki proszę o opinię 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj