Polecane posty

GoodRamQ    3

witam, jak kto zmieniał wałek wom w tej seri to proszę o podpowiedz jak wyjąć ten wałek bo się ukręcił przy bronie wirowej

IMG_20220223_153822.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

jest na forum  zabezpieczasz dwoma srubami  tryby zeby ci nie spadly w dul mostu, dlugi sruby wkrecasz juz teraz bo  jak pociagniesz bez zabezpieczenia  jak na zdjecciu to ci wszystko w srodku jebnie w dul i bedziesz musial rozkrecac  caly tyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Dokładnie coś czytałem tyz że trza zabezpieczyć.... Ale ładnie uebalo 🤔

 

Mam katalog jakby co.... 

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodRamQ    3

W tym problem że wysunie się 5 cm i więcej nie chce. Zabezpieczenia nie ma na końcu wałka tylko na początku za łożyskiem więc powinien wyjść cały . O 2 szpilkach wiem nawet są na zdjęciu 2 pręty gwintowe

image.png

Edytowano przez GoodRamQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

na  wom zero  powinno wyjsc , jak mnie pamiec nie myli to powinno wyjsc  razem z deklem  ale masz chyba za krotkie szpilki do docisniecia trybu

ja  pisze o zabezpieczeniu to chodzilo mi o te szpilki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodRamQ    3

Silnik fuchs mot 15w40 

Skrzynia teraz będzie wymiana fuchs stou 10w40 mc

Most i zwolnice fuchs tytan supergear 80w90

 

Edytowano przez GoodRamQ
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil800    147

W 61 jest to tak skomplikowane? W 81 normalnie odpinasz segera, wyciagasz walek i tyle i w 36 tez tylko segera sie zdejmuje i schodzi reka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoodRamQ    3

Tak więc wałek naprawiony, niestety łożyska 'kwadratowe' i trzeba było wysunąć widełki obrotów 540-1000 i wyciągnąć tryby aby wymienić łożysko

IMG_20220225_161534.jpg

IMG_20220224_175343.jpg

IMG_20220224_175619.jpg

IMG_20220224_130040.jpg

IMG_20220225_205843.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

U mnie to łożysko widoczne na zdjęciu potrafilo się zatrzec i wytrzeć dziurę w obudowie mostu, mimo że cały czas było smarowane olejem ze skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobi    11

Witam.W Massey Ferguson 6110 od pewnego czasu przy włączonym wom słychać "brzęczenie hurgotanie" na wolnych obrotach na wyższych obrotach ustaje .Lub gdy jest wciśnięte sprzęgło . Martwi mnie to bo wcześniej też było słychać ale o wiele ciszej . Co może być przyczyną ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ferguson3075
      Od ostatniego czasu mam problem z wspomaganiem kierownicy , chodzi cięzko na wolnych obrotach , zauważyłem tez ze na półbiegu na zajacu ciągnik tak jakby cos blokuje gdy jest na luzie , po przełączeniu na zółwia na luzie problem ustępuje , gdy jest rozgrzany i jest na zajacu sam zmienia na zółwia , pompe wymieniono w 2016 roku na nową, wymieniony filtr hydrauliki i wyczysciłem filtr niskiego ciśnienia od wspomagania,od czasu do czasu zaświeca sie kontrolka ciśnienia oleju na wolnych obrotach
    • Przez Manys
      Witam, mam do wymiany tarczki sprzegla przedniego napędu bo mi przód nie ciągnie, 
      Pytanie czy dam radę to sam ogarnąć czy jest tam coś skomplikowanego, jak to najlepiej ugryźć
      MF 3070
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj