Sebastian7341

Claas arion 510, b艂臋dy ID 75d7h ID 75d8h

Polecane posty

Drodzy koledzy! 馃槒 Pilnie potrzebuje pomocy 馃啒 mianowicie w ci膮gniki claas arion 510 wyskakuja mi dwa b艂臋dy

ID 75d7h聽

ID 75d8h

I ci膮gnik jedzie tylko w zakresie D lub wcale nie jedzie. Pomo偶e ktos??聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tomek15h    110

Sory ale nie pomog臋 mam聽kody b艂臋d贸w dla rocznika 2019 wzwy偶 i te kody kt贸re podajesz nie wyst臋puj膮 w mojej instrukcji.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
RoWi    4

masz uszkodzone prze艂膮czniki zakres贸w najprawdopodobniej - koszt jednego oko艂o 200z艂 - elektrozawor贸w nie ruszaj na razie.

ta awaria wyst臋puje dosy膰聽cz臋sto.

ID75D8h + ID75D8h.jpg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jas323    3

Mam identyczny problem w Aresie 697 b艂膮d 324 i 325. Ci膮gnik zosta艂 na grupie C i . Od czego zacz膮膰 diagnostyk臋? Kt贸re czujniki, cewki skontrolowa膰 w pierwszej kolejno艣ci?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
RoWi    4

Z 153-3 , czujniki te u艂o偶one s膮 parami obok siebie , na g贸rze zakres CD na dole AB.聽 呕eby wykr臋ci膰 bezpiecznie te czujniki musisz pami臋ta膰 偶e trzeba przechyli膰 ci膮gnik aby nie wysun臋艂y si臋 wodziki i nie wpad艂y ci do skrzyni bo wtedy b臋dziesz musia艂 skrzynie otwiera膰 .....wystarczy podlewarowa膰 praw膮 stron臋 ci膮gnika w g贸r臋 . Znajd藕 sobie gdzie s膮 zlokalizowane w innych moich postach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jas323    3

Problem rozwi膮zany. Winna by艂a kostka kt贸ra znajduje si臋 z ty艂u kabiny. S艂aby styk , za艣niedzia艂e piny . Po oczyszczeniu 艣miga .聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
MatiRol92    72

mam ariona 430 2019r i wczoraj wyskoczy艂 mi b艂ad id AD13h, jest kto艣 w stanie mi pom贸c z tym b艂edem?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez MFargo
      Witam, posiadam Claasa axiona 810 cebis 2008r i chcia艂bym zwi臋kszy膰 pr臋dko艣膰 bo ma w艂膮czon膮 ekonomiczna jazd臋 na biegu D聽 (ma zablokowane obroty)
      Chc臋 ten zabieg zrobi膰 bo chodzi w transporcie i nie wiem czy tylko komputerowo czy jak聽

    • Przez waldus_x77
      Witam,聽
      Pojawi艂 si臋 jaki艣 problem w moim Claasie Ares 816, zacz臋艂a miga膰 kontrolka na prawym s艂upku i ci膮gnik jest jakby na hamulcu, na ma艂ym biegu da si臋 ruszy膰 ale co艣 trze i go trzyma.
      Od czego jest ta kontrolka?
      Prosz臋 o pomoc.




    • Przez Seba243
      Witam czy kto艣 posiada jaki艣 schemat pood艂膮czenia Ls? . W rozdzielaczu mam t膮 kaset臋 do ktorej przykr臋cone s膮 przewody zasilania , powrotu i sygna艂u . Ale ci膮gnik wogole nie reaguje na sygna艂 i nie daje cisnienia na z艂膮cza . Maszyna jest sprawna bo by艂a sprawdzona na innych traktorach . Zauwa偶y艂em 偶e we wszystkich innych axionach w okolicy posiadaj膮cych sprawny Ls przy zasilaniu rozdzielacza jest trojnik i gdzie艣 idzie jeszcze przewod a u mnie jest tylko kolanko



    • Przez wiesio90
      Witam wyskoczy艂 mi komunikat taki. W instrukcji nie mog臋 odnale藕膰 co to mo偶e by膰 ?聽

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie kto艣 mo偶e od czego jest czujnik zaznaczony na zdj臋ciu?聽

×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj